گوگل گوشی پیکسل بعدی را در کتاب رنگ آمیزی فاش کرد – بررسی Geek


رنگ ها با گوگل

هر سال، تولیدکنندگان تلفن، محصولات آینده خود را از طریق فهرست‌های ناخواسته در فروشگاه‌های اینترنتی، پست‌های نادرست رسانه‌های اجتماعی و سایر موارد مزخرف به بیرون درز می‌کنند. اما اکنون ما آماده ایم تا گوگل را به عنوان پادشاه افشاهای تصادفی معرفی کنیم، زیرا این شرکت به تازگی گوشی Pixel 6a آینده خود را در یک کتاب رنگ آمیزی عجیب تایید کرده است.

اعضای گروه Pixel Superfan Google هر چند ماه یک‌بار از طریق نامه چند چیز از جمله جوراب‌های رایگان و محصولات Nest دریافت می‌کنند. اما این هفته، Superfans یک کتاب رنگ آمیزی زیبا برای گوگل ارسال کرد که احتمالاً همزمان با راه اندازی Colors with Google، یک کتاب رنگ آمیزی دیجیتالی است که می توانید در مرورگر خود از آن استفاده کنید.

تصویر برای کتاب های رنگ آمیزی گوگل "محصولات ویژه" صفحه
گوگل، دروید لایو

تمامی محصولات این کتاب رنگ آمیزی (برگ اول) در فهرست «محصولات ویژه» در صفحه آخر فهرست شده است. و هنگام بررسی محصولات نمایش داده شده در صفحات شش و هفت، کتاب «نست ترموستات و پیکسل ۶a» را فهرست می‌کند.

متأسفانه، به نظر می رسد که این یک اشکال است. Pixel 6a در کتاب رنگ‌آمیزی Google ارائه نشده است – در واقع، صفحات شش و هفت حاوی Nest Hub و بلندگوی Nest هستند، نه ترموستات یا تلفن.

افشای اطلاعات نشان می دهد که پیکسل ۶a دقیقاً این کار را انجام خواهد داد ممکن است راه اندازی شود در کنار اولین ساعت پیکسل گوگل. انتظار داریم این گوشی شبیه به گوگل پیکسل ۶ باشد و دارای تراشه تنسور باشد.

منبع: Droid Lifeرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر