کریستین مک دونالد IBS ، نقرس ، آرتریت ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و داروهای خود را به طور کامل مصرف نکرد. این قلیایی ، گیاهی و 80 خام است.


سلام ، من کریستین مک دونالد هستم. من 4 سال پیش بسیار مریض بودم و نمی توانستم 65 کیلوگرم از پسر سومم را از دست بدهم. من یک نیمه ماراتن را با آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ارثی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر می دویدم. یک روز ، هنگام دویدن ، از خدا حقیقت در مورد سلامتی را پرسیدم. گفت اجازه بدهید به اول برگردم. ابتدا باغ عدن بود.

شفا وجود دارد. نیت اول خدا با ماست. بنابراین من شروع به تحقیق کردم و رژیم غذایی خود را از کودکی تغییر دادم. من با حذف غذاهای اسیدی با یک وعده غذایی 21 روزه قلیایی شروع کردم. سپس یکی یکی غذاهای اسیدی را دوباره معرفی کردم تا ببینم چه چیزی باعث تحریک آنها می شود. مطمئناً گوشت ، تخم مرغ و محصولات لبنی درد من را از ورم مفاصل ، نقرس و میگرن برمی گرداند و اضطراب را نیز برمی گرداند. محصولات گندم IBS-D را بازگردانده است. غیره و غیره

همانطور که به قدم گذاشتن در کودک ادامه می دادم ، سرانجام با چالش ها و آب میوه های اولیه شروع کردم. من می خواستم کاملاً خام باشم ، اما خام نگه داشتن آن تا شام آسان تر است. سپس از یک شام پخته شده قلیایی لذت ببرید. من هنوز خودم را یک قدم بچه می دانم و امیدوارم روزی کاملاً خام باشم. اما من هرگز خودم را نزدم. من خودم را برای سلامتی دوست دارم.

در این قسمت می توانید یاد بگیرید:

if️اگر از نظم و ترتیب بالایی برخوردار هستید با همسرتان برخورد کنید
How️ چگونه به فرزندانمان ریشه های سالم برای رشد بدهیم
️ چگونه می توان خوردن غذاهای تمیز به ویژه غذاهای خام را آسان کرد

قسمت کامل را بشنوید:

منابع قسمت:

️کریستین فیس بوک
محصولات Im Imperfect به درب من تحویل داده می شود. اینجا 10 دلار است خرید و ایجاد جعبه ناقص میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای ارائه کمک از طریق سلامتی
آیا می خواهید مربی شوید؟ بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 30 روز چالش خام گیاهخواری
📧 یک ایمیل به من بفرست برای ارسال س questionال و در پادکست مجوز بهداشت مواد غذایی خام گنجانده شود

توصیه های کتاب:

// HOST Samantha Salmon
مربی مجرب سلامت جامع

// مهمان کریستین مک دونالد
تأثیر شبکه های اجتماعی ، همسر و مادر

اطلاعات ارائه شده در پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی عمل نمی کند. این ادعاها توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است یا در کشور شما مناسب نیست. این محصولات / خدمات برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید