۱۰ فیلم ترسناک برتر برای پخش رایگان در سال ۲۰۲۲


سه زن جوان در حال تماشای فیلم و خوردن ذرت بو داده با حالت های ترسناک.
IKO-studio / Shutterstock.com

برای پخش فیلم های ترسناک عالی، لازم نیست برای یک سرویس اشتراک ثبت نام کنید. بسیاری از رسانه های پخش رایگان با دسته ای از گزینه های ترسناک وجود دارد. در اینجا ۱۰ بهترین فیلم ترسناک که می توانید به صورت رایگان پخش کنید آورده شده است.

مربوط: بهترین فیلم های ترسناک در Amazon Prime Video در سال ۲۰۲۱

تاریک و بد

یک جفت خواهر و برادر بالغ برای کمک به مراقبت از پدر بیمارشان در این فیلم عمیقاً نگران کننده درباره ترسناک بین نسلی، به خانه روستایی خود باز می گردند. خواهر و برادر هر دو از آنها ناراحت هستند که مجبورند برای انجام تعهدات خانوادگی زندگی خود را رها کنند و این باعث ناراحتی آنها از رفتار عجیب مادرشان با پدر می شود. آیا او بیمار است یا به نوعی توسط یک جن تسخیر شده است؟ برایان برتینو، نویسنده و کارگردان، فضایی از وحشت خزنده را ایجاد می کند، زیرا اوضاع خانوادگی هر روز آشفته تر می شود و به یک پایان تلخ و ناامیدکننده منجر می شود.

تاریک و بد پخش جریانی از طریق کتابخانه های محلی Hoopla رایگان است.

طلوع مردگان

کارگردان زک اسنایدر اولین بازی خود را با این بازسازی از زامبی کلاسیک جورج رومرو انجام می‌دهد که نسخه اصلی را بدون تلاش برای تکرار آن به‌روزرسانی می‌کند. هنوز هم تا حد زیادی در داخل یک مرکز خرید قرار دارد، جایی که بازماندگان آخرالزمان زامبی‌ها از انبوهی از زامبی‌ها در امان هستند – حداقل برای مدت کوتاهی. اسنایدر زامبی‌های متزلزل رومرو را به تهدیدهای سریع تبدیل می‌کند و تاکید بیشتری بر اقدام سریع دارد که به زودی به علامت تجاری او تبدیل خواهد شد. نسخه اسنایدر آشفته و شدید است و بر خشونت و خون در تفسیر اجتماعی رومرو تاکید دارد.

طلوع مردگان پخش جریانی رایگان با تبلیغات در Tubi.

مربوط: چگونه هر فیلم Resident Evil را استریم کنیم

هالووین

جان کارپنتر با این داستان واضح و ساده از پرستاران ساکت و کتک خورده که او را در حومه‌ای به ظاهر بت‌نشین تعقیب می‌کنند، رونق اسلشر را آغاز کرد. مایکل مایرز از یک آسایشگاه فرار می کند و به زادگاهش هادونفیلد، ایلینویز باز می گردد، جایی که در کودکی خواهر نوجوانش را کشت. مایکل با پوشیدن یک کت و شلوار تیره و یک ماسک سفید خالی، لوری استرود نوجوان (جمی لی کرتیس) و دوستانش را هدف قرار می دهد. کارپنتر به‌طور پیوسته با کار عکاسی استادانه و امتیاز عالی تنش ایجاد می‌کند و کورتیس یکی از برجسته‌ترین حضور در صفحه نمایش در تاریخ ترسناک را دارد.

هالووین پخش رایگان با تبلیغات در کانال Roku به صورت رایگان از طریق کتابفروشی های محلی Hoopla.

هیلریس

کلیف پارکر اولین کارگردانی خود را با اقتباس از رمان خود انجام داد قلب جهنم، داستانی پیچیده از سادیسم، رابطه جنسی، و سینوبیاها، شیاطین لذت جو که با حل یک جعبه پازل مرموز به ذهن خطور می کنند. سنوبیت معروف به Pinhead (با بازی داگ بردلی) برای اولین بار ظاهر می شود، اما هیلریس این بیشتر در مورد پویایی دیوانه بین دو عاشق است که یکی از آنها جسد زنده شده است. پارکر داستان عجیب و غریب خود را زنده می کند و مرز مبهم بین درد و لذت را کاوش می کند و در این فرآیند تصاویری از وحشت را خلق می کند.

هیلریس پخش جریانی رایگان با تبلیغات در Tubi و رایگان از طریق کتابخانه های محلی Hoopla.

مربوط: چگونه هر فیلم «جیغ» را در سال ۲۰۲۲ استریم کنیم

حق یکی را بگذار

سردی زمستان سوئد در هر لحظه از حماسه ناآرام خون آشام ها نفوذ می کند. یک پسر ۱۲ ساله خجالتی و خجالتی وقتی با دختر کوچک عجیبی آشنا می شود که فقط شب ها ظاهر می شود، در مجتمع آپارتمانی خود دوست جدیدی پیدا می کند. او با یک همراه مرد مسن تر زندگی می کند و به نظر بیمار است، اما پسر به زودی متوجه می شود که او بسیار خطرناک تر از شکننده است. این یک داستان دلخراش و در عین حال دلخراش از دوستی بین غریبه هاست، زمانی که کودکی حلیم و آشفته خونین از شکنجه گران خود انتقام می گیرد.

حق یکی را بگذار پخش رایگان با تبلیغات در Crackle، Redbox، و Vudu، و رایگان در سراسر کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy.

تب دریا

از بیگانه و جان کارپنتر چیزدر این فیلم علمی تخیلی ترسناک، خدمه ای از ماهیگیران و یک محقق علمی در دریا سرگردان می شوند و به آرامی توسط موجودی مرگبار مورد حمله قرار می گیرند. یک تهدید زیردریایی باستانی قایق آنها را مختل می کند و هاگ های ریز را به منبع آب می فرستد و هر خدمه را به یک میزبان بالقوه تبدیل می کند. هرمیون کورفیلد به عنوان یک دانشمند فروتن که برای رهبری پاسخ خدمه به هیولا، عملکرد قدرتمندی ارائه می دهد. در مواجهه با تهدیدهای وحشتناک غیرقابل درک، به سنت قهرمانان غیرمحتمل می پیوندید.

تب دریا جریان برای کتابخانه های محلی در Hoopla و Kanopy رایگان است.

مربوط: بهترین فیلم های ترسناک Hulu در سال ۲۰۲۱

لرزیدن

دیوید کراننبرگ کار خود را به عنوان یک متخصص در وحشت فیزیکی با این فیلم وحشتناک ارزان قیمت در سال ۱۹۷۵ آغاز کرد که درباره یک انگل حیله گر بود که یک ساختمان آپارتمانی مجلل را آلوده می کند. این انگل آلوده را به جنون جنسی و خشونت آمیز می فرستد، که به عنوان راهی برای یافتن میزبان های جدید، یکدیگر را تکمیل می کنند. کراننبرگ انزجار عمیق را با تفسیرهای اجتماعی تند ترکیب می کند و ثروتمندان را به عنوان فاسد و منحط نشان می دهد که در انگل های واقعی تغییر دهنده ذهن تجسم یافته اند. این ترکیبی قدرتمند از انحراف جنسی و خونریزی است.

لرزیدن پخش رایگان با تبلیغات در کانال Roku و Tubi و رایگان از طریق کتابفروشی های محلی Hoopla.

کشتار اره برقی تگزاس

مهم نیست که چند دنباله و راه اندازی مجدد ساخته شده است، هیچ چیز به فیلم ترسناک توبی هوپر در سال ۱۹۷۴ نزدیک نمی شود. این فیلم تیره و تار و کم هزینه مملو از هیبت از جنگ ویتنام و ناآرامی های داخلی است، زیرا گروهی از مردان جوان خود را در اعماق به دام افتاده اند. در روستایی تگزاس، جایی که آنها توسط یک خانواده آدمخوار ربوده شده و به طرز وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. پوست صورت با اره برقی به یک شخصیت شرور فیلم ترسناک تبدیل شده است، اما این تنها یکی از عناصر ترسناک در این سفر نفرت انگیز و بی امان به سمت تاریکی است.

کشتار اره برقی تگزاس پخش جریانی با تبلیغات در تلویزیون IMDb و Tubi رایگان است.

مربوط: بهترین فیلم های هالووین روی طاووس در سال ۲۰۲۱

قطار به بوسان

قطار مسافربری از سئول به بوسان در این فیلم کره ای زامبی هیجان انگیز به تله مرگ تبدیل می شود. زمانی که یک تاجر به همراه دخترش برای دیدن مادرش به سفر می‌رود، همه‌گیری مردگان سراسر کشور را فرا می‌گیرد. مسافران قطار جایی برای فرار ندارند زیرا طاعون در بین آنها شیوع پیدا می کند، به لطف یک زن آلوده که در آخرین لحظه سوار شد. این فیلم اکشن و تعلیق یک تریلر تک لوکیشن را با خون یک داستان زامبی ترکیب می‌کند و مقدار مناسبی از پیوند عاطفی را بین پدر و دختر اضافه می‌کند.

قطار به بوسان پخش رایگان با تبلیغات در Crackle، Dark Matter TV، Peacock، Pluto TV، Redbox، The Roku Channel، Tubi، Vudu و رایگان از طریق کتابخانه های محلی Hoopla.

V / H / S / 2

یک سنت طولانی از فیلم های گلچین در ترسناک وجود دارد، و V/H/S. زنجیر حامل پرچم مدرن است. دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های یافت شده، با کلیپ‌هایی از ستارگان برجسته از جمله آدام وینگارد، گرت ایوانز و ادواردو سانچز، همیشه مؤثرترین فیلم است. ایوانز و تیمو تجاهجانتو قوی‌ترین بخش را ارائه می‌کنند، در مورد اینکه گروه فیلم در حین ساختن مستندی درباره یک فرقه مخفی، بیشتر از چیزی که چانه‌زنی می‌کردند، به دست می‌آورند. اما نگرانی های باورپذیری در سراسر فیلم وجود دارد، از سکانس ترسناک فریم تا داستان پایانی.

V / H / S / 2 پخش رایگان با تبلیغات در Crackle، Plex، Pluto TV، Redbox، Tubi و Vudu، رایگان از طریق کتابخانه های محلی Hoopla.