گروه بهمن می تواند سهم بسزایی در توسعه ناوگان شهری داشته باشد


شهردار اصفهان گفت: گروه بهمن با تنوع محصولات خود در حوزه خودروهای تجاری و انواع کاربردهایی مانند اطفای حریق، حمل زباله و … که در نمایشگاه اصفهان شاهد آن هستیم، می‌تواند به چشم‌اندازی قابل توجه بپردازد. کمک به توسعه ناوگان شهری».

به گزارش پارچین خودرو، علی قاسم زاده در حاشیه بازدید از جدیدترین محصولات گروه بهمن در حوزه شهری و تجاری در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه حمایت از بنگاه های شهری و خرید محصولات گروه بهمن گفت: باید به دنبال خرید و تامین مالی باشیم. مواد و روش ها.” مدیریت شهری وارد عصر جدیدی شده است و از مدیریت شهری خواسته شده است تا شاخص های مدیریت شهری هوشمند را پیاده سازی کند.

وی ادامه داد: نمایشگاه باید به گونه ای برگزار شود که مدیران را به سمت مدیریت هوشمند شهر سوق دهد. بخش های خصوصی مانند گروه بهمن می توانند ما را در حرکت به سمت شهر هوشمند یاری کنند و امیدواریم اصفهان در شهرهای بزرگ در هوشمندسازی شهرها پیشرو باشد.

گروه بهمن در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت، جدیدترین محصولات سوارکاری خود همچون کرامت پرستیژ، فیدلیتی، احترام و کاپرا را ارائه کرد.

همچنین در بخش خودروهای تجاری، اتوبوس ۱۲ متری شهری، مینی بوس پگاسوس، Empower، FAW زیر نظر علاقمندان قرار گرفته است.

ایران دوچرخ زیرمجموعه گروه بهمن با موتورسیکلت های برقی و بنزینی در این نمایشگاه حضور یافت.

نمایشگاه مذکور تا ۱۶ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان دایر است.