چگونه می‌توان Wyze Web View را به صورت رایگان در ویندوز ۱۱ دریافت کرد – Geek را مرور کنید


Wyze Web View در برنامه Wyze در ویندوز 11 اجرا می شود.
جاش هندریکسون

پس از سال‌ها التماس، بالاخره صاحبان Wyze Cam در دسامبر ۲۰۲۱ یک نمایشگر وب دسک‌تاپ به دست آوردند. اما این ویژگی اساسی در پشت اشتراک ماهانه Cam Plus نهفته است که باعث ناراحتی ما کسانی است که پنی‌چین‌ها را خشمگین می‌کند. نگران نباشید، ما راه حلی پیدا کردیم که به شما امکان می دهد فید Wyze Cam خود را در ویندوز ۱۱ به صورت رایگان تماشا کنید.

این راه حل بسیار ساده تر از آن چیزی است که شما انتظار دارید. در واقع، آنقدر ساده است که به نوعی احمقانه است— Wyze به شما امکان می دهد فید دوربین خود را به صورت رایگان در برنامه اندروید خود مشاهده کنید، بنابراین ما فقط قصد داریم آن برنامه اندروید را به ویندوز ۱۱ اضافه کنیم. بله، همه چیز را از دست خواهید داد. آن ویژگی های فانتزی Cam Plus و نمایشگر وب دسکتاپ دنج، اما حداقل در پول خود صرفه جویی می کنید!

بارگذاری جانبی برنامه های اندروید در ویندوز ۱۱ چند مرحله طول می کشد و در زمان نگارش این مقاله، تنها Windows 11 Insiders (بتا و توسعه دهنده) می توانند از برنامه های اندروید بر روی رایانه شخصی خود استفاده کنند. کانال اصلی ویندوز ۱۱ در ماه فوریه پشتیبانی برنامه اندروید را به دست می آورد، در آن زمان همه کاربران ویندوز ۱۱ می توانند از این راه حل استفاده کنند.

برنامه اندروید Wyze در ویندوز 11 بارگذاری شده است.
جاش هندریکسون

خوب، بیایید این توله سگ را کنار بگذاریم. اگر در حال حاضر از برنامه‌های اندروید در بیلد Windows 11 Insider خود استفاده نمی‌کنید، باید مجازی‌سازی سخت‌افزار را فعال کرده و فروشگاه Appstore آمازون را باز کنید. همچنین باید ADB (Android Debug Bridge) را راه‌اندازی کنید—من پیشنهاد می‌کنم راهنمای ADB ما را دنبال کنید. چگونه به گیک (شما فقط باید مرحله یک را دنبال کنید تا برنامه Wyze را به صورت جانبی بارگذاری کنید).

اکنون که رایانه شخصی شما برای بارگذاری جانبی آماده است، از APKMirror یا یک سایت APK قابل اعتماد Android دیدن کنید. آخرین به‌روزرسانی برنامه Wyze را پیدا کنید و APK برنامه را دانلود کنید (نه Bundle، فقط فایلی با برچسب APK).

به راهنمای بارگذاری جانبی ما در اینجا بروید چگونه به گیک برای تکمیل فرآیند بارگذاری جانبی (اگر دستورالعمل‌های بالا را دنبال کرده‌اید، می‌توانید به سربرگ «نحوه بارگذاری جانبی» بروید). پس از تنظیم همه چیز، باید بتوانید برنامه اندروید Wyze را در ویندوز ۱۱ راه اندازی کنید و برای کنترل دستگاه های Wyze خود یا مشاهده فید دوربین خود وارد شوید.

باز هم، این راه‌حل فقط روی بیلدهای Windows Insider کار می‌کند. کاربران معمولی ویندوز ۱۱ تا زمانی در ماه فوریه که مایکروسافت این ویژگی را از طریق به‌روزرسانی ارائه کند، توانایی استفاده از برنامه‌های اندروید را نخواهند داشت.



رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر