کدام روش کاهش وزن برای دستگاه مناسب تر است؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری دنیا راه حل های متعددی برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای افراد ایجاد می کند ، ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه های لاغری به منظور ایجاد تناسب اندام بین افراد طراحی شده است. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و دائماً بر تعداد بیماران افزوده می شود کلینیک لاغری او اضافه می کند.

خلاصه ای از بهترین روش کاهش وزن با ابزار:

» کدام رژیم مناسب دستگاه است؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری محلی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض رژیم غذایی محلی

لاغری با دستگاه

کدام روش کاهش وزن با دستگاه بهتر است؟

افراد متخصص در این زمینه با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، میزان چربی موضعی و سلولیت ، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با دستگاه می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

دستگاه دستگاه های لاغری تا حدی توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با روشهای مختلف مانند حرارت ، انجماد ، سونوگرافی ، ارتعاش و .. بافت چربی را از نظر ناحیه بدن به دو دسته برگشت پذیر و برگشت ناپذیر تقسیم کند.به

عملکرد لاغری با دستگاه به طوری که بافت چربی تا حد ممکن برگشت ناپذیر است. بنابراین ، سلول های چربی وارد متابولیسم بدن می شوند و به انرژی تبدیل می شوند. در این صورت دیگر هیچ سلول چربی وجود نخواهد داشت که دوباره رشد کند.

بهترین دستگاه لاغری محلی

پزشک شما با توجه به بافت چربی و ناحیه مورد نظر شما مناسب ترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته این است که مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر که تمام تجهیزات لازم را دارند در نظر گرفته شود.

کلینیک لاغری Atresia با ارائه بهترین دستگاه های لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculptor و Cryolipolysis کاملترین خدمات را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای درمان چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و سطوح پوست استفاده کرد.به

لاغری با دستگاه

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به یاد داشته باشید که دستگاه های لاغری باید در جلسات منظم استفاده شوند. برای بهترین نتیجه ، معمولاً 8-12 جلسه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بسته به دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه متغیر است. اکثر افراد از جلسه چهارم به بعد ، اثرات کاهش وزن را با دستگاه تجربه می کنند.

عوارض رژیم غذایی محلی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از دستگاه های لاغری می تواند عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، آلرژی و آسیب عروق و بافت ماهیچه ای را ایجاد کند.

قبل از شروع درمان ، پزشک خود را از وضعیت جسمانی و شرایط زمینه ای خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید