11 شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


تغییر فصل ، عصرهای تاریک ، برنامه شلوغ … فقط چیزی در پاییز وجود دارد که همیشه به نظر می رسد ما عجله داریم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، برخی از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

وعده های غذایی خانوادگیما دوست داریم بیشتر هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. در حالی که می دانیم این برای همه امکان پذیر نیست (محل کار ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره) ، ما این را بدیهی نمی دانیم و سپاسگزار هستیم.

آیا برای شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و به خانه ام آمدیم و باور نمی کردیم که هر شب با هم شام می خوریم. ما زیاد صحبت کردیم ، می توانستیم از روز همه مطلع شویم و همیشه خنده های زیادی وجود داشت. از زمانی که ما خانواده خود را تشکیل دادیم ، این یکی از موارد مورد علاقه ما برای ثبت نام با بچه ها بوده است.


این دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد TH Chan او می گوید: “وقتی خانواده ها برای شام با هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات بیشتری می خورند و کمتر غذاهای فست فود و غذاهای آماده مصرف می کنند”.

این هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین غذا خوردن اجتماعی را تشویق می کند. بنابراین وقتی خانواده شما دور از دسترس هستند ، دوستان و همسایگان به همان شیوه کار می کنند.

شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که می توانیم به عنوان یک خانواده در هنگام پاییز بخوریم. بسیاری از آنها را می توان به سرعت آماده و ارائه کرد ترکیبات فصلیبه

سرخ کردن مرغ ایتالیایی

غذای پاییزی خانوادگی

مادرم در کودکی این کار را انجام می داد و از آن زمان شروع به چرخیدن کرد. همه اینها در یک ظرف می پزند و حاوی مواد غذایی مناسب کیف پول مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی هستند. به آرامی با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات خشک می شود ، اما سریع اما خوشمزه است.

کوفته بو داده با بادمجان و بوقلمون

کوفته بو داده با بادمجان و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته در خانه ما در روزهای هفته. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های سرخ شده حاوی کمی بادمجان برشته شده هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون چرخ کرده تهیه می شوند. شما می توانید با آماده سازی آنها از قبل و یخ زدن آنها در زمان حتی بیشتر وقت خود را ذخیره کنید.

رول کلم بروکلی مرغ

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

کدام بچه رول هلالی و پنیر آب شده دوست ندارد؟ به لطف مرغ ، کمی پروتئین بدون چربی و مقداری فیبر کلم بروکلی و ویتامین اضافه می کنیم. آنها سرگرم کننده هستند و به سرعت می پزند و برای استفاده روزمره مناسب هستند.

دستور پخت فجیتا با پخت آهسته

فجیتاهای زودپز

در پاییز ، اجاق گاز آهنی مورد علاقه من است. نه تنها باعث صرفه جویی در وقت ، بلکه بوی فوق العاده کل خانه در حین آشپزی می شود. این فجیتاهای پخته شده یک شام ساده است که می توانید آن را به دلخواه خانواده خود تنظیم کنید.

چوب ماهی سرخ شده

چوب ماهی سرخ شده سالم

آنها ترد و نرم هستند ، این چوب ماهی سرخ شده یک شام خانوادگی عالی است ، اما همچنین خوشمزه هستند ، بنابراین شما دو وعده ماهی توصیه شده در هفته دریافت می کنید.

یک سس کچاپ آبدار ضروری است!

ایده های بیشتر برای خوردن خانواده

در زمان شام ، ما سعی می کنیم آن را با امتحان دستور العمل های جدید یا انواع مختلف مخلوط کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما آنها را جذب می کنیم. با وجود اینکه “دستور” نداریم ، اینها غذاهای عالی خانوادگی هستند –

  • Tacos – سریع ، همیشه مورد علاقه و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما گلدان های زیادی نداریم ، اما هدف ما این است که در پاییز چیزهای بیشتری را پیدا کنیم که از آن به عنوان یک خانواده لذت می بریم. چند دستور العمل که دوست دارم امتحان کنم:

دیدگاهتان را بنویسید