یک سوال خوب برای موفقیت در کاهش وزن – Beaupre Coaching Weight Loss و Life Coachingتغییر مهمی که من در زندگی خود ایجاد کرده ام ، این است که پس از سالها احساس چسبندگی و ناراضی از بدن و غذا خوردن ، از وزن طبیعی خود حمایت می کنم؟

مهمترین تغییر این بود که من هر روز از خودم س questionsالات قوی و قدرتمندی می پرسم. این استراتژی باعث می شود مغز من به دنبال الهام و شادی جدیدی باشد و من را از تکرار اشتباهات مشابه از جمله محکوم به شکست نجات دهد.

یکی الف سوال خوببه گفته نویسنده ، وارن برگر ، این س beautifulال زیبا “یک پرسش بلندپروازانه و در عین حال امکان پذیر است که می تواند طرز فکر یا تفکر ما را در مورد چیزی تغییر دهد – و می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد تغییر عمل کند”. یک سوال خوب مانند “بازویی برای باز کردن درب گیر کرده جعبه تونر” است.

کجا گیر کرده ای؟ شما می خواهید غذای سالم بخورید ، اما اینطور نیست؟ آیا می خواهید بدن خود را مدیریت کنید؟ آیا هنوز به جای احساسات خود وعده های غذایی بزرگ می خورید؟ آیا در افکار استرس زا در سر خود گیر کرده اید؟

کیفیت و لحن س theالاتی را که هر روز از خود می پرسید رعایت کنید. آیا این س toال منجر به الهام و انگیزه می شود یا فقط همان غم و اندوه و سنگینی قدیمی است؟

شما می توانید از دو جهت به یک موضوع نگاه کنید: یکی عامل ناتوان کننده و دیگری عامل قدرت بخش.

بازپرس

س questionsالات ناراحت کننده به جایی نمی رسند. مسائل بن بست

تصور کنید آنجا در یک اتاق سرد و کمیاب نشسته اید. یک لامپ منفرد در چشم های شما می درخشد ، که توسط چهره بازجو کور شده است. مصاحبه کننده از موقعیت استفاده می کند و بسیار ناراحت است. فرض گناه وجود دارد.

منظور بازپرس این است که شما را فریب دهد. به اشتباه او را بگیرند و به رفتار بد اعتراف کنند. هدف نهایی بازپرس مجازات شماست.

استفاده از س questionsالات افسرده کننده ، منفی و قضاوت کننده باعث ایجاد ترس ، عصبانیت و فداکاری می شود.

چند بار از خود پرسیده اید – مشکل من چیست؟ چرا من اینقدر احمقم؟ چرا من اینقدر چاق ، بدبخت و زشت هستم؟ چرا نمی توانم فقط وزن کم کنم؟

نکته ای که در مورد مغز شما وجود دارد این است که اگر 100٪ به درستی کار کند ، وظیفه شماست که به س questionsالاتی که می پرسید پاسخ پیدا کنید.

دانشمند کنجکاو

مسائل مربوط به توانمندسازی زندگی یا مشکلات ما را متفاوت می بیند. آنها برای ایجاد فرصت های جدید پیش روی ما قرار می گیرند.

س questionsالات مربوط به توانمندسازی مستلزم بی گناهی است و بر اساس کنجکاوی ایجاد می شود. شما می توانید بگویید که هیچ فرضیه ای در یک سوال قدرتمند وجود ندارد. آنها فضا را برای شناخت ، شفقت ، تحقیق ، کشف و بینش باز می کنند.

تصور کنید یک کلاس درس توسط یک دانشمند سرگرم کننده بازدید می شود – می گویند بیل نای ، ساینس گای یا آلبرت اینشتین. او با کنجکاوی پرسش را رهبری می کند. سوالات باز ، مثبت و قابل تامل می پرسد. هدف تشویق فرصت است.

عادت شما چیست؟ آیا بازجو هستید یا دانشمند کنجکاو؟

آیا می خواهید برای یافتن راهی برای خروج از رژیم غذایی خود توانمند شوید؟

مسائل مربوط به توانمندسازی این کار را انجام می دهند. به ما قدرت می دهد ؛ به کشف پاسخ ها و راه حل های خلاقانه کمک کنید. آنها همچنین مسئولیت کامل همه چیز را در زندگی به ما می دهند. در داخل ما پاسخ ها را پیدا می کنیم.

آخرین باری که این سوالات را از خود پرسیدید کی بود؟

چگونه می توانم امروز به بدن خود احترام بگذارم؟

چگونه می توانم سبزیجات سالم بیشتری به بشقابم اضافه کنم؟

چرا من اینقدر فوق العاده ام؟

من واقعا برای چه چیزی تشنه ام؟

چگونه می توانم روزم را سرگرم کننده تر کنم؟

چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟

این وضعیت برای من چقدر کامل است؟

چگونه می توانم شهامت روبرو شدن با این روز را بدون اغراق پیدا کنم؟

اگر به مغز خود فرصت دهید تا به این س questionsالات پاسخ دهد ، می توانید چیز جدیدی برای فکر کردن و انجام دادن پیدا کنید.

پیشنهاد می کنم یک عادت جدید را شروع کنید و روزی 3 سوال از خود بپرسید.

1. امروز می خواهم چه احساسی داشته باشم؟

2. امروز می خواهم چه چیزی یاد بگیرم؟

3. چگونه می توانم برای خودم دوست داشتنی تر باشم؟

این می تواند یک بازجو بی ادب یا یک دانشمند کنجکاو باشد.

یکی ذهن شما را به روی امکانات باز می کند و دیگری شما را به محکومیت و ناامیدی محکوم می کند.

امیدوارم هر روز از پرسش های باز و قدرتمند بپرسید.

به عنوان مربی زندگی ، من برای پاسخگویی به بهترین سوالات آموزش دیده ام! اگر احساس می کنید گیر کرده اید و راهی برای خروج پیدا نمی کنید ، با او تماس بگیرید. من برنامه ای دارم که کمک می کند.دیدگاهتان را بنویسید