کلیه خودروهای گروه سایپا از شرایط قرعه کشی خارج می شوند


معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و افزایش ظرفیت تولید، تمامی خودروهای گروه سایپا از قرعه کشی حذف شدند.

به گزارش پارچین خودرو، حسین کاظمی تورقی با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی و افزایش ظرفیت تولید گروه خودروسازی سایپا، تمامی محصولات این گروه از شرایط قرعه کشی خارج شده و با ابلاغ بخشنامه فروش، متقاضیان می توانند تا تکمیل ظرفیت بدون قرار گرفتن در شرایط قرعه کشی به سایت مراجعه کنند.

وی افزود: پس از دستور آقای الفاضل متشکل از ۸ امتیاز و پیگیری های وزارت حراست مبنی بر لغو شرایط قرعه کشی محصولات با همت و تلاش کارکنان گروه خودروسازی سایپا ظرفیت تولید در هشت ماه گذشته و خوشبختانه با مجوز وزارتخانه در دستور کار قرار گرفته است و سکوت همه محصولات گروه خودروسازی سایپا از قرعه کشی حذف شدند.

کاظمی تاکید کرد: در سومین دوره تحویل خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، تنها خودروی ساینا. اس در قرعه کشی قرار گرفت و با افزایش ظرفیت تولید این خودرو، تمامی تعهدات خودروی مذکور انجام شد. به مشتریان تحویل داده شده و لذا وزارت نظارت سکوت کرده و مجوز فروش خودروی مذکور را بدون قرعه کشی صادر کرده است.

وی افزود: افزایش ظرفیت تولید و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و در هشت ماه گذشته بیش از ۳۴۰ هزار خودرو به بازار عرضه و تحویل مشتریان شده است که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. همان دوره

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تایید کرد: کلیه شرکت کنندگان در خرید خودرو ساینا اس برای دوره سوم که واجد شرایط هستند از طریق ارسال پیامک جهت تکمیل وجه و پیگیری شرایط خرید مطلع خواهند شد. لذا مشتریان گرامی که مطلع شده اند با مراجعه به وب سایت سامانه یکپارچه سفارشی سازی مراحل ثبت نام را ادامه دهند.