چگونه می توان فرم های تغذیه آنلاین برای مدت زمان مصرف مشتریان را بیش از 60 درصد کاهش داد


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و نظرسنجی های آنلاین تغذیه ، ما کل فرایند ورودی من را در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. چند کلیک روی دکمه. واقعاً خیلی راحت تر از این نخواهد بود. “

تصویر جسیکا پکوش

جسیکا پکوش

 • متخصص تغذیه آشپزی واجد شرایط و مشاور تغذیه جامع
 • این برنامه به زنان حرفه ای مبتلا به مشکلات روده ای از جمله حساسیت به گلوتن ، بیماری کرون و کولیت اولسروز ، آموزش می دهد که چگونه می توانند سلامت خود را مدیریت کرده و زندگی مورد علاقه خود را به دست آورند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و نظرسنجی های آنلاین تغذیه ، ما کل فرایند ورودی من را در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. چند کلیک روی دکمه. واقعاً خیلی راحت تر از این نخواهد بود. “

چالش: خودکارسازی فرآیند جذب مشتری برای کاهش وظایف اداری

وقتی جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه جامع ، تجارت تغذیه آنلاین خود را آغاز کرد ، مصمم بود که یک فرآیند پیشرفته معرفی و استخدام ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن این امر آسان تر از انجام آن است. وقتی برنامه تغذیه اش به پایان رسید ، متوجه شد که روند استفاده شده در طول برنامه به سادگی او را قطع نمی کند.

در حالی که او شروع به استفاده از فرم های جمع آوری کاغذ کرد ، متوجه شد که این فرایند هم برای خودش و هم برای مشتریانش بسیار وقت گیر است-ناگفته نماند که فرم ها اغلب خوانا نبوده یا رمزگشایی آنها دشوار است.

“بین چاپ ، اسکن و پر کردن بسیار سخت تر از آنچه لازم بود انجام شد و زمان انتظار برای برگرداندن فرم ها بیشتر از زمان مورد نیاز بود.”

اما تغییر دیجیتال آسان تر نبود.

“اغلب ، ورودی دیجیتال به درستی کار نمی کند و کار از دست می رود. من آن را فقط یک مشکل بالقوه در نظر گرفتم ، نه فقط برای خودم ، بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و ناامیدی مشتری. “

او می خواست که کل فرایند تا حد امکان برای خود و مشتریانش ساده و مستقیم باشد ، در حالی که کارهای اداری را به حداقل می رساند.

“من مدام چرخهایم را می چرخاندم ، چندین فرآیند انجام شد. این کار مرا از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم. “

راه حل: Holistic Nutrition Hub یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل فرآیند مشاوره ارائه می دهد


با این وجود ، در وقت خود صرفه جویی کرد و یک تجربه حرفه ای را برای مشتریان خود ایجاد کرد. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از بستر مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً یک ابزار کاربرپسند می خواستم که رعایت آن آسان و واضح باشد ، هم برای خودم و هم برای مشتری ، از سوالات و حدس و گمان اجتناب کنم.”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ مرکز تغذیه جامع یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه جامع است. این پلت فرم آنلاین شامل تعدادی ابزار اساسی ، ارزیابی و فرم هایی است که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلت فرم باورنکردنی شامل فرم ها و رتبه بندی های زیر است:

 • فرم جذب مشتری
 • فرم سابقه پزشکی
 • توافق رضایت آگاهانه
 • خاطرات غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن-روح-روح
 • ارزیابی کمبود مواد مغذی
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • دستور تهیه کننده
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده توصیه ها

همه فرم ها و پرسشنامه ها برای موبایل مناسب هستند و از دستگاه های مختلف از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رایانه رومیزی در دسترس هستند.

“کل پلت فرم ساده ، کاربر پسند و مقرون به صرفه است ، به علاوه خدمات به مشتریان عالی است.”

نتیجه: مدت زمان مشتری بیش از 60 درصد کاهش یافته است


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، زمان سربازی جسیکا را 60 درصد کاهش داده است!

این امر زمان زیادی را صرف اختصاص بازاریابی ، ایجاد محتوا ، میزبانی وبینار و سایر فعالیت های درآمدزا می کند که یک کسب و کار به مرور زمان نیاز به رشد دارد.

“من همچنین توانستم از {‘type’: ‘block’ ، ‘srcClientIds’ استفاده کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “SrcRootClientId”: “” “مارک تجاری ، لوگو و امضای ایمیل من آسان است ، بنابراین فرم ها حرفه ای و نماینده تجارت من به نظر می رسند.”

وقتی از مرکز تغذیه جامع استفاده می کنید ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این یک پلت فرم واقعاً تدبیر شده است که در آن می توانید تمام ابزارهایی را که ممکن است برای تمرین نیاز داشته باشید پیدا کنید. احساس می کنید بیشتر حرفه ای هستید و دوست دارید در پشت صحنه با هم بازی کنید. من نمی توانستم خوشحال تر باشم. “

آیا آمادگی کسب یک مزیت حرفه ای و ساده سازی تجارت تغذیه خود را دارید؟

ثبت نام کن دوره آزمایشی 15 روزه خود را بدون ریسک گذرانده و تمرینات غذایی خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

مستقیماً در [email protected] برای ما بنویسید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید