کاهش سریع وزن در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و به راحتی زیبا است


در این مقاله ، من انواع مختلف مزاج را در طب سنتی ارائه می دهم. علاوه بر این ، ما روش هایی را برای تمایل افراد مبتلا به ترشحات ذکر کرده ایم که می تواند بسیار مفید و مثر باشد. به عنوان مثال ، چای هایی مانند چای سیاه یا چای توت فرنگی می توانند کمک زیادی به کاهش وزن کنند. به منظور کاهش سریع وزن ، ترشحات باید از غذاهای گرم استفاده کنند. (زیرا رطوبت بدن باید از بین برود). اگر طبیعت بلغمی دارید ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 کاهش سریع وزن در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

کاهش سریع وزن در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

در این مقاله ، من در مورد روشهای سریع کاهش وزن برای ترشحات صحبت خواهم کرد:

1. تمرین کنید.
2. استفاده از روغن سیاه دانه ، شوید و بابونه را توصیه می کنم. قبل از تمرین ، این روغن ها را روی بدن خود بمالید و ماساژ دهید. این برای کاهش وزن بسیار مفید است.
3. ادویه جات گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) بخورید. می توانید این ادویه ها را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.
4. استفاده از چایهایی که ذکر کردم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. مخاط باید رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشد.
6. مصرف قرص های ترشحی به از دست دادن رطوبت بدن کمک می کند.

کاهش بیش از 7 کیلوگرم وزن در یک دوره (21 روز)

در سالهای 1997 و 1998 م effectiveثرترین رژیم غذایی ایران انتخاب شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و فوق العاده نشان دهنده قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

دما و انواع افراد در طب سنتی

در این بخش ، من درباره مزاج افراد در طب سنتی صحبت کردم. بر اساس مزاج و مزاج طب سنتی ، مردم را به چهار گروه تقسیم می کند:

 • گروه اول: ترشحات
 • گروه دوم: نسخه های نمایشی
 • گروه سوم: صفرا
 • گروه 4: سوداوی

در طب سنتی ، افراد بر اساس این چهار مزاج درمان می شوند. اولین قدم برای حفظ سلامتی ، شناخت خلق و خوی شما (از دیدگاه طب سنتی) است. زیرا اگر اطلاعات مفیدی در مورد خلق و خوی خود داشته باشید ، ما بهترین راه برای داشتن یک زندگی سالم را پیدا می کنیم.

به طور کلی ، می توانم در مورد خلق و خوی افراد در 9 دسته زیر صحبت کنم:
1. معتدل
2. گرم
3. سرد
4. مرطوب (مرطوب)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک
7. گرم و مرطوب
8. سرد و خشک
9. سرد و مرطوب

برخی از ویژگی های خارجی خلق و خو را تعیین می کند

هر مزاج دارای ویژگی های خاصی است که می توان به برخی از آنها اشاره کرد:
افرادی که روحیه هون هیدراته شده بود: آنها لب های بزرگ ، صورت و اندام دارند و بیش از حد می خوابند.
افرادی که مزاج آنها گرم و مرطوب است: صورت قرمز دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم و خشک است: صورت زرد دارند.
افرادی که مزاج آنها خشک استموهای ضخیم و چربی دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم است: حجم موهای آنها بیشتر است.
افرادی که مزاج آنها سرد است: موهای آنها کمتر رشد می کند و معمولاً انرژی زیادی ندارند.

چطور وزن را کم کنیم؟

چطور وزن را کم کنیم

همانطور که توضیح دادیم ، در این مقاله می خواهیم در مورد افراد دارای ترشح صحبت کنیم. در واقع ترشحات باید این رطوبت را کاهش دهند زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است. بنابراین آنها باید از غذاهایی استفاده کنند که طبیعت آنها گرم است. سپس یک رژیم م effectiveثر برای کاهش سریع وزن را مرور کردم و به شما دادم.

لازم به ذکر است که افراد مبتلا به مخاط باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

در متن زیر ، من 4 مورد را ذکر کردم که می تواند به درمان ترشحات مخاطی کمک کند:

1. قرص مخاطی برای کاهش وزن

قرص بلغم ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. لازم به ذکر است که در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این دارو ، قرص را مصرف نکنید. و مصرف قرص ترشح در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کنند ، بنابراین می توانند به کاهش وزن نیز کمک کنند.

آیا واقعا با قرص بلغم وزن کم می کنید؟

در پاراگراف بالا ، من در مورد اینکه این قرص از چه موادی تشکیل شده است صحبت کردم و به دلیل ترکیباتی که دارد باعث تقویت معده می شود و می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.حقیقت این است که اگر معده تقویت شود ، هضم بهتر انجام می شود.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به مخاط ، به دلیل اینکه رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، مستعد چاقی هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص های ترشحی راه خوبی برای کاهش رطوبت بدن هستند و در کاهش وزن م andثر و مفید هستند.

2. چای لاغری برای مزاج ترشحات

2. چای لاغری برای مزاج ترشحات

در این بخش ، من چای هایی را ارائه می دهم که برای مزاج بلغمی مفید هستند و می توانند در روند از دست دادن سریع ترشح مورد استفاده قرار گیرند:

 • چای سیاهمطالعات نشان داده است که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مفید است.

روش تهیه: آب سرد را در یک کتری بریزید و منتظر بمانید تا گرم شود. یک قاشق چای خوری برگ چای سیاه را داخل قوری بریزید و یک لیوان آب داغ به آن اضافه کنید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا تمام شود.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی با میوه: می توانید چای و چای میوه ای از میوه هایی که می گویم تهیه کنید: انبه ، توت یا گیلاس.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. سپس آن را صاف کرده و لذت ببرید.

3. برای ترشحات پکن بخورید

Pecans به دلیل طبیعت گرم برای افراد ترشح کننده مفید است. و خواص زیادی دارد. Pecans همچنین می تواند به ترشحات مخاطی کمک کند. البته ، pecans باید در حد اعتدال مصرف شود. لازم به ذکر است که میزان مصرف پیکان در افراد مختلف متفاوت و متفاوت است.

رژیم لاغری سریع از ترشحات در طب سنتی

4. خلط رژیم لاغری سریع در طب سنتی

در این قسمت ، من در مورد رژیم غذایی مرتبط با ترشحات به شما می گویم: افزودن ادویه جات کافی برای کاهش سریع وزن ، مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (معمولاً ادویه های گرم) به یک فنجان چای یا قهوه.

زیرا هضم را تقویت می کند. غذای خود را با ادویه جات ترشی جات کنید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید زیرا این امر به هضم غذا کمک می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

سبزیجاتی مانند: ریحان ، کرفس ، ترخون. زردچوبه می تواند به سوزاندن چربی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین همچنین اشتها را کاهش می دهد. می توانید دارچین را با چای میل کنید یا به عنوان ادویه به غذا اضافه کنید. من دو وعده غذا در روز برای ترشحات توصیه می کنم.

 • زنجبیل همچنین دارای خاصیت چربی سوزی است و می توان آن را برای چای یا غذا و سالاد مصرف کرد.
 • رزماری متابولیسم را افزایش داده و به هضم غذا کمک می کند ، بنابراین باعث کاهش وزن نیز می شود.
 • انجام دادن برای کاهش وزن بسیار مفید است و می توان آن را به غذاها اضافه کرد.
 • زیره سیاه برای چربی سوزی بسیار مفید است و به سرعت مخاط را کاهش می دهد. می توانید زیره را به غذا اضافه کنید.

برای از بین رفتن سریع ترشحات ، باید غذاها مصرف شود ، به ویژه میوه ها و سبزیجات که طبیعت آنها گرم است. در اینجا میوه هایی است که برای ترشحات توصیه می شود: خرما ، انبه ، سیب ، انواع توت ها ، انجیر ، کشمش ، کشمش. مخاط باید تمرین شود. مخاط باید از ترشی و حبوبات برای کاهش وزن و کاهش وزن اجتناب کند.

توصیه های مهم

نکات مهم در زندگی روزانه ترشحات

افرادی که دارای مزاج بلغمی هستند در واقع سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدن آنها وجود دارد و افرادی هستند که مستعد چاقی هستند. این افراد تمایل دارند نسبت به دیگران سردتر و سردتر شوند.

افراد مبتلا به مخاط معمولاً چاق هستند و اندام های بزرگی دارند. در کاهش وزن سریع این افراد باید غذاهای مرطوب کمتر مصرف شود. به عنوان مثال ، این افراد باید ماست کمتری مصرف کنند. مخاط به محصولات لبنی و غذاهای ترش و تند حساس است ، بنابراین نباید مصرف شود.

لازم به ذکر است که ترشحات معمولاً از فشار خون پایین رنج می برند. این افراد معمولاً دارای ضعف عضلانی هستند و ممکن است به بیماری آلزایمر مبتلا باشند. این افراد تمایل به زیاده روی دارند و تمایل به مصرف شیرینی در ترشحات دارند.

کاهش بیش از 7 کیلوگرم وزن در یک دوره (21 روز)

در سالهای 1997 و 1998 ، م effectiveثرترین رژیم غذایی ایران انتخاب شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و فوق العاده نشان دهنده قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر بلغم دارید ، نکات من را با دقت بخوانید:

غذاهایی با مزاج سرد نخورید ، بنابراین مصرف گوشت گاو و گوساله را به دلیل سرد مزاج به حداقل برسانید.
از گوشت گوسفند یا بوقلمون گرم استفاده کنید. مصرف عدس ، قارچ و سیب زمینی را به حداقل برسانید.

از ادویه جات که طبیعت گرم دارند استفاده کنید. ادویه جات گرم شامل ادویه جات زیر است: زعفران ، دارچین ، هل ، نعناع ، ریحان ، کرفس ، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای کسانی که ترشح می کنند مضر است.

نوشیدنی های گرم و شربت ها برای ترشحات بسیار مفید هستند. به افراد ترشح شده توصیه می کنم این نکات را رعایت کرده و از غذاهای گرم استفاده کنند.

خلاصه نکات کلیدی

خلاصه نکات کلیدی

همه نکات ذکر شده در این مقاله شامل پنج نکته زیر است:

1. برای کاهش وزن به این نکات توجه کنید: ورزش کنید ، قبل از تمرین از روغن (سیاه دانه ، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. ادویه جات گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) بخورید و ترشحات شما باید رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشند.

2. روحیه و خلق و خوی مردم به طور کلی در 9 دسته زیر می توانم بگویم: متوسط ​​، گرم ، سرد ، مرطوب (مرطوب) ، خشک ، گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، سرد و خشک ، سرد و مرطوب ، و همه اینها مزاج ویژگی های خاصی دارد.

3. قرص های ترشحی ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. حقیقت این است که اگر معده تقویت شود ، هضم بهتر انجام می شود.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به مخاط ، به دلیل اینکه رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، مستعد چاقی هستند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص های ترشح کننده راه خوبی برای کاهش رطوبت بدن هستند و در کاهش وزن م andثر و مفید هستند.

4. در این متن ، چای هایی را معرفی کرده ام که به کاهش وزن کمک می کند. پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افرادی که دارای ترشح هستند مفید است. Pecans همچنین می تواند به کاهش ترشحات کمک کند.

5. برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (و معمولاً ادویه های داغ) را به فنجان چای یا قهوه اضافه کنید. زیرا هضم را تقویت می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید