گزارش: خالق یاکوزا، توشیهیرو ناگوشی احتمالاً به زودی به NetEase می رود


گفته می شود NetEase در مراحل پایانی استخدام است یاکوزا سازنده محتوا، توشیهیرو ناگوشی، از سگا فاصله گرفته است. بر اساس گزارشی در بلومبرگ نیوز.

استخدام با مشخصات بالا برای NetEase که به دنبال ایجاد حضور مالی بیشتر و بیشتر در خارج از چین است، موهبتی خواهد بود و تصدیق موفقیت ناگوشی و یاکوزا این فرنچایز در چند سال گذشته وجهه سگا را تقویت کرده است.

در ژانویه، ناگوشی به عنوان مدیر خلاق سگا سامی استعفا داد و به سمت مدیر خلاق سگا سامی رفت. یاکوزا سلسله. او یکی از بازیگران اصلی این مجموعه از اولین بازی آن در سال ۲۰۰۵ بوده است.

در چند سال گذشته، یاکوزا محبوبیت این سریال در خارج از ژاپن، با یک اسپین آف، از رشد انفجاری برخوردار شده است قانون به تازگی بیش از ۱ میلیون واحد فروخته شده است. اگرچه نام تجاری آن ممکن است نشان دهد که این سری یک بازی جنایی جهان باز مشابه است سرقت بزرگ خودرواین بازی با شخصیت های فراموش نشدنی، مینی بازی های عجیب و غریب و نقشه هایی که از دنیای گانگسترهای ژاپنی فراتر می رود، طرفداران زیادی را به دست آورده است.

گزارش بلومبرگ استخدام ناگوشی توسط NetEase را به عنوان بخشی از اقدام شرکت‌های بازی‌های ویدیویی چینی برای گسترش نفوذ مالی خود در خارج از کشور خود مرتبط می‌کند، که اخیرا مقررات بیشتر و بیشتری در مورد صنعت بازی های ویدیویی صادر می شود.

گزارشگران تاکاشی موچیزوکی و ژیپینگ هوانگ همچنین می نویسند که استودیوها و توسعه دهندگان ژاپنی پس از تأثیر همه گیری کووید-۱۹ بر بودجه، پذیرای سرمایه گذاری چینی هستند. سگا سامی محل کار فعلی ناگوشی است، اخیراً خود را بازسازی کرده است با کاهش حقوق و بازنشستگی داوطلبانه کارمندان برای انطباق با تاثیرات مالی بیماری همه گیر.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر