چگونه حساب برنامه نقدی و سابقه تراکنش خود را حذف کنیم


نمای نزدیک از برنامه نقدی در اپ استور در صفحه آیفون.
تصاویر تادا / Shutterstock.com

اگر به دنبال حذف سابقه تراکنش های Cash App هستید، هیچ راهی درون برنامه ای برای انجام این کار وجود ندارد. اگر واقعاً می خواهید تاریخچه تراکنش های خود را برای همیشه حذف کنید، باید کل حساب Cash App خود را حذف کنید. در اینجا چگونه است.

آنچه باید قبل از حذف حساب برنامه نقدی خود بدانید

قبل از اینکه عجله کنید حساب Cash App خود را حذف کنید، چند نکته وجود دارد که ابتدا باید در نظر بگیرید. برای شروع، وقتی حساب خود را حذف می کنید، دائمی است. هیچ گزینه غیرفعال سازی موقتی مانند بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی وجود ندارد.

مربوط: نحوه حذف اکانت Venmo

وقتی حساب خود را حذف می‌کنید، #Cashtag، سابقه حساب و همه داده‌های حساب مرتبط برای همیشه حذف می‌شوند. شما همیشه می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اما Cash آن حساب را به عنوان یک حساب کاملا متفاوت مشاهده می کند. هر چند یک پیچ و تاب در این وجود دارد. سابقه اکانت، حداقل برای یک دوره زمانی خاص، فقط برای همیشه حذف می شود شما. Cash App بیان می کند که آنها به عنوان یک موسسه مالی از نظر قانونی موظف به نگهداری سوابق تراکنش ها و اطلاعات حساب هستند. آنها نمی گویند این اطلاعات دقیقاً چیست.

صورت حساب بسته شدن

در نهایت، ممکن است بخواهید تاریخچه حساب خود را قبل از حذف برنامه Cash خود دانلود کنید، زیرا در آینده نیاز به بازگشت به آن داشته باشید، زیرا پس از از بین رفتن حساب، راهی برای بازیابی این اطلاعات وجود ندارد.

چگونه تاریخچه حساب خود را دانلود کنیم

برای دانلود تاریخچه حساب خود باید از یک مرورگر دسکتاپ به حساب Cash App خود دسترسی داشته باشید. هر مرورگر مورد نظر خود را راه اندازی کنید، به وب سایت Cash App بروید و وارد حساب خود شوید. پس از ورود به سیستم، روی “داده” در گوشه سمت راست بالای کنترل پنل کلیک کنید.

روی Data کلیک کنید.

سپس روی «Export CSV» در بالای منوی کشویی که ظاهر می‌شود، کلیک کنید.

روی Export CSV کلیک کنید.

سپس تاریخچه حساب شما به عنوان یک فایل CSV دانلود می شود.

مربوط: فایل CSV چیست و چگونه آن را باز کنم؟

حساب نقدی خود را برای همیشه حذف کنید

برای دانلود سابقه حساب خود، برنامه Cash App را در دستگاه iOS یا Android خود باز کنید. سپس روی نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

در صفحه بعدی روی Support کلیک کنید.

گزینه پشتیبانی

در صفحه بعدی لیست کوتاهی از موضوعات اصلی نمایش داده می شود. در پایین این منو روی “چیز دیگری” کلیک کنید.

روی چیز دیگری کلیک کنید.

یک لیست طولانی از موضوعات فرعی ظاهر می شود. روی «تنظیمات حساب» در پایین این منو کلیک کنید.

روی تنظیمات حساب کلیک کنید.

پس از یک لیست دیگر از گزینه ها ظاهر می شود. در این منو بر روی «Close Cash App Account» کلیک کنید.

گزینه بستن حساب شما

پیامی در صفحه بعدی ظاهر می شود که توضیح می دهد وقتی حساب خود را ببندید چه اتفاقی می افتد. همه چیز را بخوانید و اگر مطمئن هستید که می‌خواهید برای همیشه اکانت خود را حذف کنید، روی تأیید کلیک کنید.

تأیید کنید که می خواهید حساب خود را حذف کنید.

اکنون حساب شما برای همیشه حذف شده است.

با حذف حساب Cash App شما، تاریخچه تراکنش شما نیز حذف می شود. فراموش نکنید که اپلیکیشن Phone را از آیفون یا دستگاه اندرویدی خود حذف کنید.

با این حال، همین جا متوقف نشوید. اگر یک حساب پی پال دارید و می خواهید از شر سابقه تراکنش های خود در آنجا خلاص شوید، باید رویکرد مشابهی را در پیش بگیرید.

مربوط: نحوه حذف حساب پی پال (و تاریخچه تراکنش ها)