گوگل بی سر و صدا برنامه Switch to Android را برای iOS منتشر کرد


شایعه شد که گوگل یک برنامه مهاجرتی جدید برای کاربران آیفون از سال گذشته روی انتقال داده های آنها به اندروید کار می کند. در اوایل سال جاری، گزارشی مبنی بر تغییر به اپلیکیشن اندروید برای آیفون منتشر شد. و حالا بدون هیاهو و سر و صدا، گوگل بالاخره امروز اپلیکیشن Switch to Android را برای iOS منتشر کرد.

گوگل اپلیکیشن Switch to Android را برای آیفون منتشر کرد

برنامه Switch to Android اساسا یک ابزار انتقال داده برای کاربران iOS است تا به راحتی اطلاعات محلی آیفون خود را بدون استفاده از کابل فیزیکی به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنند. این شبیه به برنامه “Move to iPhone” است. سیب سال ها پیش برای سهولت انتقال از اندروید به iOS راه اندازی شد.

همانطور که انتظار دارید، این برنامه به شما امکان می دهد مخاطبین، پیام ها، رویدادهای تقویم، عکس ها و ویدیوها را به صورت بی سیم از دستگاه iOS خود به دستگاه اندرویدی جدید خود منتقل کنید. با این حال، لازم به ذکر است که قبل از انتقال اطلاعات خود به یک گوشی اندرویدی جدید، باید مجموعه ای از مجوزها را برای دسترسی به این برنامه اعطا کنید.

جابه‌جایی به Android به شما کمک می‌کند مهم‌ترین انواع داده‌ها، از جمله عکس‌ها، ویدیوها، مخاطبین، و رویدادهای تقویم را سریع و ایمن به یک دستگاه اندرویدی کاملاً جدید بدون هیچ زحمتی کابل انتقال دهید. توضیحات گوگل درباره این برنامه می نویسد: این برنامه همچنین شما را در مراحل مهم دیگری برای راه اندازی دستگاه خود راهنمایی می کند، مانند خاموش کردن iMessage تا پیام های متنی و پیام های دوستان دوستان و خانواده را از دست ندهید.

این برنامه همچنین به کاربران اطلاع می دهد که iMessage را غیرفعال کنند تا ارسال پیام های متنی آسان تر شود. نکته دیگری که قابل ذکر است این است که متاسفانه برنامه Switch to Android به کاربران اجازه نمی دهد برنامه های iOS خود را به دستگاه اندرویدی جدید خود منتقل کنند. این ممکن است به این دلیل باشد که برنامه Switch to Android از دسترسی به برنامه های iOS در دستگاه کاربر محدود شده است.

از نظر در دسترس بودن، در حالی که کاربران iOS می توانند از طریق پیوند به برنامه Switch to Android دسترسی داشته باشند، اما مستقیماً از طریق فروشگاه App قابل دسترسی نیست. علاوه بر این، جستجو در اپ استور اپل، برنامه را نمایش نمی دهد و گوگل هنوز سوئیچ رسمی خود را به وب سایت اندروید به روز نکرده است تا نسخه برنامه را منعکس کند.

گوگل در بیانیه‌ای به TechCrunch گفت که این برنامه برای دانلود از طریق فروشگاه اپل در دسترس نیست، بنابراین به احتمال زیاد در مراحل اولیه قرار دارد و به زودی به طور کامل در دسترس همه قرار خواهد گرفت. درد دانوتک ما شما را با جزئیات بیشتر در جریان خواهیم گذاشت. پس با ما همراه باشید و نظرات خود را در مورد این ابزار جدید در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این مورد امتیاز دهید