کفپوش اتاق نشیمن مرتب نگه داشتن چیزها – LifeSavvy


اتاق نشیمن با نور روشن که با مبلمان و گیاهان مدرن تزئین شده است.
Followtheflow / shutterstock را دنبال کنید

امروز در حال اتمام چالش نظافت بهاره خود هستیم، بنابراین بیایید کف اتاق نشیمن را به پایان برسانیم و نکاتی را در مورد نحوه مرتب نگه داشتن و ادامه حرکت به اشتراک بگذاریم!

تمیز کردن کف اتاق نشیمن

این هفته اتاق نشیمن را با یک جلسه حذف خاک و گرد و غبار درمان کردیم، به پنجره ها زدیم، دیوارها را تمیز کردیم و حتی کاناپه را خیلی عمیق تمیز کردیم.

حالا وقت آن است که کمی پشت سر خود را مرتب کنیم و زمین را تمیز کنیم. برای انجام این کار، ما به سادگی از اولین هفته چالش، راهنمای تمیز کردن کف مورد اعتماد خود را دوباره مرور خواهیم کرد.

اگر یک اتاق نشیمن با فرش یا فرش بزرگی دارید و نیاز به تمیز کردن و خوشبو کردن اضافی دارید، توصیه می کنیم نکات تمیز کردن مبل دیروز را تجدید نظر کنید و از همان ابزاری که برای تمیز کردن مبل خود استفاده کرده اید برای تمیز کردن و شاداب کردن آن استفاده کنید. فرش شما

درست مانند پاشیدن جوش شیرین (یا پودر فرش) روی مبل، می‌توانید همین کار را با موکت‌ها و موکت‌های اتاق نشیمن نیز انجام دهید – و هر لکه‌ای را می‌توان با استفاده از همان تکنیک‌های تمیز کردن مرطوب که در اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می‌کردیم، برطرف کرد.

در حالی که مشغول تمیز کردن هستید، در اینجا مکان هایی در اتاق نشیمن وجود دارد که به طور شگفت انگیزی کثیف هستند و باید بیشتر به آنها توجه کنید.

  • اطمینان حاصل کنید که زیر و پشت مرکز سرگرمی را کاملاً جاروبرقی بکشید، شارژ الکترواستاتیکی توسط تلویزیون متوقف می شود و وسایل و تجهیزات مربوطه موی حیوانات خانگی و آهنرباهای گرد و غبار هستند.
  • به ویژه دریچه های حرارتی روی زمین و هوای سرد برگشتی، گرد و غبار زیادی را جمع می کنند.
  • عصای جاروبرقی خود را به عمق مبل و سایر قطعات بزرگ مبلمان بفرستید، به خصوص اگر حیوانات خانگی دارید – همانطور که در اتاق نشیمن حرکت می کنیم و از فضا استفاده می کنیم، تمام آن حرکت هوا کثیفی و موهای حیوانات خانگی را به سمت مبلمان هل می دهد.

حفظ فضای نظافت بهاری

همانطور که اتاق نشیمن را به پایان می رسانید و تمام خرگوش های گرد و غبار و زباله های زیر مبلمان خود را بیرون می ریزید، زمان مناسبی است که به گام های ساده ای فکر کنید که می توانید برای حفظ انرژی تمیز کردن بهاری در تمام طول سال انجام دهید.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید تا به شما کمک کند تا از همه چیز آگاه باشید:

  • ابزارهای خود را متمرکز کنید: آیا مکانی مرکزی دارید که تمام ابزار و ابزار تمیز کردن خود را در آن نگهداری کنید؟ اگر نه، اکنون وقت آن است که به فضایی فکر کنید که بهترین نقطه وحدت برای همه ابزارهای نظافت شما خواهد بود.
  • حذف اصطکاک: آیا دستمال‌های تمیزکننده را به دلیل وجود چیزهایی روی سطوح به تعویق می‌اندازید یا تمیز کردن آن‌ها دشوار است؟ به این فکر کنید که چیزها از کجا می آیند و چگونه از تجمع آنها جلوگیری کنید. آیا پست همیشه پیشخوان آشپزخانه شما را شلوغ می کند؟ متعهد شوید که به محض ورود به خانه آن را مرتب کنید/بازیافت کنید/ زباله ها را مرتب کنید. آیا تمیز کردن اتاق خواب به دلیل پر بودن کمد سخت است؟ وقت آن رسیده است که کمی پاکسازی کنید و اهدا کنید.
  • هر روز با اندکی برخورد کنید: برای تمیز کردن در فواصل کوچک برنامه ریزی کنید. گذراندن یک آخر هفته کامل برای نظافت بعد از یک هفته سخت در محل کار، خسته کننده است. هر روز بعد از کار کمی اینجا و آنجا را تمیز کنید تا آخر هفته رایگان بیشتر سرگرم کننده باشد. همیشه می‌توانید برای انجام وظیفه X در یک روز خاص برنامه‌ریزی کنید، یا فقط می‌توانید ۲۰ دقیقه در روز را صرف انجام کارهای لازم برای تمیز کردن و رفع شلوغی کنید.

مهم ترین چیز این است که به سادگی در مورد روش های تمیز کردن به طور فعال فکر کنید. صبر کنید تا به «آه، این مکان است غرق کشتی“مرحله به این معنی است که نظافت به یک کار غول پیکر از اوقات فراغت تبدیل می شود. با این حال، تمیز کردن و رفع شلوغی قبل از تبدیل شدن به یک کار دلهره آور، به این معنی است که شما آن را بیشتر انجام خواهید داد و کمتر از آن می ترسید.

و اگر زمانی برای رسیدگی به محل زندگی خود به انگیزه و راهنمایی نیاز داشتید، همیشه می‌توانید مقاله‌های چالش نظافت بهاری ما را مجدداً مشاهده کنید، نکات کلی تمیز کردن ما را بررسی کنید و البته در خبرنامه ما مشترک شوید تا همه مطالب جدید همیشه در دسترس شما باشد!