# 345: چگونه کپک و مایکوتوکسین ها باعث بیماری های مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن با دکتر لورن تسیر می شوند


در اینجا یادداشت های قسمت 345 زنان خوش تغذیه آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و دکتر لورن بحث می کنند که آیا کپک و مایکوتوکسین ها علائم بیماری مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن را ایجاد می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

ما 10 of از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[05:58] آیا کپک و مایکوتوکسین ها باعث علائم بیماری مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن می شوند؟

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان خوب تغذیه شده

LMNT

بلوبلوکس

آزمایش قالب: پیدا کردن IEP

کتاب الکترونیکی رایگان 101 برای پیشگیری از کپک

درباره دکتر لورن تسیر بیشتر بدانید

دکتر لورن تسیر را در اینستاگرام دنبال کنید

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT یک محصول جایگزین الکترولیت را آماده می کند. فقط یک بسته پر LMNT بخورید ، آن را با آب مخلوط کرده و یک جرعه میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی و دوستدار دیرینه است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که با وی با شماره 311 مصاحبه کردیم.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به اینجا بروید drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه تحویل را بپردازید. ارزشش را دارد و می توانید آن را کاملاً امتحان کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی دکمه “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس بسته هایی را تهیه کنید که در دست دارید!

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. اخیراً ، من علاقه زیادی به بهینه سازی نور داشتم ، و پس از کاهش نور خورشید ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش کاری انجام ندادم و خستگی چشم ، میگرن و احساسات غیرقابل توضیح سیمی و خستگی را تجربه کردم ، به ویژه در شب. وقتی از شب هنگام به صفحه نمایش و لنزهای خواب BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام ، از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات علمی مورد بررسی همسان مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، به اینجا بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED با 15٪ تخفیف استفاده کنید.



دیدگاهتان را بنویسید