۴ نمایشگاه خودرو تا پایان سال ۱۴۰۱ برگزار می شود / پنجمین نمایشگاه خودرو تهران بهمن ماه برگزار می شود.


/ اختصاصی / مجری نمایشگاه خودرو تهران اعلام کرد:

مجری نمایشگاه خودرو تهران از برگزاری چهار رویداد خودرو تا پایان سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: بهمن ماه سال جاری پنجمین نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب برگزار می شود.

علی رضا اعزازیوی در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، با اعلام این خبر گفت: تا پایان امسال چهار رویداد خودرویی در سراسر کشور برگزار شده است.

وی در حاشیه نمایشگاه خودرو مازندران افزود: نمایشگاه خودرو ارومیه ۲۱ مهرماه امسال برگزار می شود و اصفهان از ۱۲ تا ۱۵ آذرماه میزبان یکی از مهمترین نمایشگاه های خودروی کشور است.

مدیر نمایشگاه خودرو مازندران گفت: شهر کرمان به عنوان یکی از قطب های تولید خودرو در کشور در پایان دی ماه سال جاری شاهد برگزاری نمایشگاه خودرو با حضور پررنگ خودروسازان مستقر در قلعه بم خواهد بود. منطقه تجاری

اعزازی افزود: مهمترین و بزرگترین رویداد خودرویی امسال در پایتخت و شهر آفتاب برگزار می شود و با برگزاری این نمایشگاه رکورد نمایشگاه های خودرو در سال ۱۴۰۱ بسته می شود.

وی شیوع ویروس کرونا در بهمن ماه سال گذشته را دلیل بر برگزاری دو نمایشگاه خودرو در یک سال عنوان کرد و گفت: چهارمین نمایشگاه خودروی تهران قرار بود در بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار شود اما به دلیل موج جدید … کرونا لغو شد و به اردیبهشت امسال منتقل شد و به تعویق افتاد. از سوی دیگر با توجه به تلاش برای هماهنگی تقویم نمایشگاهی کشور با تقویم جهانی نمایشگاه های خودرو، تصمیم گرفته شد تا بهمن ماه به عنوان تاریخ دائمی نمایشگاه خودرو تهران انتخاب شود.

برگزارکننده نمایشگاه‌های دولتی خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، برخی از شرکت‌ها نتوانستند در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به نمایشگاه خودرو تهران برسند، بنابراین مقرر شد با برگزاری پنجمین خودروی تهران، امکان حضور این شرکت‌ها فراهم شود. نمایشگاه در فوریه ۱۴۰۱. همچنین ارائه شده است.

مجری نمایشگاه خودرو مازندران در خاتمه با اشاره به افتتاح نمایشگاه خودرو در این استان با حضور نماینده ولی فقیه، نماینده مجلس خبرگان رهبری و فرماندار قائم شهر گفت: مازندران است. دلیل تحریم به دلیل حضور خودروسازان سایپا و ایران خودرو در این استان و وجود شبکه گسترده تولید قطعات یدکی است. شهرستانی مهم در صنعت خودروسازی است و به همین دلیل این شهر نمایشگاهی پس از چهار سال وقفه از سر گرفته شده است.

وی این نمایشگاه را یکی از مهم ترین نمایشگاه های شمال کشور دانست و تصریح کرد: علیرغم استقبال شهروندان شمال کشور به دلیل نبود زیرساخت ها امکان حضور برخی خودروسازان وجود نداشت. جایی برای فکر کردن در این مورد وجود دارد.

شایان ذکر است نمایشگاه خودرو مازندران در مساحتی بیش از ۸۰۰۰ مترمربع از ۳۱ شهریورماه با حضور گروه خودروسازی سایپا و شرکت های زیرمجموعه آن، خودروهای فردا، شایان دیزل و راکش خودرو آغاز به کار کرد. شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

نمایشگاه خودرو مازندران تا ۴ شهریورماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های خودرو مازندران واقع در قائم شهر میزبان علاقه مندان است.