یوتیوب در حال آزمایش “زوم” برای ویدیوها است!


تلاش یوتیوب برای آزمایش ویژگی‌ها قبل از انتشار فصل جدیدی دارد زیرا ویژگی جدیدی در راه است که می‌تواند بسیاری از مردم را خوشحال کند. ویژگی جدید “Pinch to Zoom” به کاربران اجازه می دهد تا روی ویدیوها بزرگنمایی کنند تا جزئیاتی را ببینند که در غیر این صورت ممکن است مورد توجه قرار نگیرند.

اکنون ویدیوهای YouTube را بزرگ کنید!

ویژگی جدید «Princh to Zoom» اکنون برای کاربران YouTube Premium در دسترس است زیرا اکنون در صفحه ویژگی‌های نمایشی فهرست شده است. این شامل عمل ساده نگه داشتن یک کلیپ ویدیویی با دو انگشت برای بزرگنمایی و بزرگنمایی است.

این همان ویژگی فعلی “تمام صفحه” نیست که فقط به کاربران اجازه می دهد تا به حالت تمام صفحه وارد شوند. هدف از این ویژگی ارائه تجربه بهتری از دید برای گوشی هایی با نسبت تصویر ۱۸:۹ و حتی ۲۱:۹ بود.

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا ۸ برابر بزرگنمایی کنند، که بسیار عالی است زیرا اکثر ویدیوها (مانند اینستاگرام) پس از یک بار فشار دادن ویدیو به حالت اولیه خود برمی گردند.

گفته می شود این ویژگی برای مدت محدودی تا اول سپتامبر در دسترس خواهد بود. پس از پایان دوره آزمایشی، YouTube بازخوردی از کاربران Premium دریافت خواهد کرد و شاید همه بتوانند پس از آن از این ویژگی استفاده کنند.

برای یادآوری، یوتیوب اخیراً یک ویژگی آزمایشی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد هر لحظه از یک ویدیو را فریم به فریم تماشا کنند تا به راحتی به قسمت مورد علاقه خود بپرند.

اگر کاربر YouTube Premium هستید، می توانید این ویژگی را تحت امتیازات YouTube Premium خود با کلیک بر روی عکس نمایه خود فعال کنید. بنابراین نظر شما در مورد این ویژگی جدید واتس اپ چیست؟ افکار خود را به اشتراک بگذارید