کارخانه کارتن سازی “گلبرگ باکس” | تولید انواع بسته بندی باکیفیت


بسته بندی محصولات و اهمیت آن موضوعی است که تا حدی با آن آشنا هستیم و تولید کارتن نیز در بسته بندی جایگاه ویژه‌ی خودش را دارد. توجه ویژه‌ی برند‌های معروف دنیا و کشور‌های پیشرفته به این موضوع، گویای اهمیت تولید کارتن است. آمریکا به عنوان یک کشور پیشرفته و مدرن، سالانه آماری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تولید کارتن دارد. این تولیدات برای شرکت‌های بزرگ مانند آمازون، اپل و سایر شرکت‌های مطرح جهانی و یا شرکت‌های صنعتی داخل خود کشور هستند، که برای محصولات و بسته بندی آنها استفاده می‌شود.

اگر بخواهیم نگاهی به کشور خود بیاندازیم نیز، ایران در سال گذشته نزدیک بر یک میلیون تن کاغذ صرف تولید کارتن و جعبه بسته بندی شده است. در حال حاضر حدود ۱۶۷ کارخانه‌ی کارتن سازی در کشور وجود دارد که چهار هزار تولید کننده برای بسته بندی محصولات خود از این کارخانه‌ها خرید کارتن را انجام دادند و محصول خود را به فروش رساندند. این آمار در حالی است که بسیاری از تولید کننده‌های کارتن در ایران تا حدی با تهیه مواد اولیه کارتن دچار مشکل هستند که در نهایت موجب افزایش قیمت کارتن نیز شده است. اما با این حال نقش کارتن در بسته بندی باعث شده است تا افراد برای بسته بندی‌ محصولات خود برای رفع این مشکلات تلاش کنند. با این آمار می‌توان اهمیت بسته بندی و فعالیت کارخانه‌های کارتن سازی را بهتر درک کرد.

معیارهای موثر بر کیفیت کارتن بسته بندی

آیا تا به حال به عنوان یک ارباب رجوع و مشتری در مراحل تولید کارتن نظارت داشته‌اید؟ چه معیار‌های دیگری وجود دارد که می‌تواند کارتن بسته بندی با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد؟

بدون شک یک تولید کننده محق است که محصولات خود را در با کیفیت‌ترین کارتن بسته بندی کند و از تکنولوژی و علم روز این صنعت برای شناساندن برند و تولیدات خود به مردم استفاده نماید. پس بهتر است که در انتخاب کارتن و خرید کارتن بسته بندی خود نهایت دقت را به خرج دهید.

کیفیت کارتن بسته بندی

انتخاب بهترین کارخانه کارتن سازی

یک تولید کننده کارتن برای اینکه در این صنعت بتواند خود را به عنوان یک کارخانه کارتن سازی معرفی کند حداقل باید توان تولید ۵۰۰۰ کارتن در روز را داشته باشد. این یک آمار متوسط برای کارخانه است، اما آمار تولید به کیفیت کارتن‌ها و مطرح بودن این تولید کننده کمکی نمی‌کند، پس هر کارخانه‌ای را نمی‌تواند تنها با آمار بالا گزینه‌ی خوبی باشد. این موضوعی است که خود تولید کننده‌های کارتن نیز به آن مشرف هستند.

نوع خدمات، کیفیت تولید، تکنولوژی تولید و تخصص و کارشناسی دقیق، از عواملی است که در علم مدرن و دنیای امروز باعث می‌شود یک صنعت رشد و گسترش پیدا کند. اما بنای این صنعت و دلیل رشد آن در نهایت به نیاز روز جامعه و مشتریان باز خواهد گشت.

 جدا از رقابتی که در میان کارخانه‌های کارتن سازی برای رشد و گسترش هرچه بیشتر وجود دارد، نمی‌توان برای مثال نیاز بیش از ۸۰ میلیون انسان را به یک تولید کننده سپارد پس در واقع کارتن سازی‌ها در ارائه خدمات به تولید کننده‌های بزرگ و کوچک یک خانواده محسوب می‌شوند و خود مشتریان نیز برای رفع نیاز‌های مختلف جامعه در تلاش هستند و نیاز انسان است که چنین سیستمی را پدید آورده است.

 در نهایت با توجه به گسترده بودن صنعت بسته بندی هر کارتن ساز نقش خود را برای خدمت رسانی ایفا می‌کند و تلاش دارد تا در ارائه‌ی آن بهترین باشد و در نتیجه انتخاب بهترین کارتن سازی برای خرید کارتن کسی است که بتواند نیاز شما را با توانایی‌ها و خدمات خود پوشش دهد. پس باید قبل از انتخاب کارتن سازی نیاز خود و هدف از بسته بندی را به خوبی بررسی کنید. در ادامه‌ی مطلب به معرفی یکی از اعضای این خانواده در صنعت کارتن سازی خواهیم پرداخت.

کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس

کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس یک عضو نسبتا جوان در خانواده‌ی صنعت بسته بندی ایران است که بر خلاف سابقه‌ی خود رزومه‌ی موفق و پر باری در این صنعت دارد و با تکیه بر تخصص و کارشناسی دقیق نیاز‌های مشتری و نیاز روز جامعه در مسیر خود قدم بر می‌دارد. این شرکت با ۱۳ سال سابقه خود توانسته به خوبی این صنعت را بشناسد و خدمات آن بسیاری از موارد در بسته بندب را پوشش می‌دهد. خدمات این شرکت شامل:

تولید کارتن با کیفیت به صورت عمده و خرده

کیفت کارتن‌های بسته بندی گلبرگ باکس متناسب با استاندارد‌های روز جهانی تولید می‌شود. همچنین با توجه به اینکه در حال حاضر استفاده از کارتن‌های اختصاصی برای هر محصول و کاهش هرچه بیشتر دور ریز اهمیت دارد. این شرکت کارتن‌های دایکاتی با ابعاد اختصاصی را برای انواع محصولات تولید می‌کند. همچنین خرید کارتن دایکاتی با قیمت کارتن مناسب صورت می‌گیرد. در این سایت است با استعلام قیمت کارتن از طریق سایت متوجه رقابتی بودن قیمت‌ها شوید.

تولید کارتن لمینتی و کارتن صادراتی

کارتن‌های صادراتی و کارتن لمینتی از بهترین نوع کارتن ساخته می‌شود. این شرکت علاوه بر جنس مرغوب کادتن‌های خود سعی کرده است تا طراحی کارتن‌های صادراتی و لمینتی را طبق روحیات مشتری نهایی و بازار هدف محصول مورد نظر انجام دهد.

پوشش دادن سفارشات استان‌های البرز و تهران

حجم سفارش کارتن در تهران و البرز بسیار بالا است و سطح توقع در این استان‌ها بخصوص پایتخت و همچنین حضور افراد مختلف در این استان با سلیقه‌های متنوع کار را برای کارتن سازی‌ها سخت کرده است. گلبرگ باکس مفتخر است که توانسته با کمک سایت خود و البته کارشناسی دقیق حجم بسیاری از سفارشات را با کارشناسی دقیق پوشش داده است و برای مخاطبان خود در سایت امکان ثبت سفارش سریع خرید کارتن و استعلام قیمت کارتن را فراهم کند.

تولید قالب آماده کارتن

بسیاری از کار فرما‌ها برای بسته بندی محصولات خود سرعت در آماده کردن کارتن و قیمت کارتن مناسب را مد نظر دارند. گلبرگ باکس در سایت خود امکان نولید قالب آماده کارتن را فراهم کرده است و در کمترین زمان ممکن سفارش شما را باسرعت بالا آماده خواهد کرد.

چاپ کارتن بسته بندی

علاوه بر تولید کارتن، چاپ کارتن بسته بندی خود را می‌توانید به طراحان مجرب و متخصص ما بسپارید. چاپ طرح کارتن طبق استاندارد‌های روز دنیا و با طرح‌های خلاقانه و جسورانه که عامل اصلی در جذب مخاطب است در گلبرگ باکس انجام می‌شود. شما حتی می‌توانید طرح‌ کارتن را سفارشی انجام دهید و ایده‌های خود را برای کارتن بسته بندی اجرا نمایید.

کارتن سازی

سایر ویژگی‌های سایت گلبرگ باکس

سایت گلبرگ باکس با بهره بردن از تخصص بهترین مهندسان آی تی کشور طراحی شده است و محیطی صمیمانه را برای مخاطب ایجاد نموده است. می‌توانید با مراجعه به سایت گلبرگ باکس ذوق و نوآوری را در این کارتن سازی حس می‌کنید. این سایت برای افزایش سرعت در خدمت رسانی به شما عزیزان طراحی شده است و می‌توانید کامل با گلبرگ باکس آشنا شوید و نمونه کار‌ها و رزومه‌ی کامل گلبرگ باکس را مشاهده کنید.

این سایت تمام نمونه کار‌های خود را در سایت قرار داده است و عمده‌ی همکاری آن با شرکت‌های مواد غذایی است که در بسته بندی به آنها توجه ویژه‌ای می‌شود. در این سایت شما می‌توانید استعلام قیمت کارتن را در کمتر از ۳ دقیقه انجام دهید؛ به همین سرعت ثبت سفارش کنید! همچنین در صورت نیاز به مشاوره و نظرات کارشناسی می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره۹۱۳۰۰۳۰۱ ۰۲۶ تماس بگیرید.