۷ خودروی ارتقا یافته به بازار می آیند


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه هفت محصول توسعه یافته در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش فارسی خودرو، مهدی خطیبی با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال هفت محصول ارتقا یافته وارد بازار می شود. علاوه بر این، دو محصول از پروژه های K125 و TF21 در حال توسعه است که مطمئناً مشتریان متوجه آنها خواهند شد و آنها را دوست خواهند داشت. این دو محصول در نیمه اول و اول سال آینده وارد بازار خواهند شد.

وی تصریح کرد: محصول پروژه TF21 خودرویی کلاس B است که با امکانات مدرن و پیشرفته در یک روز جهانی با ظاهری بسیار زیبا و طیف رنگی متنوع تولید و عرضه می شود. زمان طراحی و تولید این خودرو ۱۸ ماه تعیین شد که اتفاقی بی نظیر در صنعت خودروسازی داخلی است و از این منظر کاملا قابل رقابت با صنعت خودروسازی جهان است.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: با خودروهای جدید تنوع مناسبی از محصولات ارائه خواهیم کرد که رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

خطیبی همچنین از برنامه ایران خودرو در سال جاری برای تولید ۷۵۰ هزار دستگاه خودرو شامل ۷۲۵ هزار دستگاه سواری و ۲۵ هزار دستگاه تجاری و سنگین خبر داد.

وی افزود: با افزایش چشمگیر تولید، روند قرعه کشی به عنوان یکی از دغدغه های جامعه حل می شود که پیش بینی می شود طی سه ماه آینده به این سمت حرکت کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درباره خودروهایی که از خط تولید خارج می شوند نیز افزود: سمند و محصولات ۴۰۵ از خط تولید خارج می شوند.

خطیبی در پایان دلیل حذف این محصولات را قدیمی بودن آنها دانست و خاطرنشان کرد: محصولات سمند و محصولات ۴۰۵ بر اساس شاخص های رضایت مشتریان کمترین امتیاز رضایت را در بین مشتریان ایران خودرو دارند. هدف ایران خودرو تولید خودروهای مدرن با امکانات بیشتر و در نهایت افزایش رضایت مشتریان است.