چگونه یک گیک به دنبال یک نویسنده فناوری آینده (آزاد) است


بیت کوین از یک کیف پول فیزیکی می ریزد.
لوکاس گوژدا / Shutterstock.com

آیا شما نویسنده ای هستید که علاقه شدیدی به ارزهای رمزپایه، متاورس ها، وسایل نقلیه الکتریکی و سایر موضوعات فناوری آینده دارید؟ آیا می توانید بازار NFT را برای خوانندگان ما توضیح دهید و آنها را از طریق DeFi راهنمایی کنید؟ ما به دنبال شخصی مانند شما هستیم که در اینجا در How-To Geek به ما پیام دهد.

ما دنبال چی هستیم

How-To Geek به دنبال نویسنده ای با تجربه است تا موضوعات فناوری آینده را برای خوانندگان ما توضیح دهد، از ارزهای دیجیتال، بلاک چین، NFTs، DeFi و Web3 گرفته تا metaverse، VR و AR. هر چیزی که شامل فناوری آینده باشد برای ما جالب است، از جمله وسایل نقلیه الکتریکی (تسلا و فراتر از آن).

ما به دنبال توضیحات، سرمقاله‌ها، دستورالعمل‌ها و موارد دیگر هستیم تا به مخاطبان خود در درک این فناوری‌های پیشرفته کمک کنیم.

ما نه من به دنبال نویسنده ای هستم که فقط مقاله های خبری بنویسد. گاهی اوقات ممکن است چیزی مرتبط با اخبار بنویسید، شاید سرمقاله یا توضیح یک خبر باشد، اما ما عموماً محتوای «همیشه سبز» می‌خواهیم، ​​نه مقالات خبری استاندارد.

کاندیدای ایده آل دارای تجربه نویسندگی قوی و دانش زیادی در مورد همه این موضوعات فنی است. اگر برخی از شرایط را برآورده می کنید – برای مثال، اگر دانش زیادی در همه این زمینه های موضوعی دارید اما هنوز تجربه نوشتن حرفه ای ندارید، یا اگر یک متخصص برنامه نویسی بدون دانش EV هستید – لطفاً در هر صورت درخواست دهید.

این یک موقعیت شغلی آزاد است که در آن چند موضوع برای نوشتن به شما اختصاص داده می شود، اما ما همچنین شما را تشویق می کنیم که موضوعات مقاله خود را ارسال کنید.

پرداخت به تجربه بستگی دارد، اما کمتر از آن نخواهد بود ۱۰۰ دلار برای هر مقاله

در اینجا چیزی است که ما همیشه در نویسندگان جدید به دنبال آن هستیم:

  • شما باید در قلب متخصص باشید و همیشه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری و بهبود عملکرد ابزارهای خود باشید.
  • شما باید بتوانید موضوعات پیچیده را به روشی واضح و قابل درک حتی برای افراد غیرمتخصص توضیح دهید.
  • شما باید خلاق باشید و توانایی ایجاد ایده های مقاله، دریافت پیشنهادات و ایجاد موضوعات سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشته باشید.
  • شما باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید و کامپیوتر شخصی خود را داشته باشید.
  • شما باید مهارت های نوشتاری قوی در زبان انگلیسی داشته باشید. ذکر آن شرم آور است.
  • شما باید چند کلیپ اولیه عکس و ویرایش عکس داشته باشید. مهارت های HTML یک مزیت اضافه شده است.

ما ساعات کاری عادی – یا حتی دفتر – نداریم تا بتوانید در هر جایی باشید. این دقیقاً کنسرت برای کار از راه دور است.

فکر میکنی تو پیش نیاز لازم برای این کار را داری؟ لطفا درخواست بدهید!

چگونه درخواست شود

هنگام درخواست، لطفاً ایده ای از سابقه و تجربه قبلی خود در نوشتن ارائه دهید.

مهم ترین: نمونه نوشتاری می خواهیم. اگر نوشته‌های قبلی برای نشان دادن دارید، به‌ویژه قطعات مرتبط با فناوری آینده که به آنها افتخار می‌کنید، پیوندی به آن در ایمیل خود قرار دهید. اگر یک وبلاگ شخصی، حساب تالار گفتمان یا حساب تعلیق شده از هر جایی دارید، می توانید آن را نیز درج کنید.

برای درخواست، به آگهی استخدام Indeed مراجعه کنید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر