چگونه به کودکان کمک کنیم تا سالم شوند ، به طور شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 زنان خوب تغذیه شده آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن یک مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و ماریل در مورد چگونگی کمک به کودکان برای تغذیه سالم ، تغذیه بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

ما 10 درصد از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:23] چگونه به کودکان کمک کنیم تا سالم شوند ، به طور شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند

وب سایت Noelle https://coconutsandkettlebells.com است

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان خوب تغذیه شده

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

کتاب الکترونیکی پرورش دهنده های شهودی

Joovv.com/wellfed

هیپوگلیسمی. سلامت / سیری

جووف

اگر به دنبال راه هایی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلول ها و تغذیه سیستم غدد درون ریز ، از جمله غده تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های بهداشتی است که می توانید در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد و کاهش فوق العاده التهاب و استرس کمک کرده است.

Joovv نام تجاری پیشرو در زمینه درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. من در Joovv دوست دارم که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) داشته باشم.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای بیماران دیابتی نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است همه باید بفهمی.

حفظ قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی داشته باشید تا سطح قند خون خود را روزانه سالم نگه دارید ، حتی اگر یک روز “رایگان” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers Blood Sugar Breakthrough را پیشنهاد می کنم. این مکمل غذایی آسان ، نتیجه تعدادی آزمایش برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ سطح قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از اینکه برای این منظور استفاده شود ، 5 فرمول مختلف را گذراند.

پیشرفت قند خون با خیال راحت قند خون را بعد از غذا کاهش می دهد تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید تا بتوانید آنها را با انرژی بسوزانید.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید