گوگل اولین سری از بازی های اندروید را برای ویندوز رونمایی کرد


بازی های اندروید گوگل پلی در ویندوز
مرورگر گوگل

در دسامبر گذشته، گوگل اعلام کرد که بازی‌های اندروید را از طریق اپلیکیشن خود به ویندوز می‌آورد و اکنون این شرکت جزئیات بیشتری از جمله طیف وسیعی از بازی‌های اندرویدی قابل اجرا در ویندوز را ارائه کرده است.

گوگل تنها تعداد انگشت شماری از بازی‌ها را معرفی کرد که به این سرویس راه پیدا می‌کنند، اما بهتر از آن چیزی است که از اعلام اولیه می‌دانستیم، که به سادگی این بود که بازی‌ها در راهند. حالا گوگل این را گفت افسانه های موبایل، جنگ احضار، وضعیت بقا، و تاکتیک های سه پادشاهی آنها به ویندوز راه خواهند یافت.

در عکس و ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط Google، می توانید بازی های اضافی از جمله را نیز مشاهده کنید State of Survival: The Joker Collaboration، Top War: Battle Game، Rise of Empires: Ice and Fire، Township، Idle Heroes، Dragon Mania Legends، Cookie Run: Ovenbreak، و آسفالت ۹: افسانه ها. گوگل به طور رسمی به این بازی ها اشاره نکرده است، اما بعید به نظر می رسد که شرکت آنها را در یک تصویر قرار دهد اگر آنها نیز عرضه نشوند.

گوگل همچنین تایید کرد که این پیشرفت در دستگاه‌های تلفن همراه، تبلت‌ها، کروم‌بوک‌ها و رایانه‌های شخصی ویندوزی همگام‌سازی می‌شود، که برای کسانی که دوست دارند از دستگاهی به دستگاه دیگر حرکت کنند عالی خواهد بود. این می تواند راه حل بهتری برای اجرای بازی های اندروید در ویندوز در مقایسه با عملکرد اندروید موجود در ویندوز ۱۱ ایجاد کند.

علاوه بر این، گوگل فاش کرد که این سرویس در راه خود به سمت یک دوره آزمایشی بتا قرار دارد، با این حال، فقط کاربران در کره جنوبی، هنگ کنگ و تایوان واجد شرایط ثبت نام برای آزمایش بازی های اندروید در ویندوز هستند. گوگل در یک پست وبلاگی گفت: از روز چهارشنبه، بازیکنان این کشورها می توانند برای دسترسی از طریق یک مدل علاقه ثبت نام کنند و در آینده نزدیک دسترسی بتا دریافت کنند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر