چگونه می توان عشق به خود را اعمال کرد. – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیممکن است از خودتان متنفر باشید و تصمیمات بدی را بر اساس این باور ناخودآگاه بگیرید که به اندازه کافی کافی نیستید و دوست داشتنی نیستید. ممکن است شما از این که چقدر خود را برای مشارکت در ذهن خود از صحبت های منفی خود محدود می کنید ، آگاه نباشید. یا کاملاً از محدودیت هایی که پیش روی خود قرار می دهید آگاه هستید ، اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

عاداتی که ما برای دهه ها با خود با آنها بی اعتنایی کرده ایم طبیعی به نظر می رسند. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود آگاه نیستیم.

امروز این کار را فوق العاده انجام می دهم. به این فکر می کنم که زندگی چقدر جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این تفکر جادویی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در سراسر ایالت ، کشور و جهان رنج می برند. این با این واقعیت رنگ می خورد که من امروز مضطرب – تند و ناراحت – بودم. تمرین من در احساسات خود مرا مجبور می کند به بدنم نگاه کنم و بپرسم دقیقاً چه احساسی دارم و کجا. این احساس تار است که در وسط قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دارد. احساس حرکت ، تکان دادن. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

هیچ کاری نمی توانم در مورد آتش سوزی امروز انجام دهم. یا برای جلوگیری از بلایا با برادرانم در سراسر جهان. احساس من – غم؟ شاید. او می آید و می رود و قدم بعدی این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم چنین گندهایی را احساس کنم و با این حال می دانم که یک فرد حیاتی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا به هدفم کمک کنم ، حتی اگر این احساس در بدن من وجود داشته باشد؟” همه کنار هم نشسته اند و مثل یک فنجان چای خیس می شوند.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم و می خواهم انجام دهم تمرکز می کنم. من به این ترتیب عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند که باید خودشان را دوست داشته باشند ، درک نحوه انجام آن اغلب دشوار است. به نظر غیرممکن است که بتوانید ضربات خود را تغییر دهید تا دوشنبه به باشگاه بروید و خودتان را دوست داشته باشید حتی اگر یک روز را از دست بدهید. چگونه می توان انجام داد که آیا استفاده از اراده یا مچ سفید در کاهش کالری و مصرف مقدار پایدار و سالم غذای مغذی هر روز موثر نیست. چگونه می توانید از ازدحام و بی تفاوتی دور شوید و تصمیم بگیرید که چه اقداماتی را می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان ، نژادپرستی یا گرمایش جهانی انجام دهید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که من یاد می گیرم و تمرین می کنم. من 100٪ معتقدم که وقتی این مفهوم را بدست آورید ، تجربیات زندگی شما تغییر می کند و شما به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود پایبند خواهید بود. او قدم هایی برای زندگی در قدرت خود برمی دارد و در دنیایی شرکت می کند که جهان به هدایای او نیاز دارد. او خواسته های شما را دنبال می کند و به وعده های خود عمل می کند.

ما از اینکه چقدر خودمان را قضاوت می کنیم شوکه نمی شویم.

نگاهی به افکار خود در مورد خود بیندازید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

-چرا حریص هستی و اینطور بود؟

“چرا این گرسنگی تمام نشده است؟”

“چرا نمی توانم بفهمم چگونه سالم باشم؟

– چرا نمی توانم دنیا را تغییر دهم؟

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

نفرت های معمول من عبارت بودند از: داستان بینی ، شکم ، خانواده ام. من قبلاً به خاطر احساس هر احساسی از خودم متنفر بودم زیرا ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من ضایعات من خواهد بود. اگر می خواهید عمر طولانی داشته باشید ، می توانید ببینید که چگونه این باورها بی فایده است و چگونه روابط ما را در محل کار ، با دوستان ، خانواده و عشق مسموم می کند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارم را به عشق به خود سالم ، خود درمانی و بخشش تغییر دهم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم تجربه مستقیم داشتن همه چیز برای انجام این کار است.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. فقط نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ با این حال ، این آغاز رشته ای بود که من برای بازکردن افکار و رفتارهای خودم به آن چسبیدم که باعث پرخوری و رنج بسیار من شد. من آن مفهوم را نفهمیدم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

این رشته را گسترش دهید….

اگر همه چیز را دارید که اکنون برای دوست داشتن خود لازم دارید ، یعنی می توانید بیاموزید که کدام غذاها برای شما مفید هستند ، چه غذاهایی بدن شما را تغذیه می کنند و به وزن مورد نظر می رسند ، می توانید میل خود را به غذاهای ناسالم کاهش دهید – چه می شود؟ مثل زندگی شما باشد

اگر می دانستید که در حال حاضر همه چیز مورد نیاز خود را دارید ، یعنی توانایی بخشیدن خود ، لذت بردن از خود و مسئولیت نیازهای خود را دارید – زندگی شما چگونه می تواند باشد؟

اگر می دانستید که همه چیز مورد نیاز برای احساس امنیت را دارید ، چگونه می توانید در جهان جسورانه عمل کنید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که به همه چیز اجازه دهید. آن را قطع نکنید یا از شر آن خلاص شوید. خشونتی که در افکار و اعمال خود بر خود اعمال می کنیم خسته کننده است. ما به اشتباه تصور می کنیم که تغییر لازم است. ما معتقدیم که این عذاب برای موفقیت در تغییر ضروری است.

این درست نیست! به جای این که مشکل را از خود دور کنیم ، ما دوست داریم شما را دعوت کنیم.

· اجازه اشتباهات و همچنین موفقیت های بزرگ و کوچک را بدهید.

· اجازه دهید که عصبانیت ، هدیه خودجوش و جشن برگزار شود.

· اجازه دهید زبان دچار لغزش ، سردرگمی و کلمات محبت آمیزی شود که از آنها برای دلداری و تشویق استفاده می کنید.

· اجازه دهید پرخوری کنید و بیاموزید که چگونه پرخوری نکنید.

· به شما اجازه می دهد عادات جدید را تمرین کرده و روزهای موفقی داشته باشید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

یک بندر وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه در حال حرکت به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد بدانید.

برای تغییر و رشد به فضا نیاز است. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد زمان می برد.

او فکر می کند که ترک غذاهای خاص یک محرومیت بی پایان خواهد بود. شما معتقدید که مرگ یکی از عزیزان باعث اندوه بی پایان می شود. او متقاعد شده است که این احساس ناخوشایند ، اگر احساسات خود را نخورد ، رنجی بی پایان خواهد بود. او فکر می کند که توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارد.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که حقیقت دارد. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. در حال حاضر ظرفیت بیشتری نسبت به قبل دارد.

خود را از چیزهای زیبا و شیرین که باعث احساس جهنمی می شوند و ناراحتی زیادی ایجاد می کنند ، محروم کنید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی لازم برای تغییر و رشد محروم نکنید. خود را از ناراحتی انجام کارهای سخت محروم نکنید.

خود را از پشیمانی خود محروم کنید ؛ تمرکز بر موارد منفی ، که باعث کاهش تاب آوری و جذب انرژی می شود. خود را از اندوه محروم نکنید. برای احساس عشق بین شما و معشوق ؛ هدیه را به خاطر بسپارید ؛ برای ادامه چالش ادامه بدون آنها ؛ درد و لذت بودن با آنها را احساس کنم. اینکه آنها از طریق شما به زندگی خود معنا می دهند. ناراحتی به این معنی است که قدرت ایجاد می شود ، ماهیچه ها رشد می کنند ، بافت ها می میرند و دوباره متولد می شوند.

این باور را از خود دور کنید که می توانید 100٪ شاد باشید ، و اگر این کار را نکنید ، مشکلی در شما وجود دارد. خود را از تجربه انسانیت خود از جمله نگرانی ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی ، سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر با غذا مبارزه نمی کنم. من در حال حاضر تجربه مستقیم احساس تمام نقاط ضعف خود را دارم. من این لطف را دارم که هنوز زنده هستم. این احساس غم به من این احساس را می دهد که سالها می آید و می رود و می رود. این یک مثال کامل از نحوه دوست داشتن خودم است. این احساس منجر به پرخوری ، مصرف بیش از حد ، انزوا و اجبار برنامه های تلویزیونی می شد.

من در حال حاضر خود را در یک فضای باز و محبت آمیز نگه می دارم – اجازه همه اعمال ، احساسات و شگفتی ها را می دهم. این همیشه آسان نیست. تنفر از خود نیز چندان آسان نیست.

شما بهترین کاندیدای شغلی هستید که دوست دارید و تجربه می کنید. شما بهتر از والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک و دوستان خود تحصیل کرده اید تا بدانید چگونه دوست داشته باشید.

تبدیل شدن به یک فرد بی قید و شرط یک سفر ، یک سفر و یک تمرین است. دانستن این که شما در حال حاضر همه چیز را برای بهترین و زندگی محبت آمیز دارید ، کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید