6 مکمل کلیدی ضدالتهاب گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید لوازم جانبی به ادامه مطلب مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکملی که برای کاهش التهاب استفاده می کنم روغن ماهی است (اسیدهای چرب ضروری امگا 3) که به کاهش التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از طریق غذا یا مکمل های غذایی دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. مصرف ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب ، منبع خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است ، بنابراین استفاده از روغن ماهی با کیفیت خوب (یا روغن جلبک برای گیاهخواران) راهی است.


زردچوبه / زردچوبه


به دلیل خواص ضد التهابی قوی ، زردچوبه در سال های اخیر به یک ماده محبوب در محصولات تبدیل شده است. این مطمئنا ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و در اصل به فرهنگ هند برمی گردد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه به خواص ضد التهابی قوی زردچوبه توجه ویژه ای کرده اند ، بنابراین تقریباً در هر شکل از جمله مکمل های زردچوبه یافت می شود.

فلفل سیاه کورکومین (ماده زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه می پزید ، حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه مصرف کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که فواید زیادی برای سلامتی از جمله کاهش التهاب دارد.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید که سطح التهاب را با آزمایش آزمایشگاهی بررسی کند. به احتمال زیاد یک آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام می شود زیرا این یکی از مهمترین روش ها برای بررسی سطوح التهابی بدن است.

ALA در کاهش سطوح نشانگرهای التهابی کلیدی در خون مانند CRP م effectiveثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که این دارو در درمان عفونت های کروناویروس شبیه SARS م andثر است و همچنین برای درمان COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای کسانی که آلرژی یا سینوزیت مزمن دارند مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذاها و بله در شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است در سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-acetylcysteine ​​سالها مورد تأیید FDA بوده و شناخته شده است که سطح گلوتاتیون ، آنتی اکسیدان اصلی مورد نیاز برای حفظ سلامتی را افزایش می دهد. اخیراً ، نشان داده شده است که با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، نتیجه COVID-19 را بهبود می بخشد ، در نتیجه التهاب و آسیب بافت را کاهش می دهد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که ایده خوبی است که با یک متخصص بهداشت آموزش دیده کار کنید تا شما را در ایجاد تغییر در رژیم غذایی ، شیوه زندگی و مکمل های غذایی متناسب با نیازهای بدن راهنمایی کند.

** برای خرید لوازم جانبی با کیفیت حرفه ای و صرفه جویی 15 درصدی به دفتر آنلاین من مراجعه کنید…

روی دکمه “Protocols” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید