کد QR نصب شده در بیش از ۶۲۰۰۰ تاکسی در تهران


رئیس مرکز تحول و نوسازی اداری شهرداری تهران از نصب کد QR در بیش از ۶۲ هزار تاکسی در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: این اقدام گامی مثبت و موثر برای حرکت به سمت شهر هوشمند و مشارکت شهروندان در شهری است. مدیریت.

به گزارش پارچین خودرو، محمدعلی الفتپور گفت: شهروندان می توانند با استفاده از کد QR نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در کمترین زمان ممکن به مدیریت شهری ارسال کنند. علاوه بر این، این روش گامی مثبت و موثر برای حرکت به سمت یک سازمان هوشمند است. همچنین به دنبال مشارکت و رضایت شهروندان است.

وی افزود: تاکنون حدود ۳۰ هزار تاکسی خطی و حدود ۳۲ هزار و ۲۰۰ تاکسی تلفنی، تاکسی توریستی و … با نرخ ۷۰ درصد به کد QR مجهز شده اند.

رئیس مرکز تحول و نوسازی اداری شهرداری تهران با تایید اینکه گام بعدی نصب کدهای QR در اتوبوس‌ها، ایستگاه‌ها و پارک‌های شهری است، گفت: نیروی انسانی و تمامی سرمایه‌های مادی و خدماتی شهرداری تهران از قبیل اماکن، اماکن وسایل حمل و نقل عمومی و تجهیزات شهری که توسط مردم قابل قضاوت هستند، قابلیت استفاده از کد QR را دارند.

به گزارش سایت شهر، طرح نصب کد QR در تاکسی های سطح شهر با همکاری مرکز تحول و نوسازی اداری شهرداری تهران و سازمان های فناوری، اطلاعات، ارتباطات و تاکسیرانی در حال اجراست.