20/20: سالی که نوزاد و سرطان من در بحبوحه هرج و مرج جهانی متولد شد – Madeline Nutrition


من سال گذشته در مراحل اولیه توقف اپیدمی زایمان نکردم. پسر دومم ، هایدن ، در 12 مه 2020 متولد شد ، با وزنی 8 پوند و 12 اونس ، که به نیمه پایینی بدنم آسیب نرساند. آه. اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که دوران نقاهت پس از زایمان است نه خطی

سه ماه پس از زایمان ، بیوپسی روی انگشت اشاره دست راست (غالب) انجام دادم. از سال 2017 ، از پایین بستر ناخن من (جایی که کوتیکول وجود دارد) و تا بالای ناخن به صورت یک خط باریک و تیره به نام ملانونی اجرا می شود. این ممکن است نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. وی هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست معاینه می شد و ما متوجه شدیم که با گذشت زمان (همیشه) رنگ آن تیره تر و ضخیم تر می شود ، که این امر باعث بیوپسی می شود.

برای بیوپسی ماتریس ناخن ، باید سوراخی در قسمت زیرین بستر ناخن ایجاد شود. من کابوس هایی دیدم که منجر به این روش اولیه برای هفته ها شد. همچنین انتظار نداشتم هنگام هدایت ناوبری اولیه پس از زایمان با یک نوزاد برای نگه داشتن و مراقبت از آن ، استفاده از دست غالب خود را از دست بدهم.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوما را نشان داد در موقعیت یا بخش 0 این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در جای خود بود ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته شود. توصیه اصلی قطع مفصل DIP بود. اولین مشورت جراح را با گریه ترک کردم.

من برای مراقبت از یک جراح دست متخصص محلی که تصمیم گرفت تحقیقات بیشتری انجام دهد ، با همکاران در زمینه خود مصاحبه کند و گزینه های دیگر را برای من کشف کند ، برای همیشه سپاسگزارم. ما 2 رویکرد جراحی را انتخاب کردیم که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با مرزهای بسیار وسیع برای حذف سلولهای ملانوم فردی بریده شد. این باعث ایجاد یک سوراخ شکاف در بالای انگشت من می شود. بنابراین ، جراحی 2 سه هفته بعد سقوط می کند ، با پیوند پوست از مچ داخلی من برای پوشاندن انگشت من. این یک پروسه طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید