۷ بهترین لامپ رومیزی برای بهبود تنظیمات – بررسی بررسی Geek


بهترین لوازم جانبی لامپ رومیزی از جمله لامپ میز مطالعه الکترونیکی BenQ لامپ درمانی غم انگیز Theralite لامپ برقی Globe چند اتصالی
BenQ / Theralite / Globe Electric

اگر به دنبال یک لامپ سنتی یا چیزی شیک و مدرن هستید، ما آنچه شما نیاز دارید را داریم. حتی گزینه های جالبی وجود دارد که به عنوان چراغ قوه و چیزهای دیگر مانند شارژر بی سیم یا بلندگوی هوشمند عمل می کنند. چه کمتر از ۱۰ دلار یا بیشتر از ۲۰۰ دلار هزینه کنید، خرید یک لامپ برای راه اندازی دفتر شما ضروری است.

در چراغ رومیزی به دنبال چه چیزی باشیم

با وجود تعداد زیادی لامپ رومیزی مختلف برای انتخاب، چگونه مطمئن می شوید که یکی از بهترین آنها را دریافت می کنید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید قبل از خرید نهایی خود در نظر بگیرید:

 • کیفیت نور: مهمترین عاملی که در تصمیم گیری باید در نظر بگیرید این است که کیفیت نور چقدر قوی است. آیا این لامپ نور LED بدون تابش نور، بدون سوسو و صرفه جویی در انرژی را تبلیغ می کند؟ از آنجایی که از این لامپ برای کار، مدرسه یا پروژه های دیگر استفاده خواهید کرد، نباید به چیزی کمتر بسنده کنید.
 • اندازه، سبک و قابلیت تنظیم: آیا می خواهید لامپ شما یک وسیله جانبی برجسته روی میز شما باشد یا به سادگی می خواهید کار خود را انجام دهد و از سر راه خارج شود؟ اندازه گیری فضای خود برای اینکه ببینید یک لامپ خاص روی میز شما چقدر فضای اشغال می کند ضروری است. همچنین به خاطر داشته باشید که بسیاری از لامپ ها چه از روی سر لامپ و چه از طریق گردن خم شونده قابل تنظیم هستند. وقتی تصمیم گرفتید که می‌خواهید لامپتان روی میزتان کجا قرار بگیرد، در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید بتوانید به راحتی لامپ را نزدیک یا دور از محل کارتان حرکت دهید یا اینکه یک لامپ ثابت را ترجیح می‌دهید.
 • پوشش: به این فکر کنید که لامپ چقدر سطح روی میز شما را می پوشاند. آیا نورافکنی می خواهید که به یک منطقه خاص هدایت شود یا لامپی می خواهید که کل میز شما را روشن کند؟ هیچ پاسخ اشتباهی وجود ندارد، اما بسته به نوع کاری که روی میز خود انجام خواهید داد، یک سبک از نور ممکن است برای شما بهترین کار را داشته باشد.
 • مواد: لامپ های رومیزی دارای مواد مختلفی هستند، اگرچه اکثر آنها دارای نوعی عنصر فلزی هستند که در سر یا گردن لامپ تعبیه شده است. اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، بهترین گزینه شما یک لامپ پلاستیکی است. فقط بدانید که به اندازه فلز متالیک بادوام نخواهد بود.
 • ویژگی های اضافی: برخی از لامپ ها دارای ویژگی های اضافی هستند که برای عملکرد لامپ ضروری نیستند اما به ارزش کلی آن می افزایند. برخی از لامپ ها به شما امکان می دهند روشنایی یا گرمای نور را سفارشی کنید – یک ویژگی عالی اگر معمولاً در ساعات مختلف روز کار می کنید یا مستعد سردرد ناشی از نور هستید. چراغ‌های دیگر نیز دارای یک شارژر بی‌سیم داخلی هستند تا بتوانید به راحتی گوشی خود را هنگامی که پشت میز هستید شارژ کنید.

بهترین حالت کلی: لامپ LED mchatte

چراغ رومیزی ال ای دی Macat با شارژر بی سیم
ماکاتی

موارد مثبت

 • نسبتا معقول
 • روشنایی و دمای رنگ قابل تنظیم
 • شارژر بی سیم داخلی

موارد منفی

 • زیبایی شناسی مدرن برای همه مناسب نیست
 • برخی از افراد از کنترل های لمسی خوششان نمی آید

چراغ رومیزی ال ای دی Mchatte به دو دلیل برای اکثر افراد یک انتخاب عالی است. اول اینکه طراحی ساده آن فضای زیادی را روی میز شما اشغال نمی کند. دوم، این پایه کوچک به عنوان یک شارژر بی‌سیم مفید برای تلفن یا سایر دستگاه‌های مجهز به Qi عمل می‌کند. اگر نیاز به شارژ دستگاه دیگری دارید، یک پورت شارژ USB نیز در پایه وجود دارد.

چراغ های LED کم مصرف در داخل سوسو نمی زنند و می توانند با پنج حالت مختلف روشنایی و پنج سطح روشنایی مختلف سفارشی شوند. از آنجایی که به جای لامپ یک نوار نور وجود دارد، نور به اندازه ای گسترده است که کل میز شما را بپوشاند. شما همچنین می توانید سر و بدنه نور را تنظیم کنید تا لامپ در مکان مناسبی قرار گیرد.

در کل بهتر است

mchatte LED

برای اکثر افراد، چراغ LED mchatte هر نیازی را برآورده می کند، از پوشش نور گسترده گرفته تا نیازهای تخصصی تر مانند شارژ بی سیم.

بهترین بودجه: IKEA SVALLET

چراغ کار LED IKEA SVALLET در رنگ های خاکستری تیره و سفید
IKEA

موارد مثبت

 • فوق العاده مقرون به صرفه
 • بخشی از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است

موارد منفی

 • روشنایی و دمای رنگ را نمی توان سفارشی کرد

هیچ چیز از نظر بصری قابل توجهی در مورد لامپ IKEA SVALLET وجود ندارد، اما اگر تنها چیزی که به دنبال آن هستید یک چراغ ساده برای میز کارتان است، به دنبال آن نباشید. این از پلاستیک ساخته شده است، با حداقل ۲۰٪ پلاستیک بازیافت شده، و در فضاهای کوچک به خوبی کار می کند.

علیرغم قیمت فوق‌العاده مناسب آن، با یک لامپ LED عرضه می‌شود! با توجه به شکل آباژور، این لامپ یک نور جهت دار را ارائه می دهد – اگر فقط می خواهید پروژه کوچکی را که روی آن کار می کنید روشن کنید ایده آل است.

بهترین ممتاز: چراغ میز مطالعه الکترونیکی BenQ

لامپ رومیزی LED BenQ eReading Eye-Care, Auto Dimming, CRI 95, 13 Color Temperature, 35
BenQ

موارد مثبت

 • فوق العاده قابل تنظیم
 • به راحتی قابل تنظیم است

موارد منفی

 • گران
 • همه ظاهر مدرن را دوست ندارند

چراغ رومیزی BenQ تا حد زیادی گران‌ترین گزینه در این لیست است، اما اگر می‌خواهید روی لامپی سرمایه‌گذاری کنید که مدتی دوام دارد و بسیار قابل تنظیم است، این یکی برای شماست. با یک نوار نور منحنی کاملاً مدرن به نظر می رسد و کل میز شما را ۵۰ درصد بیشتر از لامپ های سنتی روشن می کند.

برای رنگ بیرونی که با چیدمان اداری شما مطابقت دارد، می توانید بین آبی، طلایی و نقره ای یکی را انتخاب کنید. از این رو، مفاصل بازوی چرخشی و توپی انعطاف پذیر، حرکت در اطراف میله نور را به موقعیت عالی بسیار آسان می کند. پس از قرار گرفتن در محل، ۱۳ سطح دمای رنگ (۲۷۰۰-۵۷۰۰K) و ۲۳ سطح روشنایی برای انتخاب وجود دارد.

یک حالت کم نور خودکار داخلی وجود دارد که به طور هوشمند سطوح نور اطراف شما را تشخیص می دهد و به طور خودکار روشنایی لامپ را در حد مطلوب تنظیم می کند. و شما نباید هیچ گونه سوسو زدن یا خیرگی را از صفحه نمایش رایانه با نوار نور آن تجربه کنید.

بهترین حق بیمه

چراغ میز مطالعه الکترونیکی BenQ

با وجود قیمت کمی بالاتر، این لامپ رومیزی LED از BenQ به شما امکان می دهد دمای رنگ و روشنایی را با گزینه های بیشتری نسبت به لامپ های سنتی سفارشی کنید.

بهترین کلیپ: Globe Electric Multi-Link Light

بازوی چرخشی فلزی Globe Electric 56963، چراغ رومیزی چند مفصلی
گلوب الکتریک

موارد مثبت

 • میز شما را شلوغ نمی کند
 • او این زیبایی شناسی لامپ سنتی زیبا را دارد
 • نسبتا معقول

موارد منفی

 • بدون لامپ (حتما ال ای دی بخرید!)
 • بدون سفارشی سازی برای روشنایی یا دمای رنگ

این لامپ از Globe Electric به راحتی روی میز شما نصب می شود، که اگر فضای میز شما گرانبها باشد و نمی خواهید شلوغی بیشتری اضافه کنید عالی است. اطمینان حاصل کنید که میز شما (یا هر جایی که گیره را آویزان کنید) دو اینچ یا کمتر عرض داشته باشد. گیره به خوبی روی چیزهای پهن تر قرار نمی گیرد.

این لامپ دارای یک سیم ۶ فوتی است که به شما طول زیادی می دهد تا به هر قسمت از میز خود برسید. سپس در صورت نیاز به هدایت نور به جای دیگری، بازوی ضربان دار را می توان بدون نیاز به جدا کردن لامپ به راحتی تنظیم کرد. همچنین، هیچ لامپی در آن گنجانده نشده است، بنابراین برای حداکثر بهره وری انرژی، حتما یک لامپ LED خریداری کنید.

به همین ترتیب، اگر به دنبال یک چراغ زنگ (که به عنوان چراغ زنگ نیز نامیده می شود) برای تماس ها یا پخش های زوم می گردید، این گزینه نصب را از iVict امتحان کنید. سه درجه حرارت رنگ برای انتخاب وجود دارد، با ده سطح روشنایی برای هر دمای رنگ.

بهترین گیره

لامپ چند اتصالی گلوب

اگر می‌خواهید در فضا صرفه‌جویی کنید، یک لامپ رومیزی که در کنار میز شما نصب می‌شود بهترین گزینه است و این لامپ از Globe Electric بسیار زیبا است.

سرگرم کننده ترین: لامپ هوشمند Govee

چراغ رومیزی هوشمند Govee، چراغ کنترلی قابل تنظیم با 37 حالت صحنه و حالت موسیقی
دولتی

موارد مثبت

 • ظاهر سرگرم کننده با رنگ های قابل تنظیم
 • لامپ هوشمند با برنامه همراه

موارد منفی

 • کمی گران
 • نور متمرکز را ارائه نخواهد کرد

اگر لامپ رومیزی می‌خواهید که سرگرم‌کننده‌تر از گزینه‌های سنتی باشد، لامپ هوشمند Govee را بررسی کنید. همانطور که از نام آن پیداست، این لامپ هوشمند است، به این معنی که با برنامه Govee Home (اندروید/iOS) و آمازون الکسا یا دستورات صوتی Google Assistant سازگار است.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید لامپ خود را مطابق با روحیه یا زیبایی دفتر خود از طریق برنامه شخصی سازی کنید. با عملکرد Finger Sketch، می‌توانید در واقع یک الگوی رنگی منحصربه‌فرد در برنامه بکشید و سپس زنده شدن آن را در قسمت بیرونی لامپ ببینید. یا اگر ترجیح می دهید از یک طرح رنگی از پیش تعیین شده استفاده کنید، ۳۷ حالت صحنه مختلف یا چهار حالت موسیقی برای انتخاب وجود دارد.

سرگرم کننده تر

لامپ هوشمند Govee

Govee به خاطر ساخت محصولات عالی خانه هوشمند مشهور است و لامپ هوشمند آنها نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بهترین برای Wide Light: چراغ رومیزی LED EppieBasic

چراغ رومیزی LED EppieBasic، لامپ رومیزی گیره برای دفتر خانه
EppieBasic

موارد مثبت

 • برای محیط های اداری بزرگ عالی است
 • دمای رنگ و روشنایی قابل تنظیم

موارد منفی

 • با صفحه نمایش های طولانی کار نمی کند
 • گران تر از اکثر گزینه های دیگر

اگر از طرفداران نور گسترده ای هستید که به جای نور متمرکز، کل میز شما را می پوشاند، این چراغ رومیزی از EppieBasic عالی است. اگر صفحه نمایش دوتایی یا صفحه نمایش فوق عریض دارید، این لامپ انتخابی عالی است تا زمانی که بالای صفحه نمایش شما کمتر از ۲۷.۵ اینچ باشد.

با LED‌های بدون سوسو که زاویه‌ای دور از صفحه‌نمایش دارند، هیچ تابشی روی صفحه یا چشمان شما وجود ندارد. شش سطح روشنایی قابل تنظیم و دمای رنگ قابل تنظیم از زرد (۳۰۰۰K) تا سفید (۶۰۰۰K) وجود دارد.

لامپ EppieBasic همچنین دارای برخی ویژگی های هوشمند منظم است. آخرین باری که لامپ را از نظر روشنایی و دمای رنگ روشن کرده اید هرچه باشد، آن را به خاطر می آورد و با روشن کردن مجدد به طور خودکار روشن می شود. در مرحله بعد، یک سنسور نور هوشمند داخلی وجود دارد که شدت نور محیط را تشخیص داده و به طور خودکار روشنایی را برای کاهش فشار چشم تنظیم می کند.

بهترین برای نور گسترده

چراغ رومیزی LED EppieBasic

اگر به دنبال لامپی هستید که بیشترین پوشش روشنایی را برای میز کار شما داشته باشد، EppieBasic شما را پوشش داده است.

بهترین لامپ غمگین: TheraLite Aura Bright Lamp

TheraLite Aura Bright Light Therapy - 10000 LUX LED
ترالیت

موارد مثبت

 • دوبل به عنوان چراغ رومیزی و نور درمانی
 • سطوح روشنایی قابل تنظیم

موارد منفی

 • گران تر از اکثر گزینه های دیگر
 • بدون سفارشی سازی دمای رنگ

برای لامپی که به عنوان یک نور مفید برای میز کار شما و یک نور درمانی که می تواند خلق و خوی شما را بهبود بخشد، به لامپ TheraLite Aura Bright مراجعه کنید. TheraLite با ۱۰۰۰۰ لوکس نور سفید بدون تابش خیره کننده، روحیه و سطح انرژی شما را افزایش می دهد. ۱۶۸ چراغ LED در داخل وجود دارد که می توان آنها را بین چهار تنظیم مختلف نور تنظیم کرد.

شما می توانید ارتفاع و زاویه لامپ را به سادگی با شل کردن دستگیره تنظیم کنید. در حالی که می‌توانید از آن به‌عنوان یک چراغ رومیزی ساده استفاده کنید، بسیار خوب است که به عنوان یک لامپ درمانی نیز عمل می‌کند که اساساً اگر در فصلی خسته‌کننده هستید یا فقط نیاز به تقویت روحیه‌تان دارید، مقدار بیشتری از نور خورشید را به شما می‌دهد.

بهترین چراغ غمگین

لامپ رشته ای Theralight Aura

این لامپ TheraLite علاوه بر پروژه های نورپردازی روی میز شما، روحیه و سطح انرژی شما را نیز افزایش می دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر