کاسیو با یک ساعت G-Shock جدید الهام گرفته از مکعب روبیک به سبک یکپارچه‌سازی می‌شود – بررسی Geek


ساعت کاسیو جی شاک x روبیک
کاسیو

مکعب روبیک یکی از شناخته‌شده‌ترین و نمادین‌ترین اسباب‌بازی‌هایی است که تا به حال این سیاره را زیبا کرده است و قطعاً چیزی است که همه ما از سرهم‌کردن با آن لذت می‌بردیم. بنابراین شرط می‌بندید که ما در مورد ساعت G-Shock جدید کاسیو، که از مکعب محبوب الهام گرفته شده است، هیجان‌زده هستیم.

این ساعت از بدنه دیجیتالی شیک و تمیز GAE-2100 RC-1AER کاسیو بهره می برد و با صفحه نمایش آنالوگ-دیجیتال رنگارنگ بلوکی روبیک، ظاهری به آن می بخشد. همچنین دارای دو قاب قابل تعویض – با گزینه سیاه و سفید برای انتخاب – به همراه یک لنز شیشه ای معدنی و یک باتری است که قبل از نیاز به تعویض تقریباً سه سال برای شما کار می کند.

البته، این ساعت همچنین دارای تمام ویژگی‌های استانداردی است که انتظار دارید ساعتی مانند این داشته باشد، مانند کرونومتر، تایمر شمارش معکوس، آلارم، زمان دوتایی و زمان جهانی. این طراحی کلاسیک بادوام کاسیو، از جمله محافظ هسته کربنی که قطعات داخلی ساعت را از لرزش و ضربه ایمن نگه می‌دارد، تضعیف می‌کند. طراحی باریک قاب آن و قاب هشت ضلعی شیک آن باعث می‌شود ساعت در برابر هر لباسی که می‌پوشید نیز جذاب باشد.

اگرچه این اولین ساعت الهام گرفته از کاسیو نیست. این برند همچنین طرح‌های شگفت‌انگیز و گهگاهی عجیب و غریب مانند این همکاری با بازی ویدیویی قدیمی Pac-Man ایجاد کرده است. این شرکت همچنین یک ساعت هوشمند Wear OS را به خط G-Shock خود اضافه کرده است (به ما یک ساعت هوشمند با طراحی خشن و بسیاری از ویژگی های مدرن عالی که دوست داریم به ما می دهد.

ساعت مکعب روبیک کاسیو از تاریخ ۹ فوریه در فروشگاه پرچمدار G-Shock در خیابان کارنابی لندن، همراه با چند خرده فروش شخص ثالث در جاهای دیگر در دسترس خواهد بود. قیمت آن ۱۳۹ پوند است که برابر با ۱۸۷ دلار است. کسانی که ساعت خود را از فروشگاه پرچم‌دار خریداری کرده‌اند، مکعب روبیک مضمونی نیز دریافت خواهند کرد.

از طریق TechRadarرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر