یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای تماشای لحظات خاص ویدیو است


YouTube اغلب در حال آزمایش ویژگی های جدید است و اکنون در حال آزمایش یک ویژگی جدید است. این به شما امکان می دهد به راحتی و بدون زحمت لحظات خاصی را در یک ویدیو جستجو کنید. این ویژگی برای کاربران YouTube Premium در حال آزمایش است.

ویژگی جدید یوتیوب در حال آزمایش است

ویژگی جدید یوتیوب به کاربران کمک می کند هر زمان که بخواهند یک ویدیو را فریم به فریم مشاهده کنند و به شما امکان می دهد به جایی که می خواهید تمرکز کنید بروید. در حال حاضر، نوار جستجوی ویدیو نمای کلی از محتوای مورد نیاز خود را ارائه می دهد، اما با کلیک بر روی هر فریم لزوماً به قسمت مورد نظر ویدیو نمی رسید.

از سوی دیگر، ویژگی جدید سعی در ساده سازی این فرآیند دارد. اعضای YouTube Premium اکنون یک نقطه قرمز را در نوار پیشرفت ویدیو پیدا می‌کنند و می‌توانند برای مشاهده کلیپ‌های ویدیویی به صورت ریز، انگشت خود را به سمت بالا بکشند.

می‌توانید نقطه قرمز را بکشید یا انگشت خود را روی ریز عکس‌ها بکشید تا لحظه دقیق ویدیویی را که می‌خواهید تماشا کنید پیدا کنید. سپس می توانید دوباره ویدیو را پخش کنید تا ببینید دقیقاً چیست.

این ویژگی جدید زمانی مفید خواهد بود که شما نیاز به تمرکز روی یک بخش خاص بدون نیاز به مشاهده کل ویدیو داشته باشید، که ممکن است زمان زیادی طول بکشد. به علاوه، گرفتن اسکرین شات در حال حاضر بسیار آسان تر خواهد بود!

این ویژگی در حال حاضر تا ۲۷ جولای برای آزمایش در دسترس است و یوتیوب در حال درخواست بازخورد است. از این رو، ما دقیقا نمی دانیم چه زمانی در دسترس همه قرار خواهد گرفت. زمانی که جزئیات بیشتر فاش شد به شما اطلاع خواهیم داد. پس با ما در دانوتک با ما همراه باشید و اگر از ویژگی جدید YouTube خوشتان آمد، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.