چگونه مکمل های غذایی کامل باعث نجات جان سگ نجاتم شد


من Snuggles ، ترکیبی Redtick Coonhound-Labrador را از پناهگاهی که توسط انجمن حیوانات Palm Valley در ادینبورگ ، تگزاس اداره می شد ، دریافت کردم. وقتی او را به عنوان سرگردان بیاورند ، فقط 50 کیلوگرم وزن کم داشت و با مشکلات زیر روبرو شد:

1. پنجه جلو راست به شدت مجروح و آلوده شده است. یک برش مورب به طور کامل روی بالش ، تقریباً تا عمق کامل رفت. عمیق و بسیار طولانی.
2. پاسخ شدید ایمنی به عفونت که از نظر جسمی فرو می پاشد.
3. از دست دادن حس عصبی در پنجه جلویی راست ، که به معنی عدم نیاز به محافظت و در نتیجه نیازی به تمیز کردن آسیب نیست.
4. عقیم سازی (جراحی نسبتاً کوچک).
5. به دلیل عفونت کم خونی داشت.
6. همانطور که گفته شد ، وزنش کم بود.

در پناهگاه ، او آنتی بیوتیک ها و سه هفته دوره استروئید با دوز بالا را برای سرکوب پاسخ های ایمنی که باعث فروپاشی مکرر او شد ، دریافت کرد.

شما همچنین مکمل های غذایی زیر را از Standard Process در خانه دریافت کرده اید:
• روغن ماهی امگا 3 (4 دوز تقسیم شده در روز)
• Congaplex (2 دوز تقسیم روزانه)
• ایمپلکس (2 دوز تقسیم شده در روز)
• پشتیبانی تمام بدن سگ (از نظر وزن)
• کمپلکس کلروفیل (2 دوز تقسیم شده در روز)
• مجتمع MediHerb Boswellia (2 دوز تقسیم شده در روز)
• زردچوبه MediHerb Forte (2 دوز تقسیم شده در روز)

یک دامپزشک سن آنتونیو زخم را بست اما ظرف هفت روز بدتر شد. مجدداً باز شد و در عرض دو روز دیگر بیماری گانگرن ایجاد شد. اسنگلست تحت آب درمانی قرار گرفت و بیش از یک ماه در دامپزشک نگهداری شد که خوشبختانه او را از قطع عضو نجات داد. خوشبختانه در این بین ، دامپزشک موافقت کرد که مکملهایی را که من به اسنگلز ارائه می کردم تا بستری شدن در بیمارستان ادامه دهد.

در زمان مرخص شدن از بیمارستان ، پنجه او تقریباً به نیمی از طول و نیمی از زخم اولیه بهبود یافته بود. او در جعبه ای نگهداری می شد و چکمه می پوشید تا زخم خشک و از خاک محافظت شود.

همانطور که مکمل های غذایی خود را ادامه می دادیم ، مجتمع Boswellia و مجموعه کلروفیل را در روز به چهار عدد می رساندیم و سایر مکمل ها را در همان دوز نگه داشتیم. اگرچه این محلول یک چهارم زخم اصلی را التیام داده است ، اما بیشتر بهبود نمی یابد.

کشت زخم نشان داد که عفونت MRSA و عفونت باکتریایی نسبتاً شدید دیگری وجود دارد ، احتمالاً به دلیل ماندن او در بیمارستان ، زیرا پوشاندن پای او غیرممکن است.

او یک دوره دو هفته ای دیگر از آنتی بیوتیک های قوی را برای درمان MRSA و سایر عوامل عفونی دریافت کرد. در همین حین ، مکمل ها را ادامه داد.

او با بچه گربه اش هاکلبری نوازش می کند.

در حالی که اسنگلز به آرامی در اندام پاهای خود احساس می کرد ، معاینه توسط دامپزشک نشان داد که او هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. او همچنین در این مدت وزن خود را افزایش داده است (کمی بیش از حد از زمان استراحت طولانی مدت).

شش هفته پس از آنتی بیوتیک ها ، سرانجام پاهای او بهبود یافت و اعصاب به بهترین شکل عملکرد خود را بازیافتند!

چرا بهبودی شما اینقدر مهم است؟ از آنجا که حداقل به مدت دو هفته پس از ورود به پناهگاه ، این س wasال مطرح شد که آیا تمام پا باید قطع شود – نه تنها به دلیل عفونت ، بلکه به دلیل از دست دادن حساسیت پنجه. احتمال آسیب مجدد و عفونت.

با این حال ، مکمل ها پاسخ التهابی آن را کاهش می دهند و همراه با داروی دریافتی عمل می کنند. حمایت تغذیه ای نیز از اسهال و سایر عوارض جلوگیری می کند. این ترکیب درمان و تغذیه در نهایت به مبارزه با عفونت کمک کرد ، به ترمیم پنجه کمک کرد و به بازسازی عملکرد عصب کمک کرد.

محصولات فرآیند استاندارد بهتر از هر چیز دیگری هستند. صدای جیر جیر حتی احساس می شود که کمک می کند. او کپسول های پیچیده و چسبناک بوسولیا را بدون تردید مصرف کرد و در حین توزیع قرص ها همچنان آب می زند. پودر حشره سگ کل بدن را روی مکمل های غذایی یا رژیم غذایی خود بپاشید و به نظر نمی رسد که اصلا برای شما مهم باشد.

به نظر می رسد شما به طور شهودی می دانید که چگونه و برای چه مدت به آنها نیاز دارید. حدود شش هفته پس از بهبود کامل پاها ، او شروع به لیسیدن عقده بوسولیا و زردچوبه از دستان خود کرد ، اما دو روز از پنج روز نیز به عقب تف کرد. این بدان معناست که او فقط دو تا سه روز در هفته این دو مکمل را مصرف می کرد در حالی که بقیه را با خوشحالی مصرف می کرد. افراد مخفی و پنهان به وضوح تشخیص می دهند که این مکمل ها باعث می شود احساس بهتری داشته باشند.

ویدئوی زیر را تماشا کنید ، یا با خیال راحت این ویدئو را بارگیری کنید که در آن غول ملایم ما مکمل های غذایی را که فکر می کنید خوشمزه هستند تازه می کند … حتی بزاق دهان را بر روی سطح خود می بینید.

تصویر اصلی از iStock / yacobchuk. یک عکس از سوزان صلح بگذارید.

سوزان صلح ، RD ، LC

سوزان صلح یک رژیم درمانی 30 ساله و مشاور تغذیه با شیر مادر با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تغذیه و علوم است. او همچنین علاقه زیادی به حیوانات دارد و در هفت سال گذشته از آنها مراقبت کرده است.دیدگاهتان را بنویسید