کمی تقویت سیستم ایمنی بدن شما


نمی دانید چگونه می توانید اشتباهات ناخوشایند را دور نگه دارید؟

به نظر می رسد همه در این لحظه بیمار هستند – در محل کار ، با دوستان ، با خانواده – و گاهی اوقات ، وقتی ما از کار و زندگی به طور کلی هیجان زده هستیم ، تمایل داریم یک مکمل خوب ویتامین یا مواد معدنی را فراموش کنیم.

من دو برچسب از “عادات” خود دارم – یکی در کیف کار من و یکی در خانه. من همیشه روز را با یک مکمل معدنی مانند Quinton Tonic یا Revive شروع می کنم و بسته به احساسم یا چه زمانی از ماه به معنای واقعی کلمه بین این دو شناور می شوم!

سپس صبحانه می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات یا فقط تخم مرغ و قهوه!) ، و سپس این را با پروبیوتیک های روغن ماهی و یک مولتی ویتامین خوب دنبال می کنم (در واقع من اکنون بین برخی مارک ها پرواز می کنم!).

همانطور که گفتم ، می بینم که یک وسیله ذخیره سازی اضافی در کیف کار من (مخصوصاً مانند بروکا یا ویتامین C خالص) برای یک عکس بعد از ظهر بسیار مفید است ، که در ساعت 3 بعد از ظهر بسیار بهتر از یک دستگاه بزرگ آمریکایی است!

شب بعد از آن ، من با کمی منیزیم و مقداری کازئین حرکت می کنم تا به آرامی خواب راحت شبانه را تسهیل کنم.

موارد فوق برای من کار کرده است و صادقانه بگویم ، من به ندرت بیمار می شوم. اگر آنفولانزا اتفاق بیفتد ، من یک ویتامین C خالص و کراتین (فقط یک دوز کوچک مانند نصف قاشق) مصرف می کنم و متوجه شده ام که قطعاً به حفظ قله کمک می کند!

هیچ یک از اینها AD نیستند- من صادقانه این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و توسط دوستان و خانواده ام که آنها نیز شروع به استفاده از آنها کرده اند (و شیوه زندگی فعال اما بسیار متفاوتی دارند!) بسیار توصیه می شود.

وقت آن است که 150٪ احساس کنید – امتحان کنید…

ایکس

* توجه: من یک متخصص تغذیه نیستم و فقط چند نکته را به نظرم می رساند که احساس می کنم برای من مفید بوده است. همیشه قبل از مصرف مکمل های جدید با پزشک خود مشورت کنید ، به خصوص اگر بیماری مزمن دارید یا باردار هستید یا قصد بارداری دارید.دیدگاهتان را بنویسید