چگونه دوره های جدید Mario Kart 8 را به صورت رایگان امتحان کنیم – Geek


نینتندو

طی دو سال آینده، نینتندو به آرامی ۴۸ دوره جدید را به آن اضافه خواهد کرد Mario Kart 8 Deluxe. اما این دوره ها تنها زمانی باز می شوند که یک DLC Booster Course Pass خریداری کنید یا در Switch Online + Expansion Pack مشترک شوید. خوشبختانه راهی برای امتحان رایگان دوره ها وجود دارد.

همانطور که نینتندو مشخص کرده است، همه مشتریان می‌توانند دوره‌های پیشرفته را با استفاده از حالت‌های چند نفره آنلاین منطقه‌ای یا جهانی انجام دهند. سیستم چندنفره آنلاین بازی، منتخب مسابقات را به طور منظم می چرخاند، بنابراین آهنگ ها به صورت تصادفی پخش می شوند. (فقط هشت دوره جدید به آن اضافه شده است Mario Kart 8 در زمان نوشتن.)

همچنین می‌توانید هنگام بازی با دوستان به دوره‌های جدید دسترسی داشته باشید، به شرطی که یکی از آن دوستان دارای Booster Course Pass باشد. این کار چه در حال پیوستن به یک دوست در یک مسابقه آنلاین یا یک مسابقه محلی باشید.

به نظر می رسد نینتندو به سادگی سخت افزار جدید خود را اضافه می کند Mario Kart 8 Deluxe مسابقات با آخرین آپدیت بازی (نسخه ۲.۰.۰ در زمان نگارش). خرید DLC به شما امکان می دهد بدون روشن کردن حالت چند نفره به این دوره ها دسترسی داشته باشید.

بار دیگر، نینتندو قصد دارد نسخه جدید را عرضه کند Mario Kart 8 Deluxe مسابقات تا پایان سال ۲۰۲۳. هر “قطع” شامل هشت آهنگ است که از بازی های قدیمی این مجموعه گرفته شده است.