چگونه موقعیت مکانی خود را در اندروید جعل کنیم


شبیه ساز وب سایت اندروید.
Shickenmage / Shutterstock.com

جای تعجب نیست که گوشی اندرویدی شما مکان شما را می داند. مواقعی وجود دارد که ممکن است نخواهید تلفن شما – یا افراد دیگر – شما را ردیابی کنند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی موقعیت مکانی خود را جعل کنید و موقعیت مکانی خود را در هر مکانی تنظیم کنید.

البته اگر نمی خواهید ردیابی شوید، می توانید سنسورها را کاملا خاموش کنید. جعل کردن موقعیت مکانی شما به شما این امکان را می دهد که هر برنامه ای را که از موقعیت مکانی شما استفاده می کند فریب دهید و تصور کند شما در جایی هستید که نیستید. مردم از این برای تقلب در بازی های مبتنی بر مکان استفاده کرده اند، اما دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

مربوط: چگونه تمام سنسورهای گوشی اندرویدی خود را با یک کلیک خاموش کنیم

ما از یک برنامه اندرویدی به نام “مکان جی پی اس جعلی” استفاده خواهیم کرد. برای شروع، برنامه را از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

اپلیکیشن Fake GPS را دانلود کنید.

برای استفاده از این برنامه، باید آن را به عنوان ارائه‌دهنده «مکان ساختگی» تنظیم کنیم. برای انجام این کار، باید گزینه های توسعه دهنده را در گوشی شما فعال کنیم. به تنظیمات > درباره تلفن بروید و به طور مکرر روی «شماره ساخت» ضربه بزنید تا زمانی که پیامی مبنی بر «شما اکنون یک توسعه‌دهنده هستید!» ضربه بزنید.

رسیدگی "شماره را تکمیل کنید"

سپس به Settings > System > Developer options یا Settings > Developer options در دستگاه های Samsung بروید.

قابل اعتماد و متخصص "گزینه های توسعه دهنده."

به «انتخاب مکان ساختگی» به پایین بروید.

انتخاب کنید "برنامه موقعیت مکانی ساختگی را انتخاب کنید."

“GPS جعلی” را از منو انتخاب کنید.

رسیدگی "جی پی اس جعلی"

اکنون می توانیم برنامه Fake GPS را باز کنیم. ابتدا از شما خواسته می شود که به آن اجازه دسترسی به فایل ها و رسانه های خود را بدهید. می توانید این را تغییر دهید و روی Continue کلیک کنید. یک پیام به شما می گوید که برنامه برای نسخه قدیمی اندروید ساخته شده است، اما هنوز خوب کار می کند.

دسترسی به فایل ها و رسانه ها را خاموش کنید.

ما آماده جعل هویت سایت شما هستیم! به سادگی از انگشت خود برای حرکت دادن پین به هر مکانی روی نقشه استفاده کنید و روی دکمه شروع در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

پین را به مکانی منتقل کنید و روی دکمه شروع کلیک کنید.

برنامه بسته می شود و مکان شما اکنون جعل می شود. می توانید با باز کردن برنامه Maps این مورد را آزمایش کنید. برای توقف جعل، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی «مکث» در اعلان جعلی GPS ضربه بزنید.

رسیدگی "متوقف کردن" برای پایان دادن به سرقت ادبی

این هست! این یک ترفند شگفت آور ساده و موثر است. وب سایت در دستگاه های اندرویدی پیچیده و گاهی کثیف است. این یکی از راه هایی است که می توانید آن را کنترل کنید.

مربوط: مکان‌های «دقیق» و «تقریبی» در Android چیست؟