کارت حکمت به پل ارتباطی نیروهای مسلح و اورژانس ایران تبدیل شده است


/ گزارش خبر / خدمات ویژه نیروهای مسلح ایران خودرو;

با تفاهم صورت گرفته بین «وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و «شرکت تامین ایران خودرو»، از این پس دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات امداد خودروی امداد خودرو ایران استفاده کنند. علاوه بر فروشگاه های طرف قرارداد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل امداد خودرو از فصل جدیدی از همکاری مشترک سازمان پشتیبانی نیروهای مسلح و امداد خودرو ایران به منظور دریافت خدمات اعتباری برای کارکنان دو سازمان از طریق «حکمت کارت» خبر داد.

به گزارش ارتباطات امداد خودرو ایران، مهندس عباس میرحسینی از این همکاری مشترک خبر داد و افزود: هدف امداد خودرو ایران ارائه خدمات خودرو در سراسر کشور است، دارندگان کارت هایکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات استاندارد خودروی امداد خودرو ایران استفاده کنند و شب بدون نگرانی از نقص فنی و توقف خودرو

وی با اشاره به توانایی دو موسسه در ارائه خدمات اقساطی به مشتریان و امکان خرید نسیه خدمات و قطعات اورجینال خودرو با تخفیف و تسهیلات ویژه، گفت: با تفاهم صورت گرفته امیدواریم با هم افزایی دو گروه ما قادر به پرداخت هزینه خدمات ارائه شده و پرداخت خواهیم بود.برای مدت زمان این هزینه ها بیایید شرایط ویژه دارندگان کارت حکمت را ببینیم که باعث رضایت بیشتر این عزیزان از خدمات دریافتی می شود.

دارندگان کارت حکمت می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از تمامی فروشگاه های طرف قرارداد از جمله فروشگاه اتکا خریداری کنند.

این کارت مخصوص کارکنان و بازنشستگان لشکری، انتظامی و لشکری ​​است و اخیراً در اختیار کارکنان فوریت های پزشکی ایران قرار گرفته است که به راحتی می توانند از امکانات فوریت های پزشکی، فروشگاه ها و فروشگاه ها استفاده کنند. و سایر خدمات اجتماعی وزارتی و گردشگری ارائه شده در این طرح.

دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰، وب سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن های ایساکو و بسپر تماس بگیرند تا خدمات خودروی خود را دریافت کنند.