گوگل در حال آزمایش یک ویژگی برنامه افزودنی عجیب کروم برای گوشی ها است – Geek. بررسی


تلفن پیکسل 6 با نشان‌واره کروم.
جاستین دوینو

گوگل در حال آزمایش ویژگی جدید فروشگاه وب کروم است که به شما امکان می دهد افزونه های مرورگر دسکتاپ را از راه دور از تلفن خود نصب کنید. این ویژگی روی رایانه های شخصی ویندوزی کار می کند، اگرچه گوگل نسخه موبایلی فروشگاه وب کروم را به طور کامل پیاده سازی نکرده است.

در حالی که اکثر مردم از این ویژگی استفاده نمی کنند، مطمئناً تمیز است. این می تواند به شما کمک کند بدون خروج از تلفن، ابزارهایی مانند ۱Password یا Evernote را در همه دستگاه های خود به سرعت تنظیم کنید. و اگر Chromebook دارید، می‌توانید از این ویژگی برای اضافه کردن برنامه‌های وب سفارشی از راه دور به دسکتاپ خود استفاده کنید.

فروشگاه وب Google Chrome در دستگاه همراه کروم.

بررسی

برای آزمایش این ویژگی، کافی است برنامه موبایل کروم را در اندروید باز کنید و نمای دسکتاپ را از منو (سه نقطه در بالا) فعال کنید. سپس به فروشگاه وب کروم بروید و یک برنامه افزودنی را انتخاب کنید. نمای “دسکتاپ” و Viola را خاموش کنید، اکنون می توانید روی دکمه “افزودن به دسکتاپ” کلیک کنید تا برنامه افزودنی به مرورگر کروم رایانه شما ارسال شود.

بدون فعال کردن نمای دسک‌تاپ، فروشگاه وب Chrome از کار بر روی تلفن شما خودداری می‌کند. با این حال، برخی از کاربران Reddit گزارش داده اند که یک نسخه قابل حمل از صفحه اصلی فروشگاه وب کروم را مشاهده کرده اند. (متأسفانه، ما نتوانستیم فروشگاه وب Chrome را برای دستگاه های تلفن همراه کار کنیم.)

ما به آزمایش این ویژگی ادامه خواهیم داد و این مقاله را با هر گونه اطلاعات جدید به روز خواهیم کرد. اگر فروشگاه وب Chrome را روی تلفن همراه آزمایش می‌کنید و چیز جالبی پیدا می‌کنید، می‌توانید به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر