کیلی جنر کی متولد شده و هنوز با تراویس اسکات رابطه دارد؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیلی جنر کی دومین فرزند خود را به دنیا می آورد؟ در اینجا چیزی است که ما پس از اعلام بارداری او می دانیم.

  کایلی جنر اعلام کرد در انتظار فرزند دوم خود با دوستش تراویس اسکات است.

  و همانطور که ستاره واقعیت و سرمایه دار بزرگ زیبایی به فرزند پسرش می افزاید و خواهری را برای دختر استورمی وبستر به ارمغان می آورد ، طرفداران متعجب می شوند که کیلی کی می تواند به دنیا بیاید.

  بنابراین بیایید ببینیم چه زمانی می توانیم منتظر رسیدن بسته کوچک شادی باشیم …

  کیلی جنر کی متولد شد؟

  به نظر می رسد دومین فرزند کایلی جنر به دنیا بیاید در اوایل سال 2022به

  این ستاره تلویزیونی موفق شد اولین بارداری خود را به مدت نه ماه پنهان کند تا اینکه معلوم شد در سال 2018 دختر کوچکی دیگر به دنیا آورده است.

  و اگرچه کایلی هنوز تاریخ دقیق زایمان خود را اعلام نکرده است ، تصور می شود که بارداری بسیار دور است ، زیرا در مونتاژ ویدئویی گوینده دلچسب ، پزشک با صدای بلند می گوید که “چند روز” تا شنیدن ضربان قلب فاصله دارد.

  اعتقاد بر این است که انتظار می رود او ضربان قلب نوزاد را که نماد نشانگر حاملگی 10 هفته ای است بشنود.

  کایلی همچنین تصویری از برآمدگی نوزاد را فاش کرد و معلوم شد که در دوران بارداری او بسیار دور است.

  یک منبع به سان گفت که سررسید کایلی جنر باید در اوایل سال 2022 باشد.

  آیا کایلی جنر و تراویس اسکات هنوز با هم هستند؟

  بله ، کایلی جنر و تراویس اسکات عاشقانه خود را در دوران شیوع ویروس کرونا هنگامی که این زوج تصمیم گرفتند خود را به خاطر دختر سه ساله خود ، استورمی منزوی کنند ، دوباره زنده کردند.

  اما این یک رابطه بی عیب و نقص برای زوجی نبود که در سال 2017 در Coachella ملاقات کردند.

  در مورد روشن و خاموش کردن آنها ، کایلی قبلاً به GQ گفته بود: “ما همیشه یکدیگر را طوری می شناختیم که انگار دور هم جمع شده ایم – منظورم این است که ما فقط دوستان مشترکی داشتیم. اما ما هرگز واقعاً صحبت نکردیم زیرا فکر می کردم او مرا دوست ندارد. “

  در سال 2017 ، عکسهای بدون عنوان Snapchat در مورد حداقل خالکوبی پروانه ای آنها به اشتراک گذاشته شد. جنر کمربند خود را روی مچ پای راست و اسکات آن را روی مچ پای چپ خود قرار داد. بعداً آنها خالکوبی های مناسب را به نام دختر خود انجام دادند.

  هاویس بیست می نویسد ، تراویس یک فراری لافراری 1.4 میلیون دلاری برای کایلی خرید – تنها قطعه از 500 قطعه ای که تا به حال ساخته شده و تقریباً بلافاصله فروخته شد.

  استورمی وبستر از زمان تولد دخترشان در سال 2018 روشن و خاموش است.

  این زوج در سپتامبر 2019 برای مدتی کوتاه طلاق گرفتند ، زمانی که یک منبع نزدیک به جنر به مجله People گفت که این زوج “کمی وقت می گیرند اما آماده نیستند”.

  این منبع به مردم گفت: “آنها هنوز مسائل اعتماد به نفس دارند ، اما مشکلات آنها بیشتر ناشی از استرس شیوه زندگی آنها است.”

  در اکتبر 2019 ، کایلی برای تایید جدایی توییت کرد و نوشت: “من و تراویس رابطه فوق العاده ای داریم و اکنون Stormi تمرکز اصلی ما است !! دوستی و دختر ما مقدم است ‘

  اما اوضاع هنگامی که آنها در سال 2020 نزدیک یکدیگر بودند ، به نظر می رسید. در ماه مه ، او در یک پست شیرین به کایلی سلام کرد وقتی یک عکس فوری با دخترش ، استورمی بارگذاری کرد و برچسب زد. “از همه تخصص های زندگی ، کوچک و بزرگ ، عشق ، عصبانیت و لطافت مادران از همه خاصتر است.

  تراویس همچنین در آخرین مونتاژ ویدئویی اعلان بارداری کایلی حضور دارد ، جایی که او می تواند کایلی را در دست گرفته و او را برای آزمایش نوزاد در بیمارستان همراهی کند.

  کایلی همچنین بزرگترین تأیید این را که آنها هنوز با هم هستند ، داد و در پست اعلانات به او برچسب زد – تأیید کرد که بچه از آن او است.

  چند ساله بود که کایلی با دوست پسر خود ، تیگا قرار گذاشت؟

  گفته می شود کایلی جنر برای اولین بار در سن 14 سالگی در نزدیکی Tyga بزرگ شده است ، اما آنها او رسماً در سال 2014 در 17 سالگی شروع به دوست شدن کردبه

  کایلی جنر و تایگا

  هنگامی که آنها برای اولین بار ملاقات کردند ، تایگا 21 ساله بود و در جشن تولد خواهرش کندال اجرا می کرد. این زوج در مارس 2017 از هم جدا شدند و برای رابطه طولانی مدت خود زمان خواستند.  دیدگاهتان را بنویسید