14 ایده ساندویچ وگان – Desiree Nielsen


ساندویچ به درستی تهیه شده ، زیبایی دارد: خوشمزه ، مغذی و شاید کمی کثیف یا غریب. اگر شما هم مانند من طرفدار ساندویچ هستید ، من ایده های زیادی برای ساندویچ گیاهی دارم که توسط متخصصان تغذیه برای هر خواسته و مناسبی تأیید شده است.

لعنتی من عاشق یک ساندویچ خوب هستم. ای کاش می توانستم ساندویچ فروشی های بیشتری بسازم. من با مقدار غم انگیز و میکروسکوپی حمص و چند تکه بادمجان کبابی خیس خورده تمام شده ام. بنابراین ، من آن را دریافت کردم به نوعی خوب در ساخت خود شما مانند Shiitake BLT در کتاب آشپزی گیاهان بیشتر بخورید. در کنار هم ، همیشه با برخی از مواد کثیف ، عجیب و غریب یا پنیری. نوعی ساندویچ که زمان ناهار را سخت تر می کند. اگر عاشق این نوع ساندویچ هستید ، من ایده های ساندویچ گیاهی را فقط برای شما (و من!) دارم.

طرز تهیه ساندویچ سالم

مهم نیست که یک متخصص تغذیه چقدر از من متنفر است ، او غذا را “سالم” می نامد ، من می دانم که اکثر مردم می خواهند مطمئن شوند که ساندویچ ها مانند هر وعده غذایی دیگر بدن خود را تغذیه می کنند. خبر خوب؟ ساختن یک ساندویچ واقعا مغذی بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنید است.

به عنوان مثال ، من به یک ساندویچ مانند بشقابم نگاه می کنم: آیا غلات کامل وجود دارد؟ میوه ها و سبزیجات؟ مقداری چربی سالم و مقداری پروتئین؟ منظورم این است که گاهی اوقات فقط یک پنیر کبابی می خورم و روزی آن را صدا می کنم … اما وقتی در مرحله ای هستم که ساندویچ های زیادی می خورم ، می خواهم آنها را متعادل نگه دارم تا احساس انرژی کنم.

 • بیایید در مورد نان صحبت کنیم: باز هم ، گاهی اوقات من می خواهم یک ساندویچ روی مقداری خمیر ترش خوشمزه و ترد … اما غذای روزانه من نان تهیه شده از غلات سبوس دار است که فیبر بالایی دارد. نان غلات جوانه زده Silver Hills مورد علاقه من است زیرا 2 برش خالص حاوی 10 گرم فیبر و 12 گرم پروتئین گیاهی است ، بنابراین هر ساندویچی که می خورم بسیار پر است! یکی دیگر از مواد غنی از مواد مغذی ، 100٪ چاودار یا خمیر ترش ، یا ساندویچ های سطح باز ، برش های چاودار vollkornbrot به سبک اروپایی-یا یک نان گردویی و دانه ای مانند My New Roots است. (Psst … من یک شریک ثابت با Silver Hills هستم زیرا آنها را دوست دارم ، اما ما از این پست پشتیبانی نمی کنیم!)
 • سبزیجات و میوه ها: اینجا جایی نیست که تنگ باشد. چه آنها را روی هم بچینید و چه در کنار هم ، یک فنجان خوب امتحان کنید! و به یاد داشته باشید ، در اینجا می توانید با بافت ها بازی کنید. هویج یا چغندر را رنده یا مارپیچ کنید. فلفل قرمز سرخ شده لیوان را روی هم بچینید. پیاز را ترشی کنید! با آن خوش بگذرانید.
 • گزینه های پروتئین گیاهی: اگر با نان غلات جوانه زده شروع کنید ، پروتئین کافی دریافت کرده اید. آنقدر که فقط 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی طبیعی به شما یک ساندویچ حاوی 17 گرم پروتئین می دهد !! سایر گزینه های پروتئینی گیاهی شامل لوبیا خرد شده ، برش های توفو دودی ، هموس اسمیر غلیظ ، توفو ترشی یا تمپه است. حتی می توانید پروتئین را با افزودن قلب کنفی در پستو بپیچید.
 • ادویه ها: ادویه جات ترشی جات ، هنگامی که به مقدار کم استفاده می شوند ، واقعاً اهمیتی ندارند مگر اینکه رژیم کم سدیم داشته باشید (اما اگر اینطور است ، باید بدانید که نان دارای سدیم بسیار بالایی است!). اگر سدیم برای شما مشکلی ایجاد نمی کند ، از ادویه جات مانند سس مایونز ، خردل دیژون ، پستو ، چاتنی و سس های تند استفاده کنید تا سطح طعم و دستمال سفره را بدست آورید که ساندویچ را به بالا می رساند!

14 دستور العمل ساندویچ گیاهی خوشمزه و سالم

برای همه طرفداران سامی vegan من … در اینجا برخی از دستور العمل های ساندویچ گیاهی مورد علاقه من از اینترنت آمده است!

بهترین ساندویچ صبحانه گیاهی

این ساندویچ صبحانه گیاهی خوشمزه + پر شده از “تخم مرغ” نخودچی و نان غلات جوانه زده ، سرشار از فیبر و پروتئین گیاهی برای تغذیه صبح شما. فقط 10 ماده و کمتر از 10 دقیقه برای تهیه یک وعده!

این دستور غذا را بررسی کنید

شیرینی با نخود ، تخم مرغ ، اسفناج و آووکادو
ساندویچ تخم مرغ پستو (وگان)

نکته مهم در مورد TikTok در حال حاضر تخم مرغ پستو است. شما اساساً تخم مرغ ها را در روغن پستو می پزید ، اما من خودم بر روی این ساندویچ می چرخم …

این دستور غذا را بررسی کنید

گیاهخوار کره ای ساندویچ تخم مرغ پستو درست می کند
پنیر کبابی گیاهی بوفالو جک فروت

این پنیر کبابی گیاهی Buffalo Jackfruit پنیری ، تند ، گوشتی و دودی است ، یک ساندویچ پنیر کبابی سالم و دلپذیر است که هوس شما را برای هر غذای راحتی برآورده می کند!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ سالاد تخم مرغ وگان (FODMAP کم)

این ساندویچ سالاد تخم مرغ FODMAP بسیار گیاهی مطلوب است و حتی سریعتر از یک سالاد تخم مرغ سنتی جمع می شود! فقط در 10 دقیقه آماده کنید و حداکثر 10 ماده داشته باشید.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ سالاد تخم مرغ گیاهی با دست در بشقاب سفید
ساندویچ PTO

ساندویچ PTO گیاهی با الهام از ساندویچ کلاسیک BLT. این نسخه شامل تمپه ترپوت شده با گوجه فرنگی گیلاس پخته شده ، سالاد کوچک خرد شده و یک تکه آووکادو برای یک تکه نازک (یا دو) نان بزرگ است.

این دستور غذا را بررسی کنید

از نزدیک ساندویچ توله سگ گیاه خوار
ماهی تن نخود گیاهی 5 دقیقه ای

این ساندویچ های تن ماهی نخود گیاهی دلچسب طعم آن هاست ، به همین راحتی تهیه می شود و سرشار از فیبر و پروتئین های گیاهی است.

این دستور غذا را بررسی کنید

مجموعه ای از ساندویچ نخود رژیم غذایی ثبت شده Desiree Nielsen
سبزیجات بو داده و تارتین هوموس

سبزیجات بو داده و تارتین هوموس در خانه تکرار می شوند و برای ناهار عالی هستند. نکته: تارتیناهای خود را با فتا وگان گیاه خواری کنید!

این دستور غذا را بررسی کنید

دستور العمل Tangy Tofu Vegan Banh Mi

این توفو گیاهی تند ، شیرین ، شور و تند ، دستور العمل ما برای همه چیز است. من این ساندویچ وگان خوشمزه را با توفوی شیرین و خوشمزه با لعاب هویزین ، سبزیجات تند ، ترشی سریع و بسیاری از گیاهان طراوت پیچیدم. لذت بردن!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ با توفو و گیاهان در بشقاب با یک بطری ترشی و سس تند
ساندویچ مرغ سرخ شده وگان کره ای

ساندویچ مرغ سرخ شده وگان با الهام از کره: قارچ صدفی ترد ، خوشمزه ، سس مایونز گوچوآنگ تند ، کیمچی تربچه تند ، نان های نرم کره دار.

این دستور غذا را بررسی کنید

یک ساندویچ مرغ سرخ شده کره ای ، Chez Jorge
ساندویچ سالاد نخود فرنگی طاهینی

این دستور ساندویچ یک پیچ کلاسیک گیاهی است ، اما طعم بیشتری دارد. یکی از بهترین دستور العمل های ناهار وگان با طعم تازه ، گیاهان تازه و کرانچ جامد.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ سالاد نخودچی RD Tahini Ranch گیاهی
بهترین ساندویچ پنیر کبابی وگان

ساندویچ پنیر کبابی ترد ، چرب ، نمکی ، پنیری ، ذوب کننده ، فوق العاده خوشمزه و آرامش بخش که از مواد سالم تهیه شده است.

این دستور غذا را بررسی کنید

از نزدیک ساندویچ پنیر کبابی وگان نانوا مینیمالیستی
ساندویچ هوموس الهه سبز

این ساندویچ هوموس سالم ، دلچسب و تازه ، مهر تأییدی مشتاقانه از طرف شکاک ساندویچ ساکن دریافت می کند.

این دستور غذا را بررسی کنید

نورا کوک تمپه روبن

سس روسی خانگی ، تمپه تست شده و پنیر سوئیسی گیاهی که بین برش های نان چاودار قرار گرفته است تا Tempeh Ruben گیاهخواری شود. آرامش بخش ، دودی و خوشمزه!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ نورا کوک تمپه روبن
ساندویچ با کلم پیچ و لوبیا سفید و چیپس کلم پیچ

دستور چاپ
دستور پین

ساندویچ لوبیا سفید وگان سبک با کلم پیچ ترد

ترکیب کاملی از لوبیای سفید خامه ای لیمو با کلم پیچ ترد! تهیه این ساندویچ فقط 20 دقیقه طول می کشد ، وقتی روی نان پر فیبر سرو می شود ، یک سیر کننده فوق العاده است و اگر می خواهید یکشنبه ناهار درست کنید ، یک انتخاب عالی است.

زمان آماده سازی20 دقیقه

زمان پخت10 دقیقه

تمام وقت20 دقیقه

دوره: شام ، ناهار ، غذای اصلی

آشپزخانه: آمریکایی

رژیم غذایی: بدون گلوتن ، گیاهخوار ، گیاهخوار

کلمه کلیدی: کلم پیچ ، ساندویچ ، لوبیا سفید

ترجیحات تغذیه ای: بدون شیر ، بدون گلوتن ، بدون آجیل ، گیاهخوار ، گیاهخوار

خدمات: 4 ساندویچ

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

عناصر

کلم پیچ ترد

 • 1 دسته بزرگ کلم پیچ فرفری نابود شده و به قطعات بزرگ پاره شده است
 • 2 قاشق سوپخوری روغن زیتون اضافی
 • ¼ قاشق چایخوری نمک
 • کم اهمیت خرج کردن دانه های خشک شیلی

لوبیا سفید خرد شده

 • 2 جعبه 14 اونس لوبیا سفید خامه ای مانند کانلینی یا آبی سرمه ای تخلیه و آبکشی کنید
 • 2 قاشق سوپخوری آب لیمو تازه فشرده شده است
 • 1 میخک های کوچک سیر خرد شده یا خرد شده
 • ½ قاشق چایخوری نمک
 • فلفل تازه آسیاب شده مزه
 • کمی فلفل دودی (اختیاری)

لوازم ساندویچی

 • 8 برش ها نان مورد علاقه شما
 • سس مایونز گیاهی

دستورالعمل ها

کلم پیچ ترد

 • فر را با دمای 400 درجه فارنهایت (205 درجه سانتی گراد) گرم کنید. با استفاده از کاغذ پخت ، دو سینی پزی با فلنج آماده کرده و کنار بگذارید.

 • در یک کاسه بزرگ ، تکه های کلم پیچ را با روغن زیتون ، نمک و تکه های چیلی بریزید. وسوسه نشوید مقدار زیادی فلفل قرمز یا نمک اضافه کنید زیرا ادویه ها با کوچک شدن تکه های کلم پیچ در فر تشدید می شوند.

 • کلم پیچ را 5 دقیقه تفت دهید ، سینی ها را بچرخانید و 3 تا 6 دقیقه دیگر بپزید تا کلم پیچ کمی ترد شود اما کاملاً شبیه کلم پیچ نباشد.

 • اگر کلم پیچ فقط در یک سینی جا بگیرد ، سریعتر از آنچه که در هر دو کباب پز وجود دارد ، پخته می شود. مراقب باشید کلم پیچ را نسوزانید و پس از اتمام آن را کنار بگذارید.

لوبیا سفید خرد شده

 • در همین حین ، لوبیا سفید ، آب لیمو ، سیر ، نمک و فلفل را در یک کاسه متوسط ​​یا غذاساز مخلوط کنید. در صورت استفاده ، فلفل دودی اضافه کنید.

 • با چنگال یا نبض آن را خرد کنید تا مخلوط خمیری غلیظ به نظر برسد. اگر لوبیا خشک به نظر می رسد ، کمی روغن زیتون اضافه کنید تا شل شود. آب لیمو و نمک را به مزه بچشید و تنظیم کنید.

ساندویچ ها را جمع کنید

 • یک تکه نان مورد علاقه خود را تست کنید.

 • کمی با سس مایونز چرب کنید ، سپس نصف فنجان مخلوط لوبیا را اضافه کنید. روی آن کلم پیچ ترد بریزید و لذت ببرید!

یادداشت

اگر آنها جمع شوند ، این ساندویچ ها به آشفتگی مناسب اشاره می کنند … اما اگر نه ، می توانید با یک سر بروید و آن را کمی نازک تر پهن کنید. اگر چنین است ، به راحتی می توانید 5-6 ساندویچ از این دستور تهیه کنید!
گزینه B: با صورت باز و سپس با چاقو و چنگال سرو کنید!
این دستور غذا همچنین با 2-3 حبه سیر تفت داده شده به جای سیر خام ، در صورت داشتن مکان خوشمزه است.

دیدگاهتان را بنویسید