چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های محلی به تنهایی کار نمی کنند) – اوه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات خال قرمز ، خشک و اغلب خارش دار تشخیص داده می شود. یک روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه درمان کامل علائم کودک ، درمان علت اصلی داخلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما ، چرخش از داخل به بیرون است.

رویکرد دو طرفه

یک رویکرد مناسب برای درمان اگزما نیاز به در نظر گرفتن دو جزء کلیدی دارد.

خارجی: میکروبیوم پوست (مجموعه ای از باکتری ها و سایر میکروب های روی پوست زندگی می کند) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. محصولات محلی اغلب اولین چیزی هستند که والدین خرگوش می کنند ، و اگرچه می توانند “علائم” را تسکین دهند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی واقعاً تنها زمانی م healingثر هستند که بهبود داخلی شروع شود.

1. ابتدا کرم های موضعی را بپوشانید

توصیه های متفاوت برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد باشد. وقتی به دنبال یک کرم محلی هستید ، سعی کنید با این انتخاب دیوانه نشوید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را برای اگزما به اندازه کافی توصیه کنم. این یک لایه محافظ ارائه می دهد و رطوبت را به پوست متصل می کند. به هر مشتری که توصیه می کردم آن را کرم معجزه می نامیدند. در حالی که هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید درمانی نخواهد بود ، لانولین می تواند حمایت موضعی فوق العاده ای را ارائه دهد که هنگام درمان داخلی اگزمای کودک شما ، ناراحتی را به حداقل برساند.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی. اجازه ندهید بافت شما را از استفاده زیاد از آن باز دارد. من صبح ، قبل از خواب و بعد از استحمام یا شنا ، یک برنامه ضخیم را توصیه کردم.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها گزینه های عالی با مزایای خاص خود هستند. برخی از افراد احساس می کنند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

آنها همچنین پس از استحمام یا شنا برای بازیابی رطوبت پوست فوق العاده هستند. حمام کردن غالباً اگزما را مبالغه می کند زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر از کرم لانولین برای لکه های اگزما استفاده کنید تا در برابر مواد شیمیایی که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شوند محافظت شود.

ترکیب فوق العاده موفق خود ما

پسرم باعث حساسیت غذایی شد که باعث اگزما شد و تنها در دو ماه توانستیم با درمان داخلی و خارجی لکه ها را به طور کامل درمان کنیم.

ما موفقیت فوق العاده ای را با 1 قطره روغن اسطوخودوس و 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک پس از حمام ترکیب کردیم. منتظر بمانید تا روغن کمی خیس شود (5 تا 10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت پوست “بسته شود”.

مارکی که توصیه می کنم: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

کرم های موضعی که باید از آنها اجتناب کرد

در درمان اگزما ، میکروبیوم پوست باید حمایت و تغذیه شود. با این حال ، یکی از بزرگترین مشکلات اکثر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده آنها حاوی باکتری های مفید هستند ، حتی در کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

وازلین ، وازلین ، آکوافور (همچنین به عنوان نفت یا پارافین شناخته می شود)

  • این محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیبات مضر برای سلامتی فرزند شما است. حتی نگران کننده تر این است که برخلاف آنچه بیماران اگزمایی برای دستیابی به آن تلاش می کنند ، می تواند باعث تجزیه کلاژن شود.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

یافتن مراقبت های ایمن از پوست

2. نحوه بهبود داخلی

حقیقت این است که اگرچه بسیاری از محصولات مختلف محلی به احتمال زیاد به کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز به اندازه درمان جامع از درون به کودک مبتلا به اگزما کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید