کلمه سال 2019: ابتکار عمل


یکی از وبلاگ نویسان / افراد آنلاین مورد علاقه من این س askedال را پرسیدند: کلمه سال 2019 در سال 2019 چگونه خواهد بود؟ سوال بزرگ ؛ من فکر می کنم بهتر از این است که به تصمیمات کلیشه ای سال نو فکر کنید! و من هم همینطور. ون من از وقتی ایمیل آنی را دریافت کردم بسیار به این موضوع فکر می کردم و امروز در راه کار به ذهنم رسید.

ابتکار عمل.

زیرا به نظر می رسد که اخیراً اتفاقاتی واقعاً در حال رخ دادن است. بخشی از آن این است که همه چیز به من راه پیدا می کند (مانند کارهای مستقل تر و زمانبندی شده) ، اما به نظر می رسد بسیاری از آن از تلاش های من ناشی می شود. به خصوص:

+ بالاخره کار کردم و نقاشی ای که دوستم سفارش داده بود را تمام کردم
+ نتیجه نقاشی نه تنها پول بود ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه و انگیزه ای برای ایجاد هنر بیشتر دیر یا زود – بدون تعلل (خوب ، شاید کمی!)

+ با محل کار صحبت کنید ، علاقه خود را برای پر کردن خلاءهای ناشی از بازنشستگی همکاران ابراز کنید و در واقع بازخورد سریع دریافت کنید و با تغییر موقعیت احتمالی پیش بروید!

+ جرقه زدن ایده ها برای برنامه های خوب روحیه در محل کار (مجموعه ای از مصاحبه های کتبی در مورد افراد باحال که اینجا کار می کنند و پادکست همراه آنها) ، افزایش آگاهی از افراد مناسب و پاسخ به این که “ذهن بزرگ فکر می کند” و آن این چیزها به طرز مشابهی که تصور می کردم جوانه زد و شاید بتوانم به آن کمک کنم؟ (من واقعاً امیدوارم چیزی شود!)

به معنای واقعی کلمه ، وقتی صبح امروز سر کار رفتم فقط این چیزها در ذهن من ظاهر شد و می خواستم بلافاصله قبل از اینکه او مغز من را ترک کند ، اقدام کنم. ابتکار عمل.

بنابراین چگونه می توانم آن شتاب را در سال جدید حفظ کنم؟ اینها بازتابهای بعدی من هستند.

موارد مبهم فعلا:

+ من دائما در حال کار بر روی نحوه مدیریت پول به شیوه های بهتر و یافتن راه های بیشتر برای کسب درآمد بیشتر هستم

+ مدرسه و شاید داوطلبانه

+ مسائل مربوط به سلامتی (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 به پس زمینه کشیده شد)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

من همچنین می خواهم بیشتر به چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل این در یک طرح بزرگتر از چیزها معنی دارد.

آیا واژه ای دارید که می خواهید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید