گارانتی خودروهای ۱۴۰۱ و بالاتر از ۳ سال


مدیرعامل ایساکو از افزایش گارانتی محصولات ایران خودرو خبر داد.

مدیرعامل شرکت افتر مارکت ایران خودرو (ایساکو) گفت: تمامی خودروهای ۱۴۰۱ به بعد و خودروهایی که در اسفندماه سال گذشته با مدل ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل داده شده اند مشمول افزایش مدت گارانتی می شوند.

به گزارش پرشین خودرو، بابک سلاجقه با اعلام این خبر افزود: سامانه خدمات پس از فروش نیز با این رویکرد به روز شده و برای خودروهای واجد شرایط در نظر گرفته می شود. همچنین دفترچه راهنمای خودرو که شرایط گارانتی محصولات ایران خودرو را درج کرده بود، اصلاح می‌شود و دفترچه راهنمای جدیدی برای خودروهای تحویلی از فروردین ماه معرفی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: خودروهای پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، سمند و دینا قبل از این رویه دارای دو سال گارانتی یا ۴۰ هزار کیلومتر (هر کدام زودتر) و خودروهای دینا پلاس، رانا و رانا پلاس سه سال گارانتی دارند. ۵۰ هزار کیلومتر در سال رانندگی می شد و پس از اجرای این طرح گارانتی تمامی این خودروها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر افزایش یافت.

سیلاجیه افزود: تمام تلاش گروه صنعتی ایران خودرو بر این است که رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات را افزایش دهد تا شهروندان طبق منویات مقام معظم رهبری هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند و با این رویکرد، ایساکو همچنان در تلاش برای تسهیل و تسهیل هر زمان که این موضوع مهم تشخیص داده شد، ارائه خدمات را ساده کنید.»

بر اساس این گزارش، در ابتدای سال ۱۴۰۱ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش گارانتی تمامی محصولات این گروه صنعتی از دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر خبر داد و این اقدام است و در اجرای بند دوم حکم هفتم مصوبه هشت گانه ریاست جمهوری در راستای راهبرد وزیر صنعت، معدن و تجارت قرائت شد.

مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ در راستای ارتقای کیفیت خدمات، همواره آماده ثبت درخواست، دریافت نظرات و مسائل مشتریان این گروه صنعتی می باشد.