5 راه برای جلوگیری از میکروب ها اگر کودک نوپایی دارید – چیزی که هنوز امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا موجوداتی دوست داشتنی ، زیبا ، شاد و فوق العاده در همه جا هستند … اما خیلی هم تند! اگر کودک نوپایی دارید و تا به حال از عطسه کردن صورت خود و یا تماشای دستان خود در دهان پس از لمس چیزی وحشتناک خودداری کرده اید … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفلوآنزا در سال جاری و ویروس کرونا (COVID-19) هنوز در ذهن ما است ، من می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و رازهای مورد علاقه خود را در اختیار شما قرار دهم وقتی می خواهیم از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم. عوامل بیماری زا به دنبال آنها

1به ناخن های آنها باید تا حد امکان کوتاه شوند. اکثر بزرگسالان وقتی دست های خود را می شویند ، وقت نمی گذارند تا برس ناخن را به زیر ناخن های ما بمالند – و ما می دانیم که کودکان نوپا به هیچ وجه این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً وارد دهان آنها می شود و میکروبهای کوچک زیادی در زیر ناخن های آنها کمین کرده است. روی برخی از ناخن گیرهای کودک نوپا سرمایه گذاری کنید ، اجازه دهید پنج دقیقه یک نمایش را تماشا کنند تا به شما کمک کند دست از کار بکشید و شروع به کار کنید!

2 بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری بینی عالی و ساده (برای بچه ها!) می سازد که به پاکسازی بینی حامل میکروب کمک می کند قبل از اینکه عفونت در واقع ریشه دار شده و به بقیه بدن گسترش یابد. وقتی در نزدیکی گروهی از افراد بودید ، مخصوصاً هنگام مسافرت ، از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله حمام و حوله آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک نوپا دستان خود را مانند دست من بشوید … احتمالاً اکثر باکتری ها از حوله پاک می شوند ، نه از تخلیه.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 در ماشین خود دستمال ضدعفونی کننده دست نگه داریدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید همه وقتی آنها را از محیط گروهی (مهد کودک ، پارک ، مهد کودک و غیره) برمی دارید. من دریافتم که دستمال های ضدعفونی کننده دست الکلی Babyganics م thanثرتر از ضدعفونی کننده های مایع دست هستند (که فقط می توانند خاک را پخش کنند و به اندازه آب و صابون قدیمی خوب نیستند). ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از این دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما یک دستگاه تصفیه هوا خریداری کردیم تا خانه هایمان را از دود مضر در طول همه آتش سوزی ها پاک کنیم. اما آنها همچنین می توانند کوچکترین میکروب های موجود در هوا را حذف کرده و باکتری های موجود در هوا را که نه تنها حاوی ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا هستند ، بلکه ذراتی را که می توانند آلرژی را بدتر کنند ، کاهش دهند. من در حال حاضر از برخی از موارد عالی ساخته شده توسط Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا نکات غیر معمول در مورد جلوگیری از عوامل بیماری زا در کودکان خردسال دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران به اشتراک بگذارند!

دیدگاهتان را بنویسید