۱۶ محصول سایپا در شیراز به نمایش گذاشته شده است


نوزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز با حضور ۱۶ خودرو از شرکت های گروه خودروسازی سایپا برگزار می شود.

به گزارش پارچین خودرو، گروه خودرو سایپا با هدف ارائه و نمایش دستاوردهای خود در زمینه محصولات، قطعه سازی، بازاریابی و توسعه بازارهای هدف در فضایی به مساحت بیش از ۸۵۰ مربع در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضور دارد. متری که قرار خواهد گرفت

در این نمایشگاه ۱۶ محصول جدید و متنوع از گروه خودروسازی سایپا شامل شاهین CVT، آریا CVT، آریا اسپرت، کوییک اسپرت، کوییک آر اتوماتیک، سه خودروی شاهین در رنگ های جدید جدید، دو خودرو کانوپی ۱۵۱، کارون وانت، بدرا پلاس اسپرت می باشد. ، کارون جاده ناهموار، وانت نیسان NIB دوگانه سوز، وانت آفرود بادرا پلاس، یخچال نیسان با حضور علاقه مندان به خودرو به نمایش گذاشته می شود.

شرکت های شرکت کننده از گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه شامل سایپا، زامیاد، سایپا یدک، سازه گستر، رنج سایپا، بلاسکوکار، سایپا آذین، مرکز امور مشتریان، همور خودرو و ۱۵ نمایندگی نمایندگی سایپا از استان فارس هستند که جدیدترین تکنولوژی و تولید دستاوردهای خود و ارائه خدمات خود به علاقه مندان به خودرو.

در این نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر علاقه مندان به خودرو، تستی بر روی خودروهای محصولات شاهین و کویک آر اتوماتیک انجام می شود.

نمایشگاه خودرو شیراز از ۲۱ تا ۲۴ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس از ساعت ۱۷ الی ۲۲ برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا در تالار باهر پذیرای بازدیدکنندگان است.