چگونه می‌توان همه پنجره‌های باز را به طور همزمان در Chromebook مشاهده کرد


صفحه نمای کلی Chromebook.
Vantage_DS / Shutterstock.com

اگر در Chromebook خود احساس می‌کنید تحت تأثیر برنامه‌ها و پنجره‌های باز قرار گرفته‌اید، ممکن است برای یافتن آنچه نیاز دارید به کمک نیاز داشته باشید. سیستم عامل کروم دارای قابلیتی شبیه به Task View در ویندوز ۱۰ و ۱۱ است. سیستم عامل کروم آن را “Overview” می نامد. از آن استفاده کنیم.

صفحه نمای کلی در کروم بوک ها بخشی از ویژگی دسکتاپ مجازی است. این به سادگی راهی برای کوچک کردن و دیدن همه برنامه ها و پنجره هایی است که باز دارید. از آنجا، می‌توانید به یکی از پنجره‌ها بروید یا به «دفتر» مجازی دیگری نیز بروید.

مربوط: نحوه استفاده از دسکتاپ مجازی در سیستم عامل کروم

در واقع سه راه مختلف برای راه اندازی صفحه نمایش کلی وجود دارد: میانبر صفحه کلید، حرکت صفحه نمایش لمسی و حرکت صفحه لمسی. ما هر سه را به شما نشان خواهیم داد.

اگر Chromebook شما صفحه‌کلید دارد، یک کلید اختصاصی در ردیف بالا برای «نمای کلی» وجود دارد. به سادگی روی سوئیچ با نماد مربع مانند و به دنبال آن دو خط عمودی ضربه بزنید. برای خروج از “نمای کلی” دوباره کلیک کنید.

کلید نمای کلی صفحه کلید را فشار دهید.
گوگل

روش دوم از ترک پد استفاده می کند. با استفاده از سه انگشت، از پایین صفحه لمسی به بالا بکشید. برای خروج از نمای کلی، حرکت را دوباره انجام دهید.

با سه انگشت روی پد لمسی به بالا بکشید.
گوگل

روش سوم و آخر برای کروم بوک های صفحه لمسی است. انگشت خود را از خط در نوار وظیفه به بالا بکشید و برای یک ثانیه در وسط صفحه نگه دارید. انگشت خود را بردارید تا صفحه نمای کلی را ببینید.

این هست! این سه میانبر به شما کمک می کنند تا به سرعت وارد و خارج از صفحه نمای کلی شوید. این یک ترفند کوچک خوب است که یک قدم به عقب بردارید و ببینید چه اتفاقی می افتد. کروم‌بوک‌ها میانبرها و ژست‌های حرکتی زیادی دارند که ممکن است از آنها ندانید.

مربوط: با این میانبرهای صفحه کلید Chromebook، بر سیستم عامل Chrome مسلط شوید