14 ظرف بدون گوشت برای پخت فوری ، سرخ کردنی یا زودپز


ما غذاهای مورد علاقه خود را بدون گوشت که می توان به راحتی با استفاده از قابلمه فوری ، اجاق گاز آهسته یا سرخ کن هوا تهیه کرد ، به اشتراک می گذاریم. همه چیز خوشمزه است و همه چیز طوری طراحی شده است که در وقت شما در آشپزخانه صرفه جویی شود.

زمان غذا را تسهیل کنیدلوازم آشپزخانه زیادی در بازار وجود دارد که آشپزی را آسان تر می کند. مخلوط کن ، مخلوط کن ، خردکن ، تخم مرغ پز ، غذاساز و توستر ، به ذکر چند مورد.

به نظر می رسد سه وسیله اصلی که بارها و بارها از آنها استفاده می کنیم عبارتند از: Crock Pot (زودپز) ، Air Fryer و Instant Pot (زودپز).


ما از دوستان متخصص تغذیه خود خواسته ایم دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت با استفاده از اجاق گاز فوری ، زودپز یا سرخ کن به اشتراک بگذارند. ما نمی دانیم چگونه با او هستید ، اما به نظر می رسد که این مجموعه عکاسی عالی برای غذاهای پاییزی و زمستانی است.

گنجاندن غذاهای بدون گوشت در رژیم غذایی

14 ظرف بدون گوشت برای پخت فوری ، سرخ کردنی یا زودپز

رژیم مدیترانه ای بارها و بارها نشان داده است که افزایش غذاهای گیاهی در رژیم غذایی یکی از راه های بهبود سلامت و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن است. تمرکز بر غلات کامل ، سبزیجات ، میوه ها ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون هدف اصلی این سبک زندگی است.


گاهی اوقات ممکن است سخت باشد ، به خصوص اگر عادت کرده اید که در هر وعده غذا گوشت بخورید ، احساس اطمینان کنید که بدون گوشت غذا می خورید. خوشبختانه امروزه غذاهای گیاهی بسیار خوشمزه به صورت آنلاین ، مجلات و رسانه های اجتماعی موجود است.

اگر هنوز آزمایش غذاهای فاقد گوشت را شروع نکرده اید ، نکاتی در این زمینه وجود دارد –

  • کوچک شروع کنید. برای امتحان کردن گوشت یک وعده در هفته انتخاب کنید
  • عدس و لوبیا به دلیل دارا بودن پروتئین و فیبر ، راهی عالی برای فراوانی و فراوانی غذاها هستند. این را بیشتر ببینید چرا ما عاشق لنزها هستیم و چرا باید بیش از حد پست
  • قارچ در برخی از دستور العمل ها مانند سس اسپاگتی ، تاکو یا همبرگر بافتی شبیه به گوشت ارائه می دهد.
  • خانواده خود را سوار کنید و بخشی از این روند باشید ، آن را سرگرم کننده کنید!
  • آزمایش کنید و با دستور العمل های جدید ، ادویه جات و مواد اولیه بازی کنید

بنابراین بدون هیچ گونه مزاحمت بیشتر ، مجموعه دستور العمل های خوشمزه ما را برای شروع در زیر بررسی کنید.

پخت کیک و دستور پخت آهسته

تابه کروک سالم سینسیناتی چیلی از نظر مغذی بودن

عدس جایگزین گوشت گاو در این دستور غذای غلیظ و دلچسب فلفل قرمز می شود. مناسب برای روزهای خنک پاییزی که می خواهید به خانه بیایید و شام آماده است و منتظر شماست.

عدس کاری از سیب زمینی شیرین سالاد سبزیجات بیرون

تهیه این عدس کاری خوشمزه و غنی از عدس سیب زمینی شیرین به لطف اجاق گاز آرام آسان است … فقط آن را دور بیندازید ، تنظیم کنید و فراموش کنید. نسیم ناهار و شام.

تکه های سیب اجاق گاز آهسته متخصص تغذیه داخلی

وقتی قسمت بزرگی از این دستور العمل ساده و خوشمزه سیب پخته را درست می کنیم ، با آغوش باز به استقبال آن می رویم.

دستور العمل های قابلمه فوری

دیدگاهتان را بنویسید