گیم‌پدهای رسمی Nintendo Switch NES را با تخفیف بزرگ دریافت کنید – Geek Review


نینتندو سوییچ با گیم پدهای رسمی NES از نینتندو.
نینتندو

Nintendo Switch Online امتیازات زیادی را برای کنسول شما باز می کند، از جمله مجموعه گسترده ای از بازی های کلاسیک NES، SNES، N64 و سگا. و اکنون، می‌توانید از آن بازی‌های قدیمی با یک جفت گیم‌پد تخفیف‌خورده NES لذت ببرید. نینتندو تا ۲ فوریه ۲۵ دلار تخفیف بر روی بسته دوگانه رسمی NES خود ارائه می دهد و قیمت آن را به ۳۵ دلار کاهش می دهد.

گیم‌پدهای Replica NES همان ظاهر و حس کنسول‌های اصلی NES نینتندو را دارند. تنها تفاوتش جدا از بی سیم بودنش، دو دکمه استراحت دادن به شانه است. و مانند Joy-Cons، این گیم پدهای قدیمی باید برای شارژ به سوئیچ شما وصل شوند.

و خنده دار است که کنسول های رسمی NES از نینتندو بر روی رایانه شخصی اجرا می شوند. اگر دوست دارید بازی‌های مستقل قدیمی را بر روی رایانه شخصی خود شبیه‌سازی کنید یا بازی کنید، این گیم‌پدها به شما کمک می‌کنند تا تجربه بازی‌های قدیمی‌تری «معتبر» را به شما ارائه دهند.

متأسفانه، گیم‌پدهای مشابه NES فقط با بازی‌های کلاسیک NES کار می‌کنند. نمی‌توانید از آن برای بازی‌های اخیر یا عناوین مستقل در سوییچ استفاده کنید. (می توانید کنسول را برای کار با سایر بازی های رایانه شخصی بازنشانی کنید.)

قبل از دوم فوریه، دو مجموعه گیم پد NES را از نینتندو خریداری کنید تا آنها را فقط با ۳۵ دلار دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که برای خرید این گیم پدها به اشتراک Switch Online نیاز دارید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر