چگونه امتیاز “Wordle” خود را به اشتراک بگذارید (بدون اسپویلر) – Geek را مرور کنید


معمای WORDLE روزانه در گوشی هوشمند حل شده است.  بازی کلمه ای که توسط جاش واردل ساخته شده است به جدیدترین رسانه اجتماعی و پدیده فرهنگ پاپ تبدیل شده است.
تادا تصاویر/Shutterstock.com

چند هفته از آن زمان می گذرد بازی حدس زدن کلمه وردل محبوبیت سر به فلک کشیده، اما هنوز هم انجام بازی به همان اندازه که به اشتراک گذاشتن نتایج خود در توییتر یا فیس بوک سرگرم کننده است، لذت بخش است. با این حال، همانطور که امتیاز خود را به اشتراک می گذارید، باید مطمئن شوید که این کار را بدون خراب کردن کلمه برنده انجام می دهید. در اینجا چگونه است.

اما قبل از اینکه نتایج روزانه خود را به اشتراک بگذارید، باید مطمئن شوید که امتیاز شما تا آنجا که می تواند خوب به نظر می رسد، که می توانید با استفاده از بهترین وردل کلمه شروع. به این ترتیب می توانید شانس یافتن پاسخ را در دومین یا سومین تلاش خود، به جای پنجم یا ششم، افزایش دهید! و البته، اگر هنوز دست خود را در بازی امتحان نکرده اید، می توانیم به شما نشان دهیم چگونه بازی کنیم وردل.

چگونه خود را به اشتراک بگذارید وردل نمره

هنگامی که پازل روز را شکست دادید، می خواهید به اینکه چقدر عالی هستید به خود ببالید. وردل امتیاز برای دوستان شما در رسانه های اجتماعی است. خوشبختانه، به اشتراک گذاشتن نتایج شما فرآیند دشواری نیست! پس از حدس زدن کلمه صحیح، یک کادر پاپ آپ ظاهر می شود که آمار بازی شما را به شما نشان می دهد و دکمه اشتراک گذاری سبز رنگ را ارائه می دهد.

اگر بازی را روی رایانه یا رایانه لوحی انجام می‌دهید، با کلیک کردن روی دکمه اشتراک‌گذاری، نتایج بازی شما در کلیپ بورد دستگاه کپی می‌شود. از آنجا، می‌توانید به فیس‌بوک یا توییتر (یا ایمیل یا وبلاگ یا هر جایی واقعاً) بروید و نتایج خود را در آنجا بچسبانید. اگر با گوشی هوشمند خود بازی می کنید، همان پنجره ظاهر می شود و گزینه های اشتراک گذاری شما را به شما نشان می دهد. از آنجا، می توانید تصمیم بگیرید که آیا آمار خود را در شبکه های اجتماعی، در چت گروهی یا از طریق برنامه دیگری به اشتراک بگذارید.

نماد نمودار در بالای صفحه شما آخرین آمار امتیاز شما را برای شما نشان می دهد
جاش هندریکسون

و اگر قبلاً پنجره آمار امتیازات پاپ آپ را بسته اید یا صفحه وب را بسته اید، نگران نباشید. به سادگی دوباره به وب سایت مراجعه کنید، روی نماد نمودار در بالای صفحه ضربه بزنید (تصویر صفحه بالا را ببینید) و اطلاعات نتایج خود را در آنجا پیدا خواهید کرد. همچنان باید هر برنامه یا وب سایتی را که می خواهید نتایج را در آن به اشتراک بگذارید، به صورت دستی باز کنید، اما این تنها یک مرحله اضافی است. آسان!

چه کار می کنند وردل اعداد امتیاز یعنی؟

اگر اخیراً در توییتر بوده‌اید، احتمالاً دیده‌اید که دوستانتان پست‌های گیج‌کننده‌ای مانند این را با مربع‌های سبز، زرد و خاکستری، یک عدد سه رقمی و یک کسری به اشتراک می‌گذارند. هر کدام از آن اعداد به چه معناست؟

اینها هستند وردل نتایج را به ثمر برسانید عدد سه رقمی عدد پازل و کسر آن است که آن شخص چند حدس زده است تا برنده شود. بنابراین، برای مثال، می‌توانیم ببینیم که چهار حدس از شش حدس موجود برای جاش لازم بود تا کلمه آن روز را بفهمد.

جعبه های رنگارنگ به شما نشان می دهند که کلمات و حدس ها چقدر دقیق بوده اند. سبز به این معنی است که شما هم آن حرف و هم مکان آن را در کلمه صحیح دریافت کرده اید. زرد به این معنی است که حرف درست است اما در جای درست نیست. خاکستری به این معنی است که حرف در کلمه نیست (و مکان آن بی ربط است). به محض اینکه همه آنها سبز شدند، شما برنده می شوید. حالا شما می توانید به نمرات دیگران نگاه کنید و ببینید که آنها چگونه عمل کردند!

نکاتی برای به اشتراک گذاری امتیاز خود بدون اشتراک گذاری اسپویلر

آسان است که در گرما و گرما غرق شوید، توییتر را باز کنید و توییتی بفرستید که بگوید «امروز در سه تلاش درست متوجه شدم! مرد، «پروکسی» کار سختی بود.» در حال حاضر افراد زیادی وجود دارد و حتی ربات ها سعی کنید قبل از اینکه همه فرصتی برای حل آن پیدا کنند، هر پازلی را خراب کنید، بنابراین زمانی که نتایج خود را به اشتراک می گذارید مراقب باشید.

بهترین راه برای جلوگیری از وردل اسپویل این است که فقط نتایج خود را مستقیماً از سایت بازی به اشتراک بگذارید. این هرگز شامل پاسخ آن روز نمی شود و شامل آن نمودار رنگارنگ زیبا است که پیشرفت شما را برای آن پازل خاص نشان می دهد.


امیدواریم که این فرآیند اشتراک امتیاز را کمی برای شما آسان‌تر می‌کند و کمک می‌کند اطمینان حاصل شود که هیچ اسپویلری به‌طور تصادفی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. آیا نمی توانید صبر کنید تا پازل فردا باز شود؟ این خلاقانه و هیجان انگیز را بررسی کنید وردل جایگزین، گزینه ها. همچنین می توانید هر روز با اضافه کردن آن به پازل دسترسی به پازل را آسان تر کنید صفحه اصلی دستگاه. موفق باشید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر