کامیون نمادین Ram 1500 در شرف تبدیل شدن به تمام برقی است – گیک ها را ببینید


رم الکتریک 1500. تیزر وانت
استلاریس

رم اخیراً اعلام کرده است که اولین پیکاپ مفهومی تمام الکتریکی خود را اواخر امسال رونمایی خواهد کرد. و در حالی که برای دیدن یک مدل واقعی تولیدی باید تا سال ۲۰۲۴ منتظر بمانیم، دیدن یک مدل کامیون دیگر که وارد قلمرو خودروهای برقی می شود، هیجان انگیز است.

طبق گزارش ها، این مفهوم توسط مدیر عامل شرکت، مایک کووال، در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک تایید شد. Koval هیچ جزئیاتی در مورد کانسپت Ram به اشتراک نگذاشته است، به جز اینکه این شرکت قبل از شروع یک مدل واقعی تولید در راه در سال ۲۰۲۴، یک مفهوم زنده را فاش خواهد کرد. Motor1.com من با یک سخنگوی Ram صحبت کردم که این موضوع را تایید کرد اما از ارائه تاریخ دقیق برای هر دو خودداری کرد.

تصویر تیزر کانسپت جدید Ram electric 1500 EV، با نوری کج که به سمت کامیون می‌افتد
رم

همانطور که در تصویر تیزر بالا می بینیم، رم چند هفته پیش یک تیزر منتشر کرد، اما برای اطلاعات بیشتر باید منتظر فاش شدن کانسپت رسمی باشیم. با این حال، تیزر کمی از طراحی فیزیکی را نشان می دهد، بسته به اینکه نور چگونه بر آن تأثیر می گذارد. ما می‌توانیم یک چراغ عقب شیک و پیچیده با نشان Ram در مرکز، یک کاپوت ساده، خط سقف و قوس چرخ‌های برجسته ببینیم.

اما از آنجایی که می‌توانستیم یک مدل تولیدی را در سال ۲۰۲۴ ببینیم، کامیون برقی Ram 1500 به لیست طولانی کامیون‌های الکتریکی «به زودی» می‌پیوندد. ما به اندازه مرد بعدی در مورد این مورد هیجان‌زده هستیم، اما باید در این مدت صبور باشیم.

از طریق InsideEVs