۳۰ تکه لباس ورزشی برای مردان و زنان با قیمت زیر ۳۰ دلار – LifeSavvy


زن با یک سوتین ورزشی، زن زانو زده در استودیو، مردی با پیراهن مشکی تنگ
CRZ یوگا / کاهش / TSLA

نیمی از لذت ورزش کردن، خرید لباس جدید برای پوشیدن در حین انجام آن است. البته بسیاری از لباس های ورزشی می توانند بسیار گران باشند. به همین دلیل ما به دنبال یک معامله شدیم و ۳۰ لباس ورزشی جداگانه زیر ۳۰ دلار برای مردان و زنان پیدا کردیم.

همه نمی‌خواهند مقدار زیادی پول نقد برای لباس‌های باشگاه خرج کنند، به خصوص اگر فقط برای عضویت گران‌قیمت در باشگاه پول پرداخته باشند. اگر شرایط شما اینطور است، این لباس‌های ورزشی مقرون‌به‌صرفه تضمین می‌کنند که در باشگاه بدون خرج کردن ثروت کمی زیبا به نظر برسید.

سوتین های ورزشی

سه زن با سوتین های ورزشی مختلف

یوگا CRZ / دونده دختر / یوگا CRZ

یک سوتین ورزشی خوب یک لباس ضروری برای زنان است. آنها نه تنها تضمین می کنند که در طول تمرین راحت خواهید بود، بلکه می توانند لباس ورزشی شما را نیز بسیار جذاب کنند. همه این سوتین های ورزشی زیبا، راحت و مهمتر از همه مقرون به صرفه هستند:

پیراهن تمرینی زنانه

چهار زن با تاپ های اکتیو

C9 Champion / The Gym People / C9 Champion

همه نمی خواهند با سوتین ورزشی ورزش کنند و این کاملاً خوب است. یک تاپ ورزشی خوب شما را پوشش می‌دهد و در حالت ایده‌آل، از مواد سبک وزن ساخته می‌شود تا خنک بمانید. در اینجا چند گزینه عالی برای اضافه کردن به کمد شما وجود دارد:

پیراهن ورزشی مردانه

سه مرد با تی شرت های مختلف

TSLA / راسل اتلتیک / نلیوس

چه در یک باشگاه گرم یا بیرون زیر باران باشید، به لباس ورزشی نیاز دارید که راحت باشد و دمای بدن شما را نیز تنظیم کند. از تی‌شرت‌های عضلانی گرفته تا پیراهن‌های فشرده، در اینجا برخی از بهترین گزینه‌های مناسب برای لباس‌های ورزشی برای مردان آورده شده است:

تمرین شلوارک و شلوارک مخصوص بانوان

سه زن با انواع لباس های ورزشی

Hethioga / Retrerico / BMGL

فرقی نمی‌کند وزنه‌بردار، یوگی یا مبل‌نشین حرفه‌ای باشید، یک شلوار راحت یا شلوارک مناسب برای هر کمد لباس ضروری است. داشتن چند سبک مختلف مناسب برای فعالیت های مختلف ایده خوبی است. به همین دلیل ما این ترکیب از شلوارک های شلوارک و شلوارک مقرون به صرفه را انتخاب کردیم:

شورت و شورت ورزشی مردانه

سه مرد با شلوارک

Hero / Amazon Essentials / Under Armour

بسته به برنامه تمرینی خود، مردان معمولاً به چندین مدل شلوارک و شلوارک نیز نیاز دارند. به عنوان مثال، دوندگان معمولاً شورت را ترجیح می دهند، در حالی که وزنه برداران ممکن است شورت تا زانو یا شلوار گرمکن بخواهند.

هر ورزشی یا ورزشی که انجام می دهید، این سبک ها و برش های مختلف شلوار و شورت تضمین می کند که همیشه بهترین کار را انجام دهید:


پس از پرداخت هزینه عضویت در باشگاه، احتمالاً در مورد لباس های تمرینی، بودجه کمی خواهید داشت، اما اینجاست که ما وارد می شویم! از سوتین‌های ورزشی زیبا گرفته تا شورت‌های دویدن ساده، این گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه را با هم ترکیب کنید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در یک سفارش خواهید داشت.