کاپوت را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


گریس در تابستان 2020 & amp؛  کاپوت را با مکانیکم باز می کنم ...

من در تابستان 2020 چرب می شوم و کاپوت را با مکانیکم باز می کنم…

به ما اجازه دهید داستانی را در مورد بدن خود به عنوان وسیله نقلیه موازی کنیم.

در زندگی ، من همیشه به عملکرد داخلی وسایل نقلیه علاقه مند بودم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه ماهر (بخوانید: نامناسب) موتور ، قطعات ، عملکرد داخلی و قابلیت ها و غیره

من واقعاً فقط می دانستم چند مورد را در کجا قرار دهم. کجا گاز ، کجا روغن ، کجا مایع شستشوی شیشه جلو قرار دهیم.

سپس در مارس 2020 ، من برای خود یک ون قدیمی وفادار 85 Chevy خریدم. من عاشق وانت هستم و تصمیم گرفتم که زمان خوبی است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) از هر زمان دیگری در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و دستور زبان بیشتر بدانم – زیرا ممکن است من بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: برای سفر و نزدیک نشدن مکانیک های مورد اعتماد مورد علاقه من محلی.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

من به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، وقت نداشتم برای خواندن کتابی به نام “dummies vans” یا حتی یک برنامه آنلاین “اصول مونتاژ خودرو” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را تا حد ممکن انجام دادم.

کاپوت را باز کردم. با او نشستم. خیره شدم. من با کمبود دانش و ناراحتی آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها برای من در چنین جانوری قدیمی تعمیر کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهان شما بیرون می آید در مغز من ظاهر نمی شود ، بنابراین از شما می خواهم آن را ساده کنید تا من بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را بارها و بارها باز می کنم. این یکبار کار نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] اگر چیزهایی را به خاطر نیاورم ، از خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و باید هنگام یادگیری حفظ بسیاری از زبان های تازه کشف شده ، با ذهن خود صبور باشم.

pexels-photo-262488.jpeg

متوجه شدم که قبل از خرید ون ، من خودم را به سادگی “غیرفعال” کردم تا دریابم که زیر کاپوت چیست. من می توانم آنطور که می خواستم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” ، “من اهمیتی نمی دهم” یا “جایی در مغز من برای چنین چیزهایی وجود ندارد” – اما حقیقت واقعی این بود که من این کار را نکردم می خواهم یاد بگیرم من خودم را غیرفعال کردم a مسئولیت در مورد آن بیاموزید ناگهان آن را تغییر دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات این اتفاق برای بدن ما نیز می افتد. برای دهه های طولانی ، ما می توانیم یادگیری درباره چیزهای درون بدن خود ، غذاهایی که برای ما مناسب نیستند را “مسدود” کنیم یا به پیامهای بدن خود گوش دهیم. سپس اتفاقی می افتد که ما را مجبور به نگاه می کند. حتی اگر نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان نداریم یا باید ، ما به “باید” تغییر کرده ایم – با وجود ناراحتی

وسایل نقلیه (به ویژه وانت!) عاشقان متزلزل هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل است که دارای قسمتهای متحرک زیادی است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “آشفته” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نیستم تلاش خواهم کرد مکانیک باشم و استرس داشته باشم که نمی توانم به اندازه کافی انجام دهم. من مطالعه می کنم و اجازه می دهم استادان مکانیک اطراف من به آرامی با اسمز به من برسند. با چندین بار بازکردن کاپوت. نه آسان است و نه راحت. (و مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر می دانم که نمی دانم.)

اما من آن را مرحله به مرحله انجام خواهم داد.

مانند همه چیز ، در اینجا متغیرهایی وجود دارد – به عنوان مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها من کاپوت را باز کردم ، بلکه وسواس زیادی برای یادگیری تغذیه دارم!” ما می توانیم همه خوبی ها را خیلی جلو ببریم. اگر تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری کنید ، در حالی که این مدت در شما بوده است ، آنچه را باید بخوانید.

برای گفتگو با رنا رزرو کنید

103-DSC_1897.jpg

در حال حاضر در جهان ما ، بررسی تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد و حرکت در اطراف غذاهای محلی بسیار مهم است. هوس هایی را که باعث ایجاد هوس می شوند ، کشف کنید ، از رژیم غذایی خارج شوید و رژیم غذایی تمیزتری داشته باشید تا احساس بهتر و سالم تر و قدرتمندتری داشته باشید. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. به راحتی می توانید کاوش کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، فقط نگاه کنید ، بخوانید ، فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط نگاه کنید. کافی است زیر کاپوت بروید و یک نفس بزرگ بکشید ، با هر قسمت از بدن خود که به آن توجه نکرده اید یا توجه زیادی نکرده اید بنشینید ، آنچه را که نمی دانید و آنچه باید کشف و یاد بگیرید را ببینید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت خود را نگاه کنید ، بدانید که پشتیبانی در اطراف شما وجود دارد تا شما را به جایی که باید بروید برساند. من می توانم از مسیر سلامتی حمایت کنم. بنابراین ، کاپوت را باز کنید.

درست مثل بسیار مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم

xo ،

websignature.jpg

دیدگاهتان را بنویسید